Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#321 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 sausio 28 - 13:22

Taip rytoj rasos gimnazijoj, 20.30.
zn snd sale turi, galvoju, gal galima pora baudu pramesti? :)

Jau geriau neprametinek, o imetinek :P :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#322 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 13:40

taigi, jeigu snd netycia uzsuksiu i jusu trefke, per ausi tikiuosi negausiu ir neisvarysit:)? efkes neapversit ir nepadegsit :D dar gal kokios info apie scorpio zaidima duosit
  • 0

#323 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 28 - 13:58

taigi, jeigu snd netycia uzsuksiu i jusu trefke, per ausi tikiuosi negausiu ir neisvarysit:)? efkes neapversit ir nepadegsit :D
dar gal kokios info apie scorpio zaidima duosit

per ausi negausi, bet pitaka susimoket turesi :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#324 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:10

cia ziuriu nei vieno linko ner :) tai imetu del informacijos kad jau isibegeja sezonas :D
http://www.kkl.lt/in...Lyga=25&s=index
  • 0

#325 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 16:07

gal kas ateis paziuret ,kaip skorpai su 323 los kasyte?
  • 0

#326 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 29 - 17:52

gal kas ateis paziuret ,kaip skorpai su 323 los kasyte?

as gal vaziuodamas pro sali namo apie 9val uzsuksiu. o tu Simakai busi?
  • 0

#327 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 18:16

jauciu nueiesiu paziuret,siaip idomu ir tiek.palyginimui :D :beer:
  • 0

#328 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 29 - 18:20

jauciu nueiesiu paziuret,siaip idomu ir tiek.palyginimui :D :beer:

pasistengsiu ir as tada uzsukti. vis idomiau bus nei vienam vepsot :)
  • 0

#329 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 30 - 16:12

Sveikuciai B) Tai siandien draugiskos Drobes salej? Niekas nepasikeite? B)
  • 0

#330 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 30 - 16:16

kitoj Kauno - Kasio temoj apie tai diskutuojama yra, bet nelabai susirenka zaideju...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#331 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 31 - 11:33

tarp kitko, neuzsimirstam, SEKMADIENI LOSIAM.

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2008 sausio 31 - 11:34

  • 0

#332 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 31 - 13:09

tarp kitko, neuzsimirstam, SEKMADIENI LOSIAM.

Jau turim raumeni :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#333 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 sausio 31 - 15:24

tarp kitko, neuzsimirstam, SEKMADIENI LOSIAM.

Ir dar vidury dienos, kai normalus pezistai garaze kuicias -_-
  • 0

#334 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 01 - 20:56

Tai gal susirasom cia, kas planuojat sekmadieni NEDALYVAUT:

1. ..............
2. ..............
  • 0

#335 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 01 - 22:12

na as tureciau atlekt :) nebent jei kas pasikeistu iskart pranesiu :) svarbu kad pagrindiniai zaidejai butu nes turim iskovot pergale norim nenorim nes paskui gali but jau ir per velu :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#336 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 01 - 22:33

Tai gal susirasom cia, kas planuojat sekmadieni NEDALYVAUT:

1. ..............
2. ..............

as ant klaustuko.....
  • 0

#337 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 02 - 18:50

Laistau 206, tad bus gerai, jeigu pirmadieni sugebesiu pagaliau ateiti ramiai pasportuoti ;]
  • 0
Roots to roots

#338 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 vasario 02 - 20:23

Laistau 206, tad bus gerai, jeigu pirmadieni sugebesiu pagaliau ateiti ramiai pasportuoti  ;]

Ne per ilgai laistai? :P :D
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#339 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 vasario 02 - 23:44

Ne per ilgai laistai? :P :D

Narmalei zmogus 206 pirko tai tiek dienu ir laistyt turi :lol: :lol: :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#340 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 02 - 23:53

niu tai as jau savo svajones dabartines tada geriau neimsiu :D nes svajoju 607 jamt bet gautusi kad beveik du metus laistyt reiktu :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0