Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#561 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 kovo 05 - 21:07

Cia kaip taip imanoma? Isvaziuoji i Airija ar ka? Ar i kokia sanatorija? :huh:

O del teiseju, tai prasiau, kad gerai ivertintumete, kadangi sis sezonas yra startuojantis ir ji ko gero seka ir nedalyvaujantys klubai, kurie kitais metais spres ar prisijungti ar ne.

Todel kiekvienas pashikimas ant lygos organizavimo (teiseju, sekretoriato, interneto ar pan.) tikrai neprideda patrauklumo ir kitam sezone mes vel zaisim tarpusavy.

BTW:
Ar nebutu galima apjungti Vilniaus ir Kauno komandu i viena, nes man susidare toks ispudis, kad vieniems truksta to, ka turi kiti ir atvirksciai?
Cia aisku klausimas vertas milijono, diskusiju ir analizavimo, bet teoriskai pamascius manau galima butu gana daug pasiekti...
Tuo labiau, kad sekmingu pavyzdziu yra.

biski isiterpsiu i diskusija nes palakstau kartu ir matau kas kaip :) pasikartosiu bandykit zaist be tu savo ipatingu deriniu , ko pasekoje jus metat po taska i minute :) improvizacijos biski :) bet ka cia jus mokyt :) ... del vilniaus anksciau as ir galvojau kad gal ir nebloga mintis junktis bet db nuomone pasikeite ... triju praktiskai vienodoje pozicijoje zaidzianciu ir savo nuomone apie komandos zaidima turinciu zaideju man atrodo komandoje butu per daug :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#562 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 kovo 06 - 09:52

kam mums ta gynyba jai mes tesugebam 40 tasku surinkt??? Manai kad JUODAI gindamiesi leisim varzovam 39 imest???  Kai per 40 min. iseis bent 60 sukrapstyt, bus metas galvot apie gynyba  .
O kalaidos ir yra tame, kad puolimo yra NULIS.


Nu as kaip ir sutikciau is esmes su tavim, bet jei gynyboj aktyviau sulostume, tai tada atsiranda progos greitoms atakoms, kas su scorpais visai neblogai gavosi is pradziu, be to yra varginamas varzovas ir t.t.
Trumpiau kalbant, jei sekmingai apsigini, gauni teise suklysti puolime.

O kad mums net uztvaras yra sudetinga pastatyti, tai cia jau kita kalba...

del vilniaus anksciau as ir galvojau kad gal ir nebloga mintis junktis bet db nuomone pasikeite ... triju praktiskai vienodoje pozicijoje zaidzianciu ir savo nuomone apie komandos zaidima turinciu zaideju man atrodo komandoje butu per daug


Ka tu turi omeny sakydamas "vienoje pozicijoje losianciu"?
Jei tos nuomones yra Dioniso, Barklio ir mano, tai mes losiam skirtingose pozicijose, tik ant popieriaus surasyta biski klaidingai.
Be to, as itariu, kad tos nuomones didziaja dalimi sutampa...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#563 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 kovo 06 - 14:47

O kad mums net uztvaras yra sudetinga pastatyti, tai cia jau kita kalba...

Na viena užtvara man neblogai gavosi, jau galvojau Staniulis sulūš :)
O šiaip daugiau naudos iš manęs nulis buvo, truputi nejauku buvo pirmose varžybose :blush:
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#564 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 kovo 06 - 15:28

Be to, as itariu, kad tos nuomones didziaja dalimi sutampa...

:)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#565 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 06 - 16:20

O šiaip daugiau naudos iš manęs nulis buvo, truputi nejauku buvo pirmose varžybose :blush:

taip yra todel, kad truksta zaidybines patirties. vieni vaiksto i trefkes saziningai, kiti losia uz juos varzybose. viena karta reikia apsisprest ar reikalingi tie legionieriai kurie ir pelno taskus ar geriau paskutines varzybas pazaisti savo malonumui, kad ir baigsim sausi sy sezona. kai sedi visalaik ant suolo, atsiranda nepilnavertiskumo jausmas, baime prarasti kamuoli ir uz tai po to gauti velniu... Zodziu pamastykit pirmadieni apie tai susirinke visi ir nuspreskit, nes kazkaip visi pokalbiai gaunasi uz nugaru ir bendros nuomones nera siuo klausimu...
  • 0
Roots to roots

#566 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 06 - 16:37

viena karta reikia apsisprest ar reikalingi tie legionieriai kurie ir pelno taskus ar geriau paskutines varzybas pazaisti savo malonumui, kad ir baigsim sausi sy sezona. kai sedi visalaik ant suolo, atsiranda nepilnavertiskumo jausmas, baime prarasti kamuoli ir uz tai po to gauti velniu... Zodziu pamastykit pirmadieni apie tai susirinke visi ir nuspreskit, nes kazkaip visi pokalbiai gaunasi uz nugaru ir bendros nuomones nera siuo klausimu...

Realiai is tu legionieriu vienas ir belikes, nes vienas traumuotas, o kitas neturi kada zaisti. Tat nemanau, kad tas vienas mums maiso ir neverta del to labai diskutuoti. Paskutines varzybos bus su mazdom ir su dabartiniu musu zaidimu (turint viena legionieriu) visai imanoma laimeti bei patekti i kita etapa. Taip, kad reikia dar pakovoti!
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#567 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 06 - 17:04

Realiai is tu legionieriu vienas ir belikes, nes vienas traumuotas, o kitas neturi kada zaisti. Tat nemanau, kad tas vienas mums maiso ir neverta del to labai diskutuoti. Paskutines varzybos bus su mazdom ir su dabartiniu musu zaidimu (turint viena legionieriu) visai imanoma laimeti bei patekti i kita etapa. Taip, kad reikia dar pakovoti!

sutinku su awake'u :beer: gal ir man dar pavyks atgauti sportine forma, nes siuo metu per kruva darbu organizmas ko tais per greit iseikvoja jegas :) zaidimo kokybe aisku nera gera, bet manau jau eina i geresne puse, taip kad dar ne viskas prarasta :beer:
  • 0

#568 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 06 - 17:06

Realiai is tu legionieriu vienas ir belikes, nes vienas traumuotas, o kitas neturi kada zaisti. Tat nemanau, kad tas vienas mums maiso ir neverta del to labai diskutuoti. Paskutines varzybos bus su mazdom ir su dabartiniu musu zaidimu (turint viena legionieriu) visai imanoma laimeti bei patekti i kita etapa. Taip, kad reikia dar pakovoti!

Optimistas :P
Nors seip ir as dar tikiu, kad galima viena pergale istemti.
Kad ir nepatekt i kita etapa, bet bent ne sausiem islikt. :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#569 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 06 - 17:30

Tolis. Zek mumi dar sansu yra patekti i kita etapa ir normaliai sudalyvauti. Gal nori prie musu prisijungti? Juolab migracija klubo viduje tikrai galima. Beto patys matot, kad jums jau sakes. O mums tokio zmogaus kaip tu tikrai truksta ir manau stipriai pakeltum ir musu komandos sansus. Siaip rimtai pagalvok. Bo butu nauda ir jumi ir mumi manau ;-) P.S. Juolab, kad manau musu nuomones kai kuriais krepsinio aspektais stipriai sutampa. O ir tokioje pozicijoje kaip tavo pas mus stipri skyle ;-)
  • 0

#570 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 kovo 06 - 18:04

Tolis. Zek mumi dar sansu yra patekti i kita etapa ir normaliai sudalyvauti. Gal nori prie musu prisijungti? Juolab migracija klubo viduje tikrai galima.
Beto patys matot, kad jums jau sakes. O mums tokio zmogaus kaip tu tikrai truksta ir manau stipriai pakeltum ir musu komandos sansus.
Siaip rimtai pagalvok. Bo butu nauda ir jumi ir mumi manau ;-)

P.S. Juolab, kad manau musu nuomones kai kuriais krepsinio aspektais stipriai sutampa. O ir tokioje pozicijoje kaip tavo pas mus stipri skyle ;-)

buvo komentaras kkl ir vilnieciu temoj po vilnieciu ir bmw klubu rungtyniu :
dcdent (2008 Vasario 09 d., 22:47) komentaras 1 iš 1
Parasysiu ta pati, ka parasiau ir Peugeot forume: maciau zaidime viena gera dalyka - nr. 28, ir viena ypac bloga - nr. 28.. Komanda zaide visiskai be entuziazmo.. :)
nenoriu veltis ir komentuoti toliau nes esu tik siaip ateinantis pametyti kartais :) :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#571 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 06 - 18:52

Nu tai tu geriau pasakyk, ka tuom norejai pasakyti? Kad vienas zmogus kuris velka absoliuciai viska, ir tiek vienas zmogus kuris ant visu piktas.... Tai cia turejo buti gerai ar blogai? Geriau gauti kaip ne kai kurie -20 -40 ar daugiau ar geriau -5 ar -10? Man geriau jau gauti bent jau per kova...
  • 0

#572 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 kovo 06 - 19:16

nenoriu veltis ir komentuoti toliau nes esu tik siaip ateinantis pametyti kartais :) :beer:

;]
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#573 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 07 - 13:18

Sveikuciai, siaip jeigu jus snekat apie Vilniaus ir Kauno komandu susijungima tai as tikrai pries. Pas mus komanda kol kas islieka draugiska ir faina (nors labai mazyciu nesutarimu yra, bet jie nepastebimi). Susijungus dviems komandoms butu visiskas nuomoniu issiskyrimas ir totalios pjautynes, nes labai jau butu daug nuomoniu ir nemanau, kad visos jos sutaptu. O legionieriu mums tikrai reikia, nes mus po krepsiu daro kaip nori. Mickevicius po kasiu kovoja kap zveris. Po rungtyniu su scorpais buvo visas sudauzytas. Vare kaip uz tevyne. Isemus is zaidimo Mickeviciu mus po kasiais tryptu ziauriai ir negailestingai. Musu silpnoji vieta po kasiais. Ir tik delto mes gaunam tas rungtynes visas. Bet jus palaukit nesinervuokit, dar trys rungtynes liko. Zalgiris irgi 1-3 luzeriauja, bet sansu patekt i kita etapa turi. Taigi PEACE :) B) As tai pavyzdziui noreciau, kad ne komandos susijungtu, o Kauno ir Vilniaus pogrupiai susijungtu kita sezona. Zinoma butu daug vazinejimo, bet butu smagiau, nes rungtyniu butu daugiau ir skirtingu priesininku daugiau. Butu tikrai smagu kaip Eurolygoj :) B)
  • 0

#574 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 07 - 13:52

O mes norim pirkti TOLI :D
  • 0

#575 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 07 - 14:26

mes irgi uz bendra pogrupi, daugiau rungtyniu, daugiau varzovu, idomiau 323F klubas
  • 0

#576 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 kovo 08 - 00:21

O mes norim pirkti TOLI :D

mainais atiduodat Lasha nes jis papildytu musu komanda :) ... ir sia tema ... :lol: (dar syki neisizeisk ;] )
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#577 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 kovo 08 - 08:13

mainais atiduodat Lasha nes jis papildytu musu komanda :) ... ir sia tema ... :lol: (dar syki neisizeisk ;] )

nu jau ne, Vilniaus chebros as nepaliksiu.man yra gerai cia :beer:
beto, Jus turit izaideju, metiku
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#578 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 kovo 08 - 10:09

Kai sakiau, kad vertetu pagalvoti apie bendra komanda, turejau omeny kita sezona, o tureti dvi komandas viename pogrupyje - butu kazkokia brolzudiska nesamone.

O del perejimo, i Vilniaus komanda, tai dekui uz pasitikejima, bet manau, kad mes dar turim galimybiu iseiti i kita etapa...

Jei mums nepavyks, o Vilniaus komandai pavyks ir jie vis dar manys, kad galiu prisideti prie sekmingesnio ju zaidimo, mielai prisijungsiu.

Bet dar karta pabreziu visiems - mes dar turim realius sansus patekti i kita etapa.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#579 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 08 - 12:09

Bet dar karta pabreziu visiems - mes dar turim realius sansus patekti i kita etapa.

viltis mirsta paskutine :beer:

beje, nebandysit 03.24 dienos varzybu persikelt i kita data? Tada praleisciau tik vienas varzybas (berods 03.17) B)
  • 0
Roots to roots

#580 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 10 - 18:57

o siandien rinksites? :) daug bus ? nes zaist tai nezinau ar nusiteikes... noreciau pametyt kazkiek :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0