Lietuvos autoklubų lyga
#681
Parašyta 2008 kovo 21 - 15:00
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#682
Parašyta 2008 kovo 21 - 15:31
taves sarase kaip ir nematau?Ar visi pasiryze antradieni pasitreniruot Vilniuj?
#683
Parašyta 2008 kovo 21 - 15:59
#684
Parašyta 2008 kovo 21 - 17:40
uzkreciantis trenerio pavyzdys ....O as prisipirkau snapso papigiai machimo ir gersiu kiek lenda. Nei pirmadieni nei antradieni nezadu sportuot.
![]()
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#685
Parašyta 2008 kovo 21 - 18:46
kreskites i sveikata ;) , bet svarbu kad komanda sestadieni(29d) butu gyvauzkreciantis trenerio pavyzdys ....
#686
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 21 - 20:11
#687
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 21 - 20:43
#688
Parašyta 2008 kovo 21 - 22:02
#689
Parašyta 2008 kovo 22 - 21:02
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#690
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 kovo 22 - 21:38
#691
Parašyta 2008 kovo 22 - 23:31
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#692
Parašyta 2008 kovo 24 - 19:18
Is Kur esi, Ugis, Svoris, amzius, zaidimo patirtis???sveiki... nete narsydamas suzinojau kad jus AK lygoj dalyvaujat.... noreciau prie jusu prisijungti... ;) kaip butu imanoma tai padaryti...?
Pradziai butu ydomu suzinot ...
#693
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 kovo 25 - 11:00
Nu siaip esu is alt, bet kns studijuoju tai praktiskai didziaja laiko daly kns ir praleidziu.... 20m. 184-185cm 85kg kasy zaidziu kaip megejas nuo vaikystes...Is Kur esi, Ugis, Svoris, amzius, zaidimo patirtis???
Pradziai butu ydomu suzinot ...
#695
Parašyta 2008 kovo 25 - 13:43
Nu tai uzeik pavepsot:Nu siaip esu is alt, bet kns studijuoju tai praktiskai didziaja laiko daly kns ir praleidziu.... 20m. 184-185cm 85kg kasy zaidziu kaip megejas nuo vaikystes...Is Kur esi, Ugis, Svoris, amzius, zaidimo patirtis???
Pradziai butu ydomu suzinot ...pamaniau gal kiek pastiprinciau jusu komanda, nesu savanaudis ;) ir puolime ir gynyboj atstoviu neblogai.. nu tik reiktu fizine forma pagerint nes pilvukas nuo "studentisko" gyvenimo atsirasdineja...
![]()
Šeštadienis
2008 Kovo 29
16:30 val. Susitinka: • Mazda 323F klubas
• Peugeot klubas Kaunas Arena: VDU sporto centras, Kaunas, Draugystės 19.setadienis 16.30h
Bei:
Pirmadienis
2008 Kovo 31
20:45 val. Susitinka: • Peugeot klubas Kaunas
• Lietuvos BMW klubas Kaunas Arena: VDU „Rasos“ gimnazija. Adresas P.Lukšio g.40, LT-49294 Kaunas. Pirmadienis, nuo 20:30
O kadangi sezonas jau i pabaiga tai manau kad siamet bent susipazint uztektu ir i likusias trefkes ateitum(P.Lukšio g.40, LT-49294 Kaunas. Pirmadienis, nuo 20:30 ), o kita sezona ziuresim kas per sitacija bus.
#696
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 kovo 25 - 14:07
#697
Parašyta 2008 kovo 26 - 00:11
#698
Parašyta 2008 kovo 26 - 07:18
O tai gal placiau galima???sveikinu...
smagu buvo zeti visus is sono.ir miela, kad visi buvot tikrai draugiski.aciu.noretusi,kad visada klubieciai tokie butu
#699
Parašyta 2008 kovo 26 - 08:28
Grajus prasidejo 21.00
baigesi 23.30
Eina peklon. but uzteke ir po 15 tsk. per kelunuka.
#700
Parašyta 2008 kovo 26 - 08:47
Visks narmaliai98:100
Grajus prasidejo 21.00
baigesi 23.30
Eina peklon. but uzteke ir po 15 tsk. per kelunuka.
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
Vartotojų skaito šią temą: 8
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0







