Lietuvos autoklubų lyga
#2621
Posted 2010 February 03 - 17:07
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2622
Posted 2010 February 11 - 09:18
beje, visada ryte darbe paziuriu jusu varzybu santrauka
http://www.kkl.lt/in...5b87&d=naujiena
P.S. Barkli - vel be koju likai (sprendziant is tavo komentaro apie paskutine fotke)?
#2623
Posted 2010 February 11 - 09:42
sveikinu su eiline pergale. tikiuosi sy trofeju sugebesit pasiimti (ir nebus kaip mums pernai pavasary)?
beje, visada ryte darbe paziuriu jusu varzybu santraukajega, kad KKL taip toli pazenges
![]()
http://www.kkl.lt/in...5b87&d=naujiena
P.S. Barkli - vel be koju likai (sprendziant is tavo komentaro apie paskutine fotke)?
1 minute, 1 atkovotas kamuolys ir 1 ciurnos issukimas.
Menesiuka toliau kG auginsiu...
apsurdiskoj situacijos ten viskas ivyko. Kadangi greicio pas mane zinai kiek, tai tas maziukas kur foto matosi spejo prisivyt ir as ant jo kokos as jam uzlipau... pries paleisdamas kamuoli link krepsio.
#2624
Posted 2010 February 11 - 10:21
nu tai sudinai cia viskas gavosi.... blyn vel vasario antroj pusej nebus kam zaisti netgi treciadieniais...1 minute, 1 atkovotas kamuolys ir 1 ciurnos issukimas.
Menesiuka toliau kG auginsiu...![]()
apsurdiskoj situacijos ten viskas ivyko. Kadangi greicio pas mane zinai kiek, tai tas maziukas kur foto matosi spejo prisivyt ir as ant jo kokos as jam uzlipau... pries paleisdamas kamuoli link krepsio.
ok - gydykis traumas (ir kokiu nors kitu budu bandyk mesti svori)
#2625
Svečias_Svečias Haris_*
Posted 2010 February 11 - 11:08
#2626
Posted 2010 February 11 - 11:19
cia tai geras palinkejimasBarkli kur sakiai paziureti 2x2 zaidima?
Ir manau dabar galesi oficialiai uzimti trenerio pareigas, kol kas pas mus, veliau gal i truputi aukstesni lygi.. pas zalgiri, o tada i auksciausia ..jau tik Perlas liks.
#2627
Posted 2010 February 11 - 12:34
http://www.musukreps...lt/lt/metodikos,Barkli kur sakiai paziureti 2x2 zaidima?
Ir manau dabar galesi oficialiai uzimti trenerio pareigas, kol kas pas mus, veliau gal i truputi aukstesni lygi.. pas zalgiri, o tada i auksciausia ..jau tik Perlas liks.
konkreciai 2x2 cia:
http://www.musukreps...w,id.75,item.10
Ir dar aplamai apie krepsinio pradmenis yra gresa sitas saitas [en]:
http://www.coachescl...Animations.html
#2628
Posted 2010 March 01 - 09:53
#2629
Posted 2010 March 01 - 10:23
Siaip dirba sekretore ir statistas, kurie bendrai seka statistika plius dar buna 2 teisejai, kurie siemet teisejauja geriau nei pernai ar uzpernai ir dar buna operatorius/fotografas, kuris kartais fotografuoja, kartais filmnuoja, o kartais shooda pamala...ziuriu ir KKL pykciai del statistikos
![]()
kiek zmoniu dirba sekretoriate + statistai?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2630
Posted 2010 March 18 - 08:43
#2631
Posted 2010 March 18 - 10:36
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2632
Posted 2010 March 18 - 11:10
#2633
Posted 2010 March 18 - 11:52
Turim ir mes zveripaziurejau ju paskutiniu varzybu su Kauno Energija video KKL puslapy, tai reikes jums pasistegti zaisti su jais... Ir kad visi sveiki ir formoje butu
Plius kaimyneli musu bus sunku nustumti po kase
![]()
Sekmes
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2635
Posted 2010 March 18 - 12:42
#2636
Posted 2010 March 18 - 13:09
Iki dviejų.o tai tik vienos rugtynes?
ar iki 2 pergaliu?
Šiaip būtų smagu viską sėkmingai užbaigti iki balandžio vidurio, nes kažkur po Velykų teks gultis po skalperiu. Kažkaip nesinori praleist svarbiausių rungtynių
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2639
Posted 2010 March 24 - 07:57
#2640
Posted 2010 March 24 - 12:27
jo, gal kooperuokimes?su pergale
tik syryt prisimiau, kad zaidet. Gal kas kita pirmadieni imestu priminima i sita tema - reiktu jau triuba prapusti, bo visai uzrudys greit nuo stovejimo
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users





