biski isiterpsiu i diskusija nes palakstau kartu ir matau kas kaipCia kaip taip imanoma? Isvaziuoji i Airija ar ka? Ar i kokia sanatorija?
![]()
O del teiseju, tai prasiau, kad gerai ivertintumete, kadangi sis sezonas yra startuojantis ir ji ko gero seka ir nedalyvaujantys klubai, kurie kitais metais spres ar prisijungti ar ne.
Todel kiekvienas pashikimas ant lygos organizavimo (teiseju, sekretoriato, interneto ar pan.) tikrai neprideda patrauklumo ir kitam sezone mes vel zaisim tarpusavy.
BTW:
Ar nebutu galima apjungti Vilniaus ir Kauno komandu i viena, nes man susidare toks ispudis, kad vieniems truksta to, ka turi kiti ir atvirksciai?
Cia aisku klausimas vertas milijono, diskusiju ir analizavimo, bet teoriskai pamascius manau galima butu gana daug pasiekti...
Tuo labiau, kad sekmingu pavyzdziu yra.
Lietuvos autoklubų lyga
#561
Parašyta 2008 kovo 05 - 21:07
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#562
Parašyta 2008 kovo 06 - 09:52
kam mums ta gynyba jai mes tesugebam 40 tasku surinkt??? Manai kad JUODAI gindamiesi leisim varzovam 39 imest??? Kai per 40 min. iseis bent 60 sukrapstyt, bus metas galvot apie gynyba .
O kalaidos ir yra tame, kad puolimo yra NULIS.
Nu as kaip ir sutikciau is esmes su tavim, bet jei gynyboj aktyviau sulostume, tai tada atsiranda progos greitoms atakoms, kas su scorpais visai neblogai gavosi is pradziu, be to yra varginamas varzovas ir t.t.
Trumpiau kalbant, jei sekmingai apsigini, gauni teise suklysti puolime.
O kad mums net uztvaras yra sudetinga pastatyti, tai cia jau kita kalba...
del vilniaus anksciau as ir galvojau kad gal ir nebloga mintis junktis bet db nuomone pasikeite ... triju praktiskai vienodoje pozicijoje zaidzianciu ir savo nuomone apie komandos zaidima turinciu zaideju man atrodo komandoje butu per daug
Ka tu turi omeny sakydamas "vienoje pozicijoje losianciu"?
Jei tos nuomones yra Dioniso, Barklio ir mano, tai mes losiam skirtingose pozicijose, tik ant popieriaus surasyta biski klaidingai.
Be to, as itariu, kad tos nuomones didziaja dalimi sutampa...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#563
Parašyta 2008 kovo 06 - 14:47
Na viena užtvara man neblogai gavosi, jau galvojau Staniulis sulūšO kad mums net uztvaras yra sudetinga pastatyti, tai cia jau kita kalba...
O šiaip daugiau naudos iš manęs nulis buvo, truputi nejauku buvo pirmose varžybose
#564
Parašyta 2008 kovo 06 - 15:28
Be to, as itariu, kad tos nuomones didziaja dalimi sutampa...
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#565
Parašyta 2008 kovo 06 - 16:20
taip yra todel, kad truksta zaidybines patirties. vieni vaiksto i trefkes saziningai, kiti losia uz juos varzybose. viena karta reikia apsisprest ar reikalingi tie legionieriai kurie ir pelno taskus ar geriau paskutines varzybas pazaisti savo malonumui, kad ir baigsim sausi sy sezona. kai sedi visalaik ant suolo, atsiranda nepilnavertiskumo jausmas, baime prarasti kamuoli ir uz tai po to gauti velniu... Zodziu pamastykit pirmadieni apie tai susirinke visi ir nuspreskit, nes kazkaip visi pokalbiai gaunasi uz nugaru ir bendros nuomones nera siuo klausimu...O šiaip daugiau naudos iš manęs nulis buvo, truputi nejauku buvo pirmose varžybose
#566
Parašyta 2008 kovo 06 - 16:37
Realiai is tu legionieriu vienas ir belikes, nes vienas traumuotas, o kitas neturi kada zaisti. Tat nemanau, kad tas vienas mums maiso ir neverta del to labai diskutuoti. Paskutines varzybos bus su mazdom ir su dabartiniu musu zaidimu (turint viena legionieriu) visai imanoma laimeti bei patekti i kita etapa. Taip, kad reikia dar pakovoti!viena karta reikia apsisprest ar reikalingi tie legionieriai kurie ir pelno taskus ar geriau paskutines varzybas pazaisti savo malonumui, kad ir baigsim sausi sy sezona. kai sedi visalaik ant suolo, atsiranda nepilnavertiskumo jausmas, baime prarasti kamuoli ir uz tai po to gauti velniu... Zodziu pamastykit pirmadieni apie tai susirinke visi ir nuspreskit, nes kazkaip visi pokalbiai gaunasi uz nugaru ir bendros nuomones nera siuo klausimu...
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#567
Parašyta 2008 kovo 06 - 17:04
sutinku su awake'uRealiai is tu legionieriu vienas ir belikes, nes vienas traumuotas, o kitas neturi kada zaisti. Tat nemanau, kad tas vienas mums maiso ir neverta del to labai diskutuoti. Paskutines varzybos bus su mazdom ir su dabartiniu musu zaidimu (turint viena legionieriu) visai imanoma laimeti bei patekti i kita etapa. Taip, kad reikia dar pakovoti!
#568
Parašyta 2008 kovo 06 - 17:06
OptimistasRealiai is tu legionieriu vienas ir belikes, nes vienas traumuotas, o kitas neturi kada zaisti. Tat nemanau, kad tas vienas mums maiso ir neverta del to labai diskutuoti. Paskutines varzybos bus su mazdom ir su dabartiniu musu zaidimu (turint viena legionieriu) visai imanoma laimeti bei patekti i kita etapa. Taip, kad reikia dar pakovoti!
Nors seip ir as dar tikiu, kad galima viena pergale istemti.
Kad ir nepatekt i kita etapa, bet bent ne sausiem islikt.
#569
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 06 - 17:30
#570
Parašyta 2008 kovo 06 - 18:04
buvo komentaras kkl ir vilnieciu temoj po vilnieciu ir bmw klubu rungtyniu :Tolis. Zek mumi dar sansu yra patekti i kita etapa ir normaliai sudalyvauti. Gal nori prie musu prisijungti? Juolab migracija klubo viduje tikrai galima.
Beto patys matot, kad jums jau sakes. O mums tokio zmogaus kaip tu tikrai truksta ir manau stipriai pakeltum ir musu komandos sansus.
Siaip rimtai pagalvok. Bo butu nauda ir jumi ir mumi manau ;-)
P.S. Juolab, kad manau musu nuomones kai kuriais krepsinio aspektais stipriai sutampa. O ir tokioje pozicijoje kaip tavo pas mus stipri skyle ;-)
dcdent (2008 Vasario 09 d., 22:47) komentaras 1 iš 1
Parasysiu ta pati, ka parasiau ir Peugeot forume: maciau zaidime viena gera dalyka - nr. 28, ir viena ypac bloga - nr. 28.. Komanda zaide visiskai be entuziazmo..
nenoriu veltis ir komentuoti toliau nes esu tik siaip ateinantis pametyti kartais
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#571
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 06 - 18:52
#572
Parašyta 2008 kovo 06 - 19:16
nenoriu veltis ir komentuoti toliau nes esu tik siaip ateinantis pametyti kartais
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#573
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 07 - 13:18
#574
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 07 - 13:52
#575
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 kovo 07 - 14:26
#576
Parašyta 2008 kovo 08 - 00:21
mainais atiduodat Lasha nes jis papildytu musu komandaO mes norim pirkti TOLI
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#577
Parašyta 2008 kovo 08 - 08:13
nu jau ne, Vilniaus chebros as nepaliksiu.man yra gerai ciamainais atiduodat Lasha nes jis papildytu musu komanda
... ir sia tema ...
(dar syki neisizeisk
)
beto, Jus turit izaideju, metiku
#578
Parašyta 2008 kovo 08 - 10:09
O del perejimo, i Vilniaus komanda, tai dekui uz pasitikejima, bet manau, kad mes dar turim galimybiu iseiti i kita etapa...
Jei mums nepavyks, o Vilniaus komandai pavyks ir jie vis dar manys, kad galiu prisideti prie sekmingesnio ju zaidimo, mielai prisijungsiu.
Bet dar karta pabreziu visiems - mes dar turim realius sansus patekti i kita etapa.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#579
Parašyta 2008 kovo 08 - 12:09
viltis mirsta paskutineBet dar karta pabreziu visiems - mes dar turim realius sansus patekti i kita etapa.
beje, nebandysit 03.24 dienos varzybu persikelt i kita data? Tada praleisciau tik vienas varzybas (berods 03.17)
Vartotojų skaito šią temą: 1
narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0







