Tik kazkaip to piktumo aikstelej kolkas nesimatoKad pikti tai tiesa :mad: Tikras smagumelis
Lietuvos autoklubų lyga
#501
Parašyta 2008 vasario 17 - 00:03
#503
Parašyta 2008 vasario 17 - 14:15
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#504
Parašyta 2008 vasario 17 - 18:40
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 vasario 17 - 19:39
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#505
Parašyta 2008 vasario 18 - 13:37
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#507
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 vasario 18 - 14:49
Šį pranešimą redagavo simakas: 2008 vasario 18 - 14:50
#508
Parašyta 2008 vasario 18 - 16:50
ne nu sakes... skaiciau laikrasti kad is bemvu lupa air bagus bet pasirodo davbar vagys atrado kita nisa ka gali islupti kai mages pas daugeli pasidare gamyklines....ok busiu,butinai.sendien as ypatingai piktas.nes ryte pamaciau savo pezuka tai ciut neapsiverkiau.kazkas isdauze langa ir nupiso vairo airbag -a ,tai nekaip nuotaika :mad: :mad:
#509
Parašyta 2008 vasario 18 - 19:15
#510
Parašyta 2008 vasario 18 - 19:18
siandien jei per daug neperdegsit tai bus oi riesta priesininkams kai tokie visi piktisekant Maiklo pedomis, tai su Simaku sendien turim teise irgi nepasirodyti, bo jo pezui kajuk, o is mano 3 vaziuojanciu beliko viena.... Jau prasipisom garaze po viena is ju. Plius nei porno vakar nebuvo, nei vistien kas nors sere... Esu piktas kaip velnias
![]()
#511
Parašyta 2008 vasario 18 - 23:13
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#512
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 vasario 18 - 23:43
#513
Parašyta 2008 vasario 19 - 00:06
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#515
Parašyta 2008 vasario 19 - 00:22
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#517
Parašyta 2008 vasario 19 - 00:53
nu cia lyginant su pastarosiomis jusu rungtynemis tai gal ir nieko buvo siandien nors mazda irgi ne stebuklasman ir visai neblogai atrode
barklis sake kad nieko gero
tai net nezinau
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#518
Parašyta 2008 vasario 19 - 09:00
#519
Parašyta 2008 vasario 19 - 14:21
Kaip gali buti gerai, kai komanda sugeba ibezdeti tik 45 taskus per 40 min????man ir visai neblogai atrode
barklis sake kad nieko gero
tai net nezinau
O kad mazdos imete tik 55, tai neparodo musu gynybos pajegumo, o tik tai kad jie neka mazesni grybai nei mes. Nors ziurint is sono mazdos zymiai graziau zaide ir buvo vertesni pergales net ir didesniu skirtumu.
Kazkos paluzimas jau pradeda jaustis nes nieko panasaus nebeliko i ta krepsini kuri zaidem pries naujus metus. Apie kamuolio izaidima net nieko nesakysiu, bet kad dingo greitos atakos tai cia jau labai keista.
Kazkoks veteranu burelis
#520
Parašyta 2008 vasario 19 - 14:36
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0







