Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#601 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:04

Mes norim ;-) Tiksliau as noriu :)

Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2008 kovo 13 - 13:04

  • 0

#602 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:07

O geras :) Davai draugiskas Vilniu - Kaunas padarom :)
  • 0

#603 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:11

O geras :) Davai draugiskas Vilniu - Kaunas padarom :)

as uz.
  • 0

#604 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:15

O geras :) Davai draugiskas Vilniu - Kaunas padarom :)

As irgi uz
  • 0

#605 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:29

Konkretus pasiulymas B) Kadangi del itemto varzybu grafiko artimiausios dienos uzimtos. Siulau suzaisti draugiskas rungtynes kovo25 diena Vilniuje. Tai butu mums rimta treniruote pries lemiamas rungtynes su Mazda323, o Vilniaus komandai rimta treniruote pries rungtynes su Civic klubu. Zinoma, cia tik mano pasiulymas. Reiktu dar sutikimo is Vilnieciu puses. Ir surinkti bent 7-8 vaziuojancius is musu Kauno komados. Nes 5 ar 6 zaidziantys butu per mazai manau. Siulykit Svarstykit Diskutuokit B)
  • 0

#606 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:32

Konkretus pasiulymas B)

Kadangi del itemto varzybu grafiko artimiausios dienos uzimtos. Siulau suzaisti draugiskas rungtynes kovo25 diena Vilniuje. Tai butu mums rimta treniruote pries lemiamas rungtynes su Mazda323, o Vilniaus komandai rimta treniruote pries rungtynes su Civic klubu.

Zinoma, cia tik mano pasiulymas. Reiktu dar sutikimo is Vilnieciu puses. Ir surinkti bent 7-8 vaziuojancius is musu Kauno komados. Nes 5 ar 6 zaidziantys butu per mazai manau.

Siulykit Svarstykit Diskutuokit B)

Diskutuoju. :D

Jei rimtai tai as nezinau. Kazkaip ta peti vis dar skauda...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#607 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:41

Konkretus pasiulymas B)

Kadangi del itemto varzybu grafiko artimiausios dienos uzimtos. Siulau suzaisti draugiskas rungtynes kovo25 diena Vilniuje. Tai butu mums rimta treniruote pries lemiamas rungtynes su Mazda323, o Vilniaus komandai rimta treniruote pries rungtynes su Civic klubu.

Zinoma, cia tik mano pasiulymas. Reiktu dar sutikimo is Vilnieciu puses. Ir surinkti bent 7-8 vaziuojancius is musu Kauno komados. Nes 5 ar 6 zaidziantys butu per mazai manau.

Siulykit Svarstykit Diskutuokit B)

Ideja gal ir nieko, tik va klausimas kiek bus norinciu kovo 25 diena zaisti. Nes tai butu po rungtyniu, pagal tvarkarasti.

O cia dabar truputi is kitos operos, kiek musu zaidzianciu susirinks kovo 24 diena ???
  • 0

#608 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 13 - 15:10

Jei rimtai tai as nezinau. Kazkaip ta peti vis dar skauda...

Kur tau neskaudes, kai vis traviane kariauji :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#609 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 13 - 15:36

Manau, kad 25 diena netinkama. Nesam profai, kad normaliai atlostume tris varzybas per 6 dienas, tuo labiau kad dvejos seka viena po kitos. Jau geriau tas kelias dienas pailset, o jau 29 diena svieziems ir (galbut) be traumu kibt i gerkles mazdoms. O siaip 25 diena pats tikrai negalesiu, dar didelis klaustukas kabo ir virs 29 dienos...
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#610 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 kovo 13 - 16:55

lashas prisijungia prie dioniso ir sutinka lost, bet vakare.bo diena uzimtas ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#611 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 11:09

as ir sulosciau,su vilnium,visai nieko butu,bet ar ne ju eile i kauna vaziuot :beer: siaip as visada uz :beer:
  • 0

#612 wikkys

wikkys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 122
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 405 Vendome

Parašyta 2008 kovo 14 - 11:11

tai, kad mes paskutini karta Kaune pas jumis sveciose buvom :)
  • 0

#613 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 14 - 12:25

as ir sulosciau,su vilnium,visai nieko butu,bet ar ne ju eile i kauna vaziuot :beer: siaip as visada uz :beer:

Prashliopinai simakas B)
  • 0

#614 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 17:33

tiesa.mano klaida,reix nebegert :rolleyes: tai tada varom pas vilniu :beer:
  • 0

#615 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 16 - 23:09

Tik primenu: Pirmadienis 2008 Kovo 17 20:45 val. Susitinka: Peugeot klubas Kaunas - Mitsubishi klubas
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#616 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 17 - 09:35

Tureciau pasirodyti, bet ...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#617 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 17 - 10:00

As su dideliu klaustuku. Jei nepavyktu zaisti, tai bent pasistengsiu atlekti paziureti.
  • 0

#618 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 17 - 10:01

99 proc kad negalesiu but...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#619 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 kovo 17 - 10:02

Atvaziuosiu pazeti, netoli nusibelsti nuo zeimenos gatves ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#620 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 17 - 13:45

Nu nu idomu kiek bus musu???
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0