Lietuvos autoklubų lyga
#461
Posted 2008 February 10 - 12:14
#462
Posted 2008 February 10 - 12:43
Edited by Cr, 2008 February 10 - 12:47.
#463
Svečias_323F_*
Posted 2008 February 10 - 13:00
#465
Posted 2008 February 11 - 10:04
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#466
Posted 2008 February 11 - 10:59
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#467
Posted 2008 February 11 - 11:27
#468
Posted 2008 February 11 - 11:33
manau sita klausima isspresit siandie vakare, aisku jei Valdux pasirodysO Vasario 18 d. visiems tinka. Siaip kaipo ir iseigine. Gal net sale bus uzrakyta. Reiketu kad Valdux paderintu su Direktorium
#469
Posted 2008 February 11 - 12:09
kas bus tas buvo. visi lyg ir issikrove kas norejo. Sendien butu smagu, kad visi susirinktu ir pakalbetume apie viska vyriskai. Manau daugiau tokiu dalyku nei aiksteleje, nei uz jos ribu nepasikartosIr dar, jei labai norite pasiteplioti shoodukais po varzybu ar siaip tas procesas sukelia nezabotu jegu antpludi... tai gal sakau galima butu PM sukurti grupe adresatu ir ten issakyti visas pastabas, nes i sita foruma uzeina ir kitu klubu atstovai...
#470
Posted 2008 February 11 - 16:07
#471
Posted 2008 February 11 - 16:37
Tai po kelis butelius "baltakes" atsines pokalbiui???kas bus tas buvo. visi lyg ir issikrove kas norejo. Sendien butu smagu, kad visi susirinktu ir pakalbetume apie viska vyriskai. Manau daugiau tokiu dalyku nei aiksteleje, nei uz jos ribu nepasikartos
Ir dar, jei labai norite pasiteplioti shoodukais po varzybu ar siaip tas procesas sukelia nezabotu jegu antpludi... tai gal sakau galima butu PM sukurti grupe adresatu ir ten issakyti visas pastabas, nes i sita foruma uzeina ir kitu klubu atstovai...![]()
![]()
#472
Posted 2008 February 11 - 17:20
Tai po kelis butelius "baltakes" atsines pokalbiui???
Gal nereik sito, bo gali but per daug pasakyta...ar padaryta
Be to, Nerijui dar po varzybu shikyne skauda...
Edited by Tolis, 2008 February 11 - 17:24.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#473
Posted 2008 February 11 - 18:59
#474
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 12 - 14:19
#475
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 February 12 - 14:30
#476
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 12 - 14:38
#477
Posted 2008 February 12 - 18:32
#478
Posted 2008 February 12 - 19:12
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#479
Posted 2008 February 12 - 19:21
Su mielu noru prisijungciau, bet syvakar namie prasideda realybes show - "Buto remontas" . Pazadu, kad sis show neturetu kirstis bent su musu varzybu ir treniruociu grafikugal siandie kas is musiskiu zada uzsukti i musu sale paziureti kaip skorpai su bemvais los? as gal ir uzsukciau
beje, vakar kazkas biski i keli ispyre, tai sendien taip lengvai slubuoju ir visi bendradarbiai zvengia is manes, kad geriau jau aluti gurksnociau, nei sportuot vel pradeciau
#480
Posted 2008 February 12 - 19:22
Barklis berods kazka derino su Albionu. Parasyk jam i PM arba paskambinkrezervuociaus aprangele (mazdaug kad tilpciau
) pirmadieniui jei kas nesiruosiat zaisti (uz
) ... nu aisku tuo atveju jei reikalingas buciau
Busi reikalingas tikrai, bo pats matei, kas po kase pas mus dedasi
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users







