Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#461 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 10 - 12:14

Atsiprasau visu jei ka vakar supykdziau savo issireiskimais. dARINSKAS, Tiger14 sorry. :beer: :beer: :beer: ne taip as issireiskiau gal bet tik pasakiau savo nuomone... joje nebuvo tokios minties kad as prasau duot man lost tik kad as norejau pasakyt kad mes turim zaist KOMANDINI krepsini.
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#462 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 10 - 12:43

nu neblogai cia visi issitaske :lol: itariu, kad rytoj trefke bus labai idomi ir prduktyvi ;] Beje manau rytoj reikia nuspresti - ar dar bandom savo jegom losti garbingai bet visi ar paliekam sia komanda legionieriams o mes zaidziam savo malonumui pirmadieniais be nervu o per varzybas alu sau skaniai maukiam :lol: :beer: lekiu i Vilniu prasibalskyt bo vakar su Barkliu o veliau Simaku iki isnaktu daugiau apie nieka isskyrus krepsini ir nekalbejom B)

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 vasario 10 - 12:47

  • 0
Roots to roots

#463 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 10 - 13:00

Losiam be legionieriu, klubu lygos esme ir yra, kad zaistu klubieciai tarpusavi, klubai susipazintu, kiek maciau, pas jus draugiskas kolektyvas, nors ir is matymo tik pazistami, bet sveikinasi visi ;) idomu bus su jumis suzaisti, bet ne su kazkokiais legionieriais. p.s. uzuojauta del nesekmes
  • 0

#464 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 vasario 11 - 00:42

Losiam be legionieriu...

Ar tikrai? :)
Cia kitaip kalbama :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#465 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 vasario 11 - 10:04

Na va. Juokėtės iš mūsų, kad mes išsiliejam dėl nesėkmių, bet visur tų problemų yra pasirodo. Chebra, svarbiausia nedėt į krūmus, o padaryt teisingas išvadas. p.s. 44 taškai tai dar nieko, ale gaut daigiau nei dvogubai... :lol: Sorry, čia draugiškas sarkazmas :beer: ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#466 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 11 - 10:59

Barkli, busi tu siandien trefkese? Ir dar, jei labai norite pasiteplioti shoodukais po varzybu ar siaip tas procesas sukelia nezabotu jegu antpludi... tai gal sakau galima butu PM sukurti grupe adresatu ir ten issakyti visas pastabas, nes i sita foruma uzeina ir kitu klubu atstovai... B)
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#467 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 11 - 11:27

O Vasario 18 d. visiems tinka. Siaip kaipo ir iseigine. Gal net sale bus uzrakyta. Reiketu kad Valdux paderintu su Direktorium :rolleyes:
  • 0

#468 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 11 - 11:33

O Vasario 18 d. visiems tinka. Siaip kaipo ir iseigine. Gal net sale bus uzrakyta. Reiketu kad Valdux paderintu su Direktorium :rolleyes:

manau sita klausima isspresit siandie vakare, aisku jei Valdux pasirodys :)
  • 0

#469 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 11 - 12:09

Ir dar, jei labai norite pasiteplioti shoodukais po varzybu ar siaip tas procesas sukelia nezabotu jegu antpludi... tai gal sakau galima butu PM sukurti grupe adresatu ir ten issakyti visas pastabas, nes i sita foruma uzeina ir kitu klubu atstovai... B)

kas bus tas buvo. visi lyg ir issikrove kas norejo. Sendien butu smagu, kad visi susirinktu ir pakalbetume apie viska vyriskai. Manau daugiau tokiu dalyku nei aiksteleje, nei uz jos ribu nepasikartos ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#470 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 vasario 11 - 16:07

tarp kitko, gal kas pamena kuris is bmw'istu mane pargriove? ple, issedet ant kedes ilgiau nei 15 min negaliu - subine ir nugara skauda... alkunes ant stalo atremt negaliu... :( per sekancias rungtynes pasistengciau atsilyginti... :rolleyes: :ph34r:
  • 0

#471 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 11 - 16:37


Ir dar, jei labai norite pasiteplioti shoodukais po varzybu ar siaip tas procesas sukelia nezabotu jegu antpludi... tai gal sakau galima butu PM sukurti grupe adresatu ir ten issakyti visas pastabas, nes i sita foruma uzeina ir kitu klubu atstovai... B)

kas bus tas buvo. visi lyg ir issikrove kas norejo. Sendien butu smagu, kad visi susirinktu ir pakalbetume apie viska vyriskai. Manau daugiau tokiu dalyku nei aiksteleje, nei uz jos ribu nepasikartos ;] :beer:

Tai po kelis butelius "baltakes" atsines pokalbiui??? :P
  • 0

#472 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 11 - 17:20

Tai po kelis butelius "baltakes" atsines pokalbiui???


Gal nereik sito, bo gali but per daug pasakyta...ar padaryta B)

Be to, Nerijui dar po varzybu shikyne skauda... :D

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 vasario 11 - 17:24

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#473 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 11 - 18:59

nesakiau to per varzybas nes norejau pateikt viska su skaiciais ir t.t. be to as nepasakiau nieko tokio labai naujo ko nieks nebuvo pasake per varzybas... o del sio pirmadienio ir del kitu tai jauciu ir toliau ir tylesiu nes isvis nepasirodysiu turbut nes yra darbu ir visa kita o mano netektis komandai visiskai neatsilieps... del sian dar nezinau gal atleksiu jei spesiu sutvarkyt visu darbus... tiger atsiprasau dar karta...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#474 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 12 - 14:19

Viskas ok. Teisivyrauja taika ir ramybe. Megaukimes krepsiniu :beer:
  • 0

#475 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 12 - 14:30

Tai kaip? Atsidauzet vakar veidelius? :D
  • 0

#476 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 12 - 14:38

Tik prakaita aikstelej liejom ir tiek ;)
  • 0

#477 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 12 - 18:32

gal siandie kas is musiskiu zada uzsukti i musu sale paziureti kaip skorpai su bemvais los? as gal ir uzsukciau
  • 0

#478 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 12 - 19:12

rezervuociaus aprangele (mazdaug kad tilpciau :) ) pirmadieniui jei kas nesiruosiat zaisti (uz :beer: ) ... nu aisku tuo atveju jei reikalingas buciau :blush:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#479 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 12 - 19:21

gal siandie kas is musiskiu zada uzsukti i musu sale paziureti kaip skorpai su bemvais los? as gal ir uzsukciau

Su mielu noru prisijungciau, bet syvakar namie prasideda realybes show - "Buto remontas" . Pazadu, kad sis show neturetu kirstis bent su musu varzybu ir treniruociu grafiku ;]

beje, vakar kazkas biski i keli ispyre, tai sendien taip lengvai slubuoju ir visi bendradarbiai zvengia is manes, kad geriau jau aluti gurksnociau, nei sportuot vel pradeciau :lol: :beer:
  • 0
Roots to roots

#480 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 12 - 19:22

rezervuociaus aprangele (mazdaug kad tilpciau :) ) pirmadieniui jei kas nesiruosiat zaisti (uz :beer: ) ... nu aisku tuo atveju jei reikalingas buciau :blush:

Barklis berods kazka derino su Albionu. Parasyk jam i PM arba paskambink ;]
Busi reikalingas tikrai, bo pats matei, kas po kase pas mus dedasi :rolleyes:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0