Lietuvos autoklubų lyga
#401
Parašyta 2008 vasario 08 - 13:45
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#402
Parašyta 2008 vasario 08 - 14:23
va tas ir baisiausia. apie tai pernai su Barkliu kalbejom, kad jeigu atsiras kazkoks dar rimtesnis prizas nugaletojams, tai tikrieji klbu nariai ramiai gers alu ant atsarginiu suolelio o uz juos los "legionieriai". turbut ir siemet jau taip yra kitose komandose, tik idomu koks ju limitas yra nustatytaskazkas pradejo sukciauti
...... ziuriu turnyras virsta vos ne kauno krepsinio lyga
#403
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 17:34
#404
Parašyta 2008 vasario 08 - 17:37
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#405
Parašyta 2008 vasario 08 - 18:17
stengsimes manau ir gintis ir pulti is visu jegu, nes nebeturim ko prarastiLinkiu sekmes rytoj ir darykit derinius.
Nesvarbu ar viskas gausis, bet darykit, nes priesingu atveju mes bunam labai statiski.
Ir ginkites kaip pries vilniecius per draugiskas Kaune...![]()
#406
Parašyta 2008 vasario 08 - 18:56
mano manymu reiktu draust pasaliniam dalivaut lygoje , arba jei klubas neturi daug zaideju kooperuotis su kitu klubu ir daryt bendra team manau butu galima ... nu patys pagalvokit kokia cia autoklubu lyga gaunasSiaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese).
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#407
Parašyta 2008 vasario 08 - 19:01
pagal tavo isreikstas mintis kad jungtis su kitu klubu, tai jau dabar taip yra. pvz skorpu klube tikri gal trys visi kiti su kitom auto vazineja, tai kaip ir gaunasi kad jie susijunge, tai kaip ir viskas tada tvarkojmano manymu reiktu draust pasaliniam dalivaut lygoje , arba jei klubas neturi daug zaideju kooperuotis su kitu klubu ir daryt bendra team manau butu galima ... nu patys pagalvokit kokia cia autoklubu lyga gaunasSiaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese).
isakysiu minty kuria manau cia nedrysta pasakyt daugelis
: koks malonumas padavinet kamuoli kazkokiam lyderiui is nezinia kur , jau db jusu mazeja o veliau ir kitiems praeis noras zaist
tad ....
#408
Parašyta 2008 vasario 08 - 19:11
tai ir komanda turi vadintis scorpio-........ klubaspagal tavo isreikstas mintis kad jungtis su kitu klubu, tai jau dabar taip yra. pvz skorpu klube tikri gal trys visi kiti su kitom auto vazineja, tai kaip ir gaunasi kad jie susijunge, tai kaip ir viskas tada tvarkoj
mano manymu reiktu draust pasaliniam dalivaut lygoje , arba jei klubas neturi daug zaideju kooperuotis su kitu klubu ir daryt bendra team manau butu galima ... nu patys pagalvokit kokia cia autoklubu lyga gaunasSiaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese).
isakysiu minty kuria manau cia nedrysta pasakyt daugelis
: koks malonumas padavinet kamuoli kazkokiam lyderiui is nezinia kur , jau db jusu mazeja o veliau ir kitiems praeis noras zaist
tad ....
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#409
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 19:55
#410
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 20:23
#411
Svečias_Darius55555_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 20:30
#412
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 20:59
zinau visas komandas kurie turi prisikviete neklubieciu! ir tegu ju bedos bus kita mettas ilgas iš scorp klubo losia per tris komandas viso, ir yra kašioras. Tai va taip negerai.
aš ne stukačius, bet tvarka turi būt
px. tą skorpų klubą galima tikrai aplost ore reik tik mažiau gert, pajudėt biški ir tinginiams ginyboje liept nešiot tašes
#413
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 21:10
#414
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 vasario 08 - 21:58
visiskai teisingai tu sakai,gal bus minimaliai tu legionieriu,gal manau max 2 kurie gales padet,nu bet palikim tai kitiem metam,dabar reik isvystit sia lygao man iskilo toks idomus klausimas:jei si sezona daugumoje komandu zaidzia "legionieriai" o kita sezona bus del ju imamasi sankciju tai ar nesigaus toks dalykas, tos komandos nesurinks zaideju, o kaip dar is komentaru gali spresti, kad tokiu komandu Kauno lygoje yra ne viena, tai ar nesigaus toks dalykas kad visiskai nesusirinks komandos?
o as tai buciau tokios nuomones: geriau kiek imanoma maziau legionieriu o daugiau patiems zaisti ir nesvarbu ar laimesim ar ziauriai pralosim, bet juk is to gausis dvigubanauda, ateis mums patiems patirtis ir pajausim malonuma zaidziant.
Pvz. man labiau noretusi paciam palakstyti saleje o ne ziureti kaip koks legionierius uz mano komanda zaidzia.
#415
Parašyta 2008 vasario 08 - 22:18
#416
Parašyta 2008 vasario 08 - 22:40
#417
Parašyta 2008 vasario 08 - 22:48
mano manymu galetu zaisti tik tie kurie aktyviai dalivauja klubo veikloj (meet'ai iv. renginiai) , arba jei neturi automobilio ir vazineja kitu tai turetu buti siokia tokia klubine praeitis (min. statusas "nuolatinis dalyvis", naujoko statusas be automobilio netiktu) .... o visa tai labai paprasta patikrinti ir nereikia masinu isrikiuotjus sakot kitais metais tom komandom bus sunku surinkt komanda. o kaip jus irodysit kad jie klubui nepriklauso jei juos itrauks i sarasus kluba ir oficialiai juos uzregistruos... ar zadat isrikiuot pries varzybas prie masinu ir ziuret kas su kokia atvaziavo ir pagal tai nusprest ar leist tam zaidejui zaist ta diena ar ne. be to as gal ir ateiti nevazinesiu su pezo bet jausiu sentimentus siai masinai ir priklausysiu klubui... na tokia mano nuomone del kitu metu legionieriu...
del legionieriu as pries , nes ir vienas ar du profesionalus krepsininkai gali smarkiai pakeist komandos vaizda ir viskas vel bus kaip si sezona , geriau jau jungtis i viena bendra team tarkim kad ir is triju autoklubu rinktine
cia truputis mano pastebejimu kitam sezonui ..... gal "peugeot klubas kaunas" reiktu neblogo vadybininko
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#420
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 vasario 09 - 00:47
Kas tiesa to nenugincysi...sioje vietoje mums tikrai reikia legionieriaus...bent siam sezonui tai tikrai arba gero centro vazinejancio su pezo ;)Nu bet mes vistik priversti siemet nori nenori pasiimt 1-2 zaidejus. Kiek "maziuku" komandoj daug, tiek aukstesniu
trukumas
Cia lyg kazkas minejo kad Lavinovicius su 607 vazineja ;) Gal reiktu ji pajamt
Vartotojų skaito šią temą: 10
narių: 0, svečių: 10, slaptų narių: 0







