Jau geriau neprametinek, o imetinekTaip rytoj rasos gimnazijoj, 20.30.
zn snd sale turi, galvoju, gal galima pora baudu pramesti?
Lietuvos autoklubų lyga
#321
Parašyta 2008 sausio 28 - 13:22
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#322
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 28 - 13:40
#323
Parašyta 2008 sausio 28 - 13:58
per ausi negausi, bet pitaka susimoket turesitaigi, jeigu snd netycia uzsuksiu i jusu trefke, per ausi tikiuosi negausiu ir neisvarysit:)? efkes neapversit ir nepadegsit
dar gal kokios info apie scorpio zaidima duosit
#324
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 sausio 28 - 14:10
http://www.kkl.lt/in...Lyga=25&s=index
#325
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 sausio 29 - 16:07
#326
Parašyta 2008 sausio 29 - 17:52
as gal vaziuodamas pro sali namo apie 9val uzsuksiu. o tu Simakai busi?gal kas ateis paziuret ,kaip skorpai su 323 los kasyte?
#327
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 sausio 29 - 18:16
#328
Parašyta 2008 sausio 29 - 18:20
pasistengsiu ir as tada uzsukti. vis idomiau bus nei vienam vepsotjauciu nueiesiu paziuret,siaip idomu ir tiek.palyginimui
![]()
#329
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 sausio 30 - 16:12
#330
Parašyta 2008 sausio 30 - 16:16
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#331
Parašyta 2008 sausio 31 - 11:33
Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2008 sausio 31 - 11:34
#332
Parašyta 2008 sausio 31 - 13:09
#333
Parašyta 2008 sausio 31 - 15:24
Ir dar vidury dienos, kai normalus pezistai garaze kuiciastarp kitko, neuzsimirstam, SEKMADIENI LOSIAM.
#334
Parašyta 2008 vasario 01 - 20:56
1. ..............
2. ..............
#336
Parašyta 2008 vasario 01 - 22:33
as ant klaustuko.....Tai gal susirasom cia, kas planuojat sekmadieni NEDALYVAUT:
1. ..............
2. ..............
#337
Parašyta 2008 vasario 02 - 18:50
#338
Parašyta 2008 vasario 02 - 20:23
Ne per ilgai laistai?Laistau 206, tad bus gerai, jeigu pirmadieni sugebesiu pagaliau ateiti ramiai pasportuoti
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#339
Parašyta 2008 vasario 02 - 23:44
Narmalei zmogus 206 pirko tai tiek dienu ir laistyt turiNe per ilgai laistai?
![]()
Vartotojų skaito šią temą: 4
narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0







