ten ryskiai suklydo tiek parasydamina tikrai pasistenget
vien ko vertas Tolio sugryzmas i komanda - vien jo 16 kamuoliu atkovota
![]()
ok - sekmes taip ir toliau
Lietuvos autoklubų lyga
#2601
Posted 2009 November 02 - 12:30
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2602
Posted 2009 November 02 - 12:37
Pas mus visi atsitrauke losia isskyrus Vaida, o tai yra diagnoze ir sunkiai pagydoma.Paziurekt eurolygos graziausiu TOP 10. Nr5 yra ideali atlikta ataka pries zonine gynyba. Tik tas kur atbego ant baudos, ten jau turejo ir anksciau stovet, bet mums deja taip padaryt nesigauna niekaip
.(tuiu minty nedejima)
Plius, kai pavargstam, tai isvis nedarom nieko protingo
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2603
Posted 2009 November 02 - 16:00
vis delto komanda per varzybas zaidzia kaip ir su peugeot simbolika
#2604
Posted 2009 November 02 - 17:21
visada welcome su palaikymuo siaip tai jus tik sau zaidziat ar dar kartais kokio palaikymo noretumet? Nes nei jokiu komentaru po pirmu varzybu, nei anonsu apie kitas kada zaidziate...
![]()
vis delto komanda per varzybas zaidzia kaip ir su peugeot simbolika![]()
#2605
Posted 2009 November 02 - 18:19
Nu zinai, beveik geriausia butu kad ta komanda vadintusi NO NAME, nes Peugeot sieja tikrai neperdaugiausiai (nei fanu nei finansuvis delto komanda per varzybas zaidzia kaip ir su peugeot simbolika
![]()
Zodziu: ivaidzis dar neviskas...
#2606
Posted 2009 November 02 - 21:39
bet pavadinima vos pavyko ispesti, taip kad...visada welcome su palaikymu
o tvarkarastis kkl puslapyje
gal kada ir uzbegsiu laiko turedamas su triuba! Siandie halej dirbau
#2609
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 November 04 - 15:30
#2610
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 November 04 - 15:31
#2611
Posted 2009 November 04 - 16:46
va i sitas butinai reikes pasivaidenti - ir netoli namu ir laikas neblogas2009 Lapkričio 09 (Pirmadienis)
18:35 val. Susitinka: • ECCUA & FURNIKA
• CLUB 9 & BIOPROJEKTAS Arena: Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124
tik kaip jus vadinti per varzybas skanduotese? Reikia kazka be triubos dar pabliauti
#2612
Posted 2009 November 13 - 13:47
Kiek mokat uz dvi triubas per sias varzybas, kad seni pirdylos tokie kaip Sirta pasijaustu kaip senais gerais laikais haleje (arba priesininku arenoje). Atidirbsim pas jus bo Zalgirio visvien i hale neisim ziureti2009 Lapkričio 21 (Šs)
15:30 val. Susitinka: • SABONIO MOKYKLA
• CLUB 9 & BIOPROJEKTAS Arena: A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358
nes vieni jus be palaikymo kazkaip nesugebat uzsivesti kovai
Edited by Cr, 2009 November 13 - 15:13.
#2613
Posted 2009 November 14 - 21:55
Ups... visgi pasirodys eisim...Atidirbsim pas jus bo Zalgirio visvien i hale neisim ziureti
![]()
Sekmes rytoj!
#2614
Posted 2009 November 19 - 11:02
#2615
Posted 2009 November 20 - 08:05
#2616
Posted 2009 November 20 - 10:32
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2617
Posted 2009 November 20 - 10:45
tai lyg mes ju nemateVerta ne i mus, o i musu varzovus eit pavepsot
#2618
Posted 2009 November 21 - 23:11
Saunuoliai bet kuriuo atveju!!!
Dvikovoje be keitimų pergalę minimaliu skirtumu iškovojo "Sabonio mokykla"
realiai ne taip turejo skambeti sios dienos antrastes pavadinimas....
Sekmes toliau!!!!
#2619
Posted 2009 November 29 - 23:27
#2620
Posted 2009 November 30 - 16:18
senkju, ner uz ka...pagaliau pralauzet ledus?
Su pergale!!!!
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users





