Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#401 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 08 - 13:45

kazkas pradejo sukciauti :) ...... ziuriu turnyras virsta vos ne kauno krepsinio lyga
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#402 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 08 - 14:23

kazkas pradejo sukciauti :) ...... ziuriu turnyras virsta vos ne kauno krepsinio lyga

va tas ir baisiausia. apie tai pernai su Barkliu kalbejom, kad jeigu atsiras kazkoks dar rimtesnis prizas nugaletojams, tai tikrieji klbu nariai ramiai gers alu ant atsarginiu suolelio o uz juos los "legionieriai". turbut ir siemet jau taip yra kitose komandose, tik idomu koks ju limitas yra nustatytas ;]
  • 0
Roots to roots

#403 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 17:34

Siaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese). B)
  • 0

#404 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 08 - 17:37

Linkiu sekmes rytoj ir darykit derinius. Nesvarbu ar viskas gausis, bet darykit, nes priesingu atveju mes bunam labai statiski. Ir ginkites kaip pries vilniecius per draugiskas Kaune... :D :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#405 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 08 - 18:17

Linkiu sekmes rytoj ir darykit derinius.

Nesvarbu ar viskas gausis, bet darykit, nes priesingu atveju mes bunam labai statiski.

Ir ginkites kaip pries vilniecius per draugiskas Kaune... :D :rolleyes:

stengsimes manau ir gintis ir pulti is visu jegu, nes nebeturim ko prarasti :)
  • 0

#406 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 08 - 18:56

Siaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese).
B)

mano manymu reiktu draust pasaliniam dalivaut lygoje , arba jei klubas neturi daug zaideju kooperuotis su kitu klubu ir daryt bendra team manau butu galima ... nu patys pagalvokit kokia cia autoklubu lyga gaunas :blink: isakysiu minty kuria manau cia nedrysta pasakyt daugelis :) : koks malonumas padavinet kamuoli kazkokiam lyderiui is nezinia kur , jau db jusu mazeja o veliau ir kitiems praeis noras zaist :beer: tad ....
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#407 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 08 - 19:01

Siaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese).
B)

mano manymu reiktu draust pasaliniam dalivaut lygoje , arba jei klubas neturi daug zaideju kooperuotis su kitu klubu ir daryt bendra team manau butu galima ... nu patys pagalvokit kokia cia autoklubu lyga gaunas :blink: isakysiu minty kuria manau cia nedrysta pasakyt daugelis :) : koks malonumas padavinet kamuoli kazkokiam lyderiui is nezinia kur , jau db jusu mazeja o veliau ir kitiems praeis noras zaist :beer: tad ....

pagal tavo isreikstas mintis kad jungtis su kitu klubu, tai jau dabar taip yra. pvz skorpu klube tikri gal trys visi kiti su kitom auto vazineja, tai kaip ir gaunasi kad jie susijunge, tai kaip ir viskas tada tvarkoj :D
  • 0

#408 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 08 - 19:11

Siaip legionieriu limito jokio nera. As manau, kad tai geras sprendimas, nes pirmus metus musu lyga turi issibegeti, o paskum (pries antra sezona) pasitare ivesim legionieriu limita. Kai kurios komandos net nesiregistravo, nes neturejo zaideju. Aisku turim scorpus kurie prisirinke zveriu, turim mitsubus, kurie irgi sujunge dvi komandas (tiksli info). Bet gi cia susirinkom pasimegauti krepsiniu ir pasisemti patirties. Juk kai kam tai debiutas normaliose rungtynese. Musu peugeot klubas tikrai nenukentes ir zaidybinis laikas bus paskirstytas musu treneriu (Cr ir Barklio) pagal zaidimo kokybe. Kam truksta zaidybinio laiko prasom dalyvauti draugiskose varzybose (paskutinese draugiskose varzybose susirinkom keturiese).
B)

mano manymu reiktu draust pasaliniam dalivaut lygoje , arba jei klubas neturi daug zaideju kooperuotis su kitu klubu ir daryt bendra team manau butu galima ... nu patys pagalvokit kokia cia autoklubu lyga gaunas :blink: isakysiu minty kuria manau cia nedrysta pasakyt daugelis :) : koks malonumas padavinet kamuoli kazkokiam lyderiui is nezinia kur , jau db jusu mazeja o veliau ir kitiems praeis noras zaist :beer: tad ....

pagal tavo isreikstas mintis kad jungtis su kitu klubu, tai jau dabar taip yra. pvz skorpu klube tikri gal trys visi kiti su kitom auto vazineja, tai kaip ir gaunasi kad jie susijunge, tai kaip ir viskas tada tvarkoj :D

tai ir komanda turi vadintis scorpio-........ klubas :P turi buti kazkokia organizacija , kad tie kas organizuoja zinotu kad va cia is dvieju autoklubu sudaryta team o ne dab tas girdejo anas mate :lol:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#409 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 19:55

kazkoki marazma jus cia varot :beer: jai kiti klubai neturi ka parodyt is saves,tai jiem garbes tikrai neuzdeda.nes bijo kazkokio pralaimejimo ar ne tobulo zaidimo.manau jai mes tokie " grajokai " sugebam ne belekaip pralost,pries tipo aukstesnes klases samdomus legionierius,tai as ir nesijauciu suvarytas,nes ju pergales netikros.manau pagal vieninguma musu klubas stovi pirmoje vietoje :beer: kas norejo tas suprato mano mintis
  • 0

#410 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 20:23

dabar kaip organizatorius paskaysiu del tu legionieriu,sie metai kaip kaskas minejo yra isibegejimo,ir tegul tos komandos kurios prisirinkusios is salies zaideju kitamet gailysi,del to kad bus labai sugriestintos taisykles,tie patis scorpai,mitsubai,bmw,ar dar kas,manau ju komados kitamet tiesiog nesurinks tiek zaideju ir abejotinai ar komanda isvis surinks,kmontroliai jau numatyti budai ir jie veiksmingi,tad siais metais dziaukimes kad tie kurie surinko komandas is klubo nariu ar pretendentu,jie siais metais tobules,o kita met jau parodis visas savo jegas :) tad sekmes autoklubu lygoj
  • 0

#411 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 20:30

tas ilgas iš scorp klubo losia per tris komandas viso, ir yra kašioras. Tai va taip negerai. :) aš ne stukačius, bet tvarka turi būt :) px. tą skorpų klubą galima tikrai aplost ore reik tik mažiau gert, pajudėt biški ir tinginiams ginyboje liept nešiot tašes :)
  • 0

#412 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 20:59

tas ilgas iš scorp klubo losia per tris komandas viso, ir yra kašioras. Tai va taip negerai. :) aš ne stukačius, bet tvarka turi būt :) px. tą skorpų klubą galima tikrai aplost ore reik tik mažiau gert, pajudėt biški ir tinginiams ginyboje liept nešiot tašes :)

zinau visas komandas kurie turi prisikviete neklubieciu! ir tegu ju bedos bus kita met :)
  • 0

#413 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 21:10

o man iskilo toks idomus klausimas:jei si sezona daugumoje komandu zaidzia "legionieriai" o kita sezona bus del ju imamasi sankciju tai ar nesigaus toks dalykas, tos komandos nesurinks zaideju, o kaip dar is komentaru gali spresti, kad tokiu komandu Kauno lygoje yra ne viena, tai ar nesigaus toks dalykas kad visiskai nesusirinks komandos? o as tai buciau tokios nuomones: geriau kiek imanoma maziau legionieriu o daugiau patiems zaisti ir nesvarbu ar laimesim ar ziauriai pralosim, bet juk is to gausis dvigubanauda, ateis mums patiems patirtis ir pajausim malonuma zaidziant. Pvz. man labiau noretusi paciam palakstyti saleje o ne ziureti kaip koks legionierius uz mano komanda zaidzia.
  • 0

#414 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 21:58

o man iskilo toks idomus klausimas:jei si sezona daugumoje komandu zaidzia "legionieriai" o kita sezona bus del ju imamasi sankciju tai ar nesigaus toks dalykas, tos komandos nesurinks zaideju, o kaip dar is komentaru gali spresti, kad tokiu komandu Kauno lygoje yra ne viena, tai ar nesigaus toks dalykas kad visiskai nesusirinks komandos?

o as tai buciau tokios nuomones: geriau kiek imanoma maziau legionieriu o daugiau patiems zaisti ir nesvarbu ar laimesim ar ziauriai pralosim, bet juk is to gausis dvigubanauda, ateis mums patiems patirtis ir pajausim malonuma zaidziant.
Pvz. man labiau noretusi paciam palakstyti saleje o ne ziureti kaip koks legionierius uz mano komanda zaidzia.

visiskai teisingai tu sakai,gal bus minimaliai tu legionieriu,gal manau max 2 kurie gales padet,nu bet palikim tai kitiem metam,dabar reik isvystit sia lyga :)
  • 0

#415 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 08 - 22:18

jus sakot kitais metais tom komandom bus sunku surinkt komanda. o kaip jus irodysit kad jie klubui nepriklauso jei juos itrauks i sarasus kluba ir oficialiai juos uzregistruos... ar zadat isrikiuot pries varzybas prie masinu ir ziuret kas su kokia atvaziavo ir pagal tai nusprest ar leist tam zaidejui zaist ta diena ar ne. be to as gal ir ateiti nevazinesiu su pezo bet jausiu sentimentus siai masinai ir priklausysiu klubui... na tokia mano nuomone del kitu metu legionieriu...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#416 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 08 - 22:40

Nu bet mes vistik priversti siemet nori nenori pasiimt 1-2 zaidejus. Kiek "maziuku" komandoj daug, tiek aukstesniu trukumas :blush: . Net pries sezona kalbejom, kad Nierka bei Albionas bus tik antro plano zaidejai, bet jau po dvieju rungtyniu aisku, kad ju vaidmuo komandoj turetu buti zymiai didesnis: Mano trauma, Valduko neaktyvumas, Maiklo Pugo remontai(numatyti pries sezona), bei Albiono planuojamas dingimas is LT - sudaro situacija, kad praktiskai liekam fudbolo komanda (jei nierka i vartus pastatytume :P ). Taigi jeigu Aweiko zmogus pasirodys normalus, tai gal net ir kluban itrauksim??? Nes ir ziurint i ateiti ugio mums juodai truksta. O komandoj uzrasyti kiti du zaidejai lai buna, nes is 3 legionieriu, jei bent vienas gales tai jau bus OK.
  • 0

#417 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 08 - 22:48

jus sakot kitais metais tom komandom bus sunku surinkt komanda. o kaip jus irodysit kad jie klubui nepriklauso jei juos itrauks i sarasus kluba ir oficialiai juos uzregistruos... ar zadat isrikiuot pries varzybas prie masinu ir ziuret kas su kokia atvaziavo ir pagal tai nusprest ar leist tam zaidejui zaist ta diena ar ne. be to as gal ir ateiti nevazinesiu su pezo bet jausiu sentimentus siai masinai ir priklausysiu klubui... na tokia mano nuomone del kitu metu legionieriu...

mano manymu galetu zaisti tik tie kurie aktyviai dalivauja klubo veikloj (meet'ai iv. renginiai) , arba jei neturi automobilio ir vazineja kitu tai turetu buti siokia tokia klubine praeitis (min. statusas "nuolatinis dalyvis", naujoko statusas be automobilio netiktu) .... o visa tai labai paprasta patikrinti ir nereikia masinu isrikiuot ;] o klubam pazeidinejantiems ar bandantiems sukciaut is pradziu ispejimas , pakartotiniu atzvilgiu tech. pralaimejimas
del legionieriu as pries , nes ir vienas ar du profesionalus krepsininkai gali smarkiai pakeist komandos vaizda ir viskas vel bus kaip si sezona , geriau jau jungtis i viena bendra team tarkim kad ir is triju autoklubu rinktine
cia truputis mano pastebejimu kitam sezonui ..... gal "peugeot klubas kaunas" reiktu neblogo vadybininko B) :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#418 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 08 - 22:53

o tai galetu kas nors detaliau papasakot kaip ta sale rast :) arba susitikt kur nors ir visiems nulekt nes nelabai gaudaus kur ji :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#419 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 08 - 23:03

nebereik jau ... radau lyg ta gatve :) tai jei rasiu realiai kaip tai bandysiu atlekt :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#420 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 09 - 00:47

Nu bet mes vistik priversti siemet nori nenori pasiimt 1-2 zaidejus. Kiek "maziuku" komandoj daug, tiek aukstesniu
trukumas

Kas tiesa to nenugincysi...sioje vietoje mums tikrai reikia legionieriaus...bent siam sezonui tai tikrai arba gero centro vazinejancio su pezo ;)
Cia lyg kazkas minejo kad Lavinovicius su 607 vazineja ;) Gal reiktu ji pajamt :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 10

narių: 0, svečių: 10, slaptų narių: 0