Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#821 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 10 - 09:58

1. Cr 2. Geeras 3. Barklis (kaip visada tikimybe 50x50) 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  • 0

#822 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 April 10 - 11:47

As tai turiu pasiulyma, tik nzn ar vilnieciai sutiktu atlekti ir suzaisti draugiskas rungtynes. Butu kaip ir sezono uzdarymas :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#823 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 April 10 - 19:44

As tai turiu pasiulyma, tik nzn ar vilnieciai sutiktu atlekti ir suzaisti draugiskas rungtynes. Butu kaip ir sezono uzdarymas :rolleyes:

nu aisku pergales skonis senai ragautas tai metas kviestis vilniecius :) butai smagu
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#824 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 10 - 22:44

o kiek jūsų komandoj yra laisvų vietų? :)
  • 0

#825 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 11 - 06:31

o kiek jūsų komandoj yra laisvų vietų? :)

Centro pozicijoj - laisvos visos.
Sunkiojo krasto - viena kita atsirastu.
Lengvo krasto - uzimta;
Atakuojancio - uzimta;
Izaidejo - atsirastu(jeigu tikrai geram izaidejui).

O siaip tai ateik ir pasiziuresi koks lygis, jei ka tai gi konkurencineje kovoje gali betkada istumt viena kita zaideja.
  • 0

#826 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 11 - 18:51

ziauriai norėčiau, tik reik susikaupt ir susitvarkyt su baliukais :) nors aš tik 182 ir lengvas, bet už sunkų kraštą galėčiau palakstyt :) reik kauptis butinai, tik forma nekokia :)
  • 0

#827 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 April 12 - 08:57

As busiu islekes nuo sio iki kito savaitgalio, bet kita pirmadieni beveik garantuoju, kad busiu.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#828 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 12 - 20:47

As pirmadieny vel ateisiu... tikiuosi hebros bus daugiau... nes sy pirmadieny tai ten tik lengvas apsilimas buvo... :D
  • 0

#829 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 13 - 15:31

Sveikuciai, Tai susiskaicuojam kaip nors iki pirmadienio pietu B) Tai dar zmoniu paimsiu, kad butu 10 kasioru B)
  • 0

#830 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 April 13 - 16:03

As tai turiu pasiulyma, tik nzn ar vilnieciai sutiktu atlekti ir suzaisti draugiskas rungtynes. Butu kaip ir sezono uzdarymas :rolleyes:

mums antradieni paskutines varzybos, tai net nzn... reik pakalbet
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#831 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 13 - 16:19

Sveikuciai,

Tai susiskaicuojam kaip nors iki pirmadienio pietu B)

Tai dar zmoniu paimsiu, kad butu 10 kasioru B)

mane priskaiciuokit.. :beer:
  • 0

#832 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 April 13 - 16:56

busiu
  • 0

#833 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 13 - 20:05

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos... :( tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu... -_- rytoj tureciau buti jeigu spesiu is ligonines, bet nesidraskysiu tai tikrai... :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#834 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 April 13 - 20:19

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos... :( tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu... -_-

rytoj tureciau buti jeigu spesiu is ligonines, bet nesidraskysiu tai tikrai... :ph34r:

nu jo .... :blink: linkejimai kad greiciau sveiktu :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#835 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 April 13 - 20:38

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos... :( tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu... -_-

rytoj tureciau buti jeigu spesiu is ligonines, bet nesidraskysiu tai tikrai... :ph34r:

niu joa cia jau nekokios naujienos... linkejimai greiciau pasveikt...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#836 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 13 - 21:19

rytoj manau bus daugiau ziniu kaip jis ten laikosi. :unsure: beje, dekui Simakui padejusiam jo Lemana i saugia vietele nuvairuoti.... :beer:
  • 0
Roots to roots

#837 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 April 14 - 07:59

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos...  :(  tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu...  -_-

rytoj tureciau buti jeigu spesiu is ligonines, bet nesidraskysiu tai tikrai...  :ph34r:

Vo bl :ph34r:
Zodziu, kad greiciau pasveiktu ir kuo geriau sugytu ta alkune.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#838 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 April 14 - 08:10

Beje, siandien pats dar nebusiu, nes vis dar negaliu normaliai begioti...
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#839 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 April 14 - 08:13

Kaip suprantu man ner ko eit.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#840 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 April 14 - 08:19

Kaip suprantu man ner ko eit.

O tai palost nesinori ar negali? :unsure:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users