Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2621 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2010 February 03 - 17:07

gal kas pametet?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2622 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 February 11 - 09:18

sveikinu su eiline pergale. tikiuosi sy trofeju sugebesit pasiimti (ir nebus kaip mums pernai pavasary)?

beje, visada ryte darbe paziuriu jusu varzybu santrauka :beer: jega, kad KKL taip toli pazenges :good:

http://www.kkl.lt/in...5b87&d=naujiena

P.S. Barkli - vel be koju likai (sprendziant is tavo komentaro apie paskutine fotke)? :doh:
  • 0
Roots to roots

#2623 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 February 11 - 09:42

sveikinu su eiline pergale. tikiuosi sy trofeju sugebesit pasiimti (ir nebus kaip mums pernai pavasary)?

beje, visada ryte darbe paziuriu jusu varzybu santrauka :beer: jega, kad KKL taip toli pazenges :good:

http://www.kkl.lt/in...5b87&d=naujiena

P.S. Barkli - vel be koju likai (sprendziant is tavo komentaro apie paskutine fotke)? :doh:

:doh:
1 minute, 1 atkovotas kamuolys ir 1 ciurnos issukimas.
Menesiuka toliau kG auginsiu... :wh:

apsurdiskoj situacijos ten viskas ivyko. Kadangi greicio pas mane zinai kiek, tai tas maziukas kur foto matosi spejo prisivyt ir as ant jo kokos as jam uzlipau... pries paleisdamas kamuoli link krepsio.
  • 0

#2624 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 February 11 - 10:21

1 minute, 1 atkovotas kamuolys ir 1 ciurnos issukimas.
Menesiuka toliau kG auginsiu... :wh:

apsurdiskoj situacijos ten viskas ivyko. Kadangi greicio pas mane zinai kiek, tai tas maziukas kur foto matosi spejo prisivyt ir as ant jo kokos as jam uzlipau... pries paleisdamas kamuoli link krepsio.

nu tai sudinai cia viskas gavosi.... blyn vel vasario antroj pusej nebus kam zaisti netgi treciadieniais... :dntknw:

ok - gydykis traumas (ir kokiu nors kitu budu bandyk mesti svori) :beer:
  • 0
Roots to roots

#2625 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Posted 2010 February 11 - 11:08

Barkli kur sakiai paziureti 2x2 zaidima? Ir manau dabar galesi oficialiai uzimti trenerio pareigas, kol kas pas mus, veliau gal i truputi aukstesni lygi.. pas zalgiri, o tada i auksciausia ..jau tik Perlas liks.
  • 0

#2626 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 February 11 - 11:19

Barkli kur sakiai paziureti 2x2 zaidima?
Ir manau dabar galesi oficialiai uzimti trenerio pareigas, kol kas pas mus, veliau gal i truputi aukstesni lygi.. pas zalgiri, o tada i auksciausia ..jau tik Perlas liks.

cia tai geras palinkejimas :clap: :good: :lol:
  • 0
Roots to roots

#2627 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 February 11 - 12:34

Barkli kur sakiai paziureti 2x2 zaidima?
Ir manau dabar galesi oficialiai uzimti trenerio pareigas, kol kas pas mus, veliau gal i truputi aukstesni lygi.. pas zalgiri, o tada i auksciausia ..jau tik Perlas liks.

http://www.musukreps...lt/lt/metodikos,

konkreciai 2x2 cia:
http://www.musukreps...w,id.75,item.10

Ir dar aplamai apie krepsinio pradmenis yra gresa sitas saitas [en]:
http://www.coachescl...Animations.html
  • 0

#2628 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • posts 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Posted 2010 March 01 - 09:53

ziuriu ir KKL pykciai del statistikos :D :doh: kiek zmoniu dirba sekretoriate + statistai? :hmm:
  • 0

#2629 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2010 March 01 - 10:23

ziuriu ir KKL pykciai del statistikos :D :doh: kiek zmoniu dirba sekretoriate + statistai? :hmm:

Siaip dirba sekretore ir statistas, kurie bendrai seka statistika plius dar buna 2 teisejai, kurie siemet teisejauja geriau nei pernai ar uzpernai ir dar buna operatorius/fotografas, kuris kartais fotografuoja, kartais filmnuoja, o kartais shooda pamala...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2630 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 18 - 08:43

imeskit i sita tema nuorodas kada dabar zaisit sekancias varzybas, bo nevisada KKL puslapi pasiziuriu. Ir sekmes play-offuose B)
  • 0
Roots to roots

#2631 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2010 March 18 - 10:36

2010 Kovo 22 (P) 19:30 val. Ketvirtfinalis Susitinka: • CLUB 9 & BIOPROJEKTAS • ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET Arena: J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2632 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 18 - 11:10

paziurejau ju paskutiniu varzybu su Kauno Energija video KKL puslapy, tai reikes jums pasistegti zaisti su jais... Ir kad visi sveiki ir formoje butu ;] Plius kaimyneli musu bus sunku nustumti po kase :ax: Sekmes :beer:
  • 0
Roots to roots

#2633 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2010 March 18 - 11:52

paziurejau ju paskutiniu varzybu su Kauno Energija video KKL puslapy, tai reikes jums pasistegti zaisti su jais... Ir kad visi sveiki ir formoje butu  ;]  Plius kaimyneli musu bus sunku nustumti po kase  :ax:
Sekmes  :beer:

Turim ir mes zveri
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2634 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 18 - 12:24

Turim ir mes zveri

kas tiesa, tas nemelas, bet reikes laba gerai jums suzaisti visiems, kad juos nugaleti... tikiuosi taip ir bus :beer:
  • 0
Roots to roots

#2635 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2010 March 18 - 12:42

o tai tik vienos rugtynes? ar iki 2 pergaliu?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2636 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2010 March 18 - 13:09

o tai tik vienos rugtynes?
ar iki 2 pergaliu?

Iki dviejų.
Šiaip būtų smagu viską sėkmingai užbaigti iki balandžio vidurio, nes kažkur po Velykų teks gultis po skalperiu. Kažkaip nesinori praleist svarbiausių rungtynių :(
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2637 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2010 March 18 - 13:25

Turim ir mes zveri

atsiveskit kada pazaist ji treciadieniais :ax:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2638 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 18 - 13:38


Turim ir mes zveri

atsiveskit kada pazaist ji treciadieniais :ax:

ir kuo greiciau, bo jie greitai baigsis :wh: ;]
  • 0
Roots to roots

#2639 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 24 - 07:57

su pergale :beer: tik syryt prisimiau, kad zaidet. Gal kas kita pirmadieni imestu priminima i sita tema - reiktu jau triuba prapusti, bo visai uzrudys greit nuo stovejimo :lol:
  • 0
Roots to roots

#2640 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2010 March 24 - 12:27

su pergale :beer: tik syryt prisimiau, kad zaidet. Gal kas kita pirmadieni imestu priminima i sita tema - reiktu jau triuba prapusti, bo visai uzrudys greit nuo stovejimo :lol:

jo, gal kooperuokimes? :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users