Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#681 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 March 21 - 15:00

Siaip ar taip antradieni nevaziuoju, bet pirmadieni mielai ateiciau lengvai pazaisti, kad ir 3x3.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#682 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 March 21 - 15:31

Ar visi pasiryze antradieni pasitreniruot Vilniuj?

taves sarase kaip ir nematau? :unsure: :rolleyes:
  • 0

#683 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 21 - 15:59

O as prisipirkau snapso papigiai machimo ir gersiu kiek lenda. Nei pirmadieni nei antradieni nezadu sportuot. B) B) B)
  • 0

#684 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 21 - 17:40

O as prisipirkau snapso papigiai machimo ir gersiu kiek lenda. Nei pirmadieni nei antradieni nezadu sportuot. B) B) B)

uzkreciantis trenerio pavyzdys ....
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#685 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 21 - 18:46

uzkreciantis trenerio pavyzdys ....

kreskites i sveikata ;) , bet svarbu kad komanda sestadieni(29d) butu gyva :rolleyes:
  • 0

#686 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 21 - 20:11

Gal ir as ateisiu pirmadieni lengvai palakstyt B) Beje, Toli o tu nenoretum antradieni i Vilniu palekt?
  • 0

#687 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 21 - 20:43

Jei kur nors neuzsisvesiu, tai irgi atleksiu pirmadieni palakstyti :mellow:
  • 0

#688 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 March 21 - 22:02

tai ar leksit i vilniu palost??? ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#689 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 March 22 - 21:02

As dar tixliai nezinau, todel ir palieku viska pirmadieniui arba antradieniui. Tikiuosi, kad nebus per velu prisijungt.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#690 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 22 - 21:38

sveiki... nete narsydamas suzinojau kad jus AK lygoj dalyvaujat.... noreciau prie jusu prisijungti... ;) kaip butu imanoma tai padaryti...?
  • 0

#691 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 22 - 23:31

isvarau rytoj i kaima ... kuo tai baigsis neisivaizduoju :lol: jei nepasirodysiu pirmadieni skias nebusiu rysio zonoj ir antradieni :beer: tad jei ka baisai nepykit ... be to naujoku matau atsiranda :) blogiausiu atveju pasimatysim kita sezona arba vasaros lygoj eiguliuose ;] .... visiems linksmu svenciu :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#692 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 24 - 19:18

sveiki... nete narsydamas suzinojau kad jus AK lygoj dalyvaujat.... noreciau prie jusu prisijungti... ;) kaip butu imanoma tai padaryti...?

Is Kur esi, Ugis, Svoris, amzius, zaidimo patirtis???
Pradziai butu ydomu suzinot ... :rolleyes:
  • 0

#693 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 25 - 11:00

Is Kur esi, Ugis, Svoris, amzius, zaidimo patirtis???
Pradziai butu ydomu suzinot ... :rolleyes:

Nu siaip esu is alt, bet kns studijuoju tai praktiskai didziaja laiko daly kns ir praleidziu.... 20m. 184-185cm 85kg kasy zaidziu kaip megejas nuo vaikystes... :rolleyes: pamaniau gal kiek pastiprinciau jusu komanda, nesu savanaudis ;) ir puolime ir gynyboj atstoviu neblogai.. nu tik reiktu fizine forma pagerint nes pilvukas nuo "studentisko" gyvenimo atsirasdineja... :D
  • 0

#694 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 March 25 - 12:25

as tikrai nelekiu i vilniu... negaliu...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#695 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 25 - 13:43

Is Kur esi, Ugis, Svoris, amzius, zaidimo patirtis???
Pradziai butu ydomu suzinot ...  :rolleyes:

Nu siaip esu is alt, bet kns studijuoju tai praktiskai didziaja laiko daly kns ir praleidziu.... 20m. 184-185cm 85kg kasy zaidziu kaip megejas nuo vaikystes... :rolleyes: pamaniau gal kiek pastiprinciau jusu komanda, nesu savanaudis ;) ir puolime ir gynyboj atstoviu neblogai.. nu tik reiktu fizine forma pagerint nes pilvukas nuo "studentisko" gyvenimo atsirasdineja... :D

Nu tai uzeik pavepsot:
Šeštadienis
2008 Kovo 29
16:30 val. Susitinka: • Mazda 323F klubas
• Peugeot klubas Kaunas Arena: VDU sporto centras, Kaunas, Draugystės 19.setadienis 16.30h

Bei:
Pirmadienis
2008 Kovo 31
20:45 val. Susitinka: • Peugeot klubas Kaunas
• Lietuvos BMW klubas Kaunas Arena: VDU „Rasos“ gimnazija. Adresas P.Lukšio g.40, LT-49294 Kaunas. Pirmadienis, nuo 20:30

O kadangi sezonas jau i pabaiga tai manau kad siamet bent susipazint uztektu ir i likusias trefkes ateitum(P.Lukšio g.40, LT-49294 Kaunas. Pirmadienis, nuo 20:30 ), o kita sezona ziuresim kas per sitacija bus. B)
  • 0

#696 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 25 - 14:07

num tai pirmadieny tada gal atleksiu pasiziuret kaip jums ten sekasi.. :)
  • 0

#697 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 March 26 - 00:11

sveikinu... smagu buvo zeti visus is sono.ir miela, kad visi buvot tikrai draugiski.aciu.noretusi,kad visada klubieciai tokie butu
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#698 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 26 - 07:18

sveikinu...
smagu buvo zeti visus is sono.ir miela, kad visi buvot tikrai draugiski.aciu.noretusi,kad visada klubieciai tokie butu

O tai gal placiau galima??? ^_^
  • 0

#699 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 March 26 - 08:28

98:100
Grajus prasidejo 21.00
baigesi 23.30
Eina peklon. but uzteke ir po 15 tsk. per kelunuka. ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#700 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 March 26 - 08:47

98:100
Grajus prasidejo 21.00
baigesi 23.30
Eina peklon. but uzteke ir po 15 tsk. per kelunuka. ^_^

Visks narmaliai :rolleyes: Šian kotais įtartinai gerai jaučiuosi. O šiaip norėč saviškius pagirt, tikrai šaunuoliai. Tiesiog gale sveikatos pritrūkom ir paleidom vadžias. :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users