Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#781 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 31 - 10:11

Atvaziuosiu, bet greiciausiai nezaisiu... nebent iki vakaro pavyks pramankstinti sutrenkta alkune :(
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#782 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 31 - 12:34

Atleksiu ir as :ph34r:
  • 0

#783 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 31 - 12:54

100% nebusiu, nes rankos vel nepakeliu. <_< Nebent pavaizolint.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#784 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 31 - 13:18

100% nebusiu, nes rankos vel nepakeliu. <_<
Nebent pavaizolint.

tai atlek paziuret,gal ir palosi,nebutinai su rankom,galesi is koju varyt :D :beer:
  • 0

#785 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 kovo 31 - 13:18

o tai kas zais? legionieriai bus? :huh: as 5-ias minutes maximum istempsiu...
  • 0

#786 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 31 - 13:21

cia kazkaip ziurau susipyne temos,nes ir vilnius diskutuoja apie savo lyga :wacko:
  • 0

#787 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 31 - 13:35

=Nerijusv,Mar 31 2008, 01:18 PM] o tai kas zais? legionieriai bus?  :huh:


Zaisti antras penketas o pirmas jei tures jegu gales prisijungti :lol: :beer:

P.S Tureciau buti pasiruoses kautis, nes kolkas sveikas ir gyvas ;)

Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 31 - 13:37

  • 0

#788 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 31 - 14:03

Zaisti antras penketas o pirmas jei tures jegu gales prisijungti :lol: :beer:

P.S Tureciau buti pasiruoses kautis, nes kolkas sveikas ir gyvas ;)

jega, tai as tada siandie daug zaisiu :D
  • 0

#789 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 31 - 14:21


Zaisti antras penketas  o pirmas jei tures jegu gales prisijungti :lol: :beer:

P.S Tureciau buti pasiruoses kautis, nes kolkas sveikas ir gyvas  ;)

jega, tai as tada siandie daug zaisiu :D

as irgi :D :beer:
  • 0

#790 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 31 - 20:21

as tureciau buti. manau siandie turetu geriau sektis, nes itampos kaip jau ir nebeliko....

O kurioj vietoj pas tave buvo YTAMPA ???

Ple susirengem turnyreli 4fun o jis sugeba itampuotis. As kiek zaidziau tiek megavausi krepsiniu, px teisejai px varzovai su savo legionieriais ir t.t. Gaila tik kad trauma isbrauke is daugiau nei puses varzybu, o del jos ir siaip buvo nuotaika kritus kad negaliu normaliai sportuot :blush: .

Jauciu vat cia ir buvo musu sio sezono beda: "ytampu daugelis buvo uzsivalge" :-)
  • 0

#791 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 31 - 22:09

Nu ka - sezonas baigtas. Hard Rock Aleluja :beer: Beje, sendie gavom 33:49 :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#792 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 01 - 00:57

Nu ka - sezonas baigtas. Hard Rock Aleluja  :beer:

Beje, sendie gavom 33:49  :rolleyes:

O as galvojau, kad laimejom :huh:

Blyn kazka sumaisiau :(
  • 0

#793 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 balandžio 01 - 07:39

O as galvojau, kad laimejom :huh:

Blyn kazka sumaisiau :(

jei buciau parases po 24 val., tai butu pats geriausias pokstas siai dienai ;]

beje, dar balandi sale bus uzsakyta? manau visai smagu butu susirinkti, aptarti sezona ir dar pabegioti menesiuka B)
  • 0
Roots to roots

#794 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 balandžio 01 - 08:09

O kurioj vietoj pas tave buvo YTAMPA ???

Ple susirengem turnyreli 4fun o jis sugeba itampuotis. As kiek zaidziau tiek megavausi krepsiniu, px teisejai px varzovai su savo legionieriais ir t.t. Gaila tik kad trauma isbrauke is daugiau nei puses varzybu, o del jos ir siaip buvo nuotaika kritus kad negaliu normaliai sportuot :blush: .

Jauciu vat cia ir buvo musu sio sezono beda: "ytampu daugelis buvo uzsivalge" :-)

as kalbejau bendrai apie komandos zaidima ir nieko nelemencias rungtynes :P matau kazkoks neissimiegojes ar kad atostogos baigesi cia rasineji nesamones ;)
  • 0

#795 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 balandžio 01 - 11:27

Vakar antra sudetis sugebejo pirma kelini net laimeti, bet po to tipo "sustiprinom" sudeti ir vel tas pats... :D O jei rimtai, tai mes jau ne pirma karta uzlipam ant to pacio greblio - asmenine gynyba antroj rungtyniu pusej mus nuzudo... -_- Anyway, rungtynes buvo tikrai linksmos... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#796 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 balandžio 01 - 11:47

pritariu Toliui :) senai tokios geros visos komandos nariu nuotaikos neteko matyti :) respects :beer:
  • 0

#797 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 01 - 12:00

ura ura :beer: :beer: buvo zjb
  • 0

#798 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 balandžio 01 - 13:40

kita vertus nieko perdaug stebuklingo BMW komadoje nera. Man bent jau Scorpai daug galingiau atrodo... Butu buves bent vienas bokstelis, visai kitas vaizdas butu. Ka jau kalbet, kai izaidejas susirenka 7 kamuolius po kase (cia apie Darinska jeigu ka) ;]

pamirsai paminet dar ir bloka viena uzvanojau :D
  • 0

#799 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 balandžio 01 - 14:20

dARINSKAS Parašyta Apr 1 2008, 01:40 PM
--------------------------------------------------------------------------------

QUOTE (Cr @ Apr 1 2008, 02:14 PM)
kita vertus nieko perdaug stebuklingo BMW komadoje nera. Man bent jau Scorpai daug galingiau atrodo... Butu buves bent vienas bokstelis, visai kitas vaizdas butu. Ka jau kalbet, kai izaidejas susirenka 7 kamuolius po kase (cia apie Darinska jeigu ka) 



pamirsai paminet dar ir bloka viena uzvanojau 


Tas tavo blokas tai galetu i geriausiu reguliaraus sezono momentu desimtuka pretenduot... ;)
Aukstesniam, ant trajako, pilnu delnu...Respects :beer:

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 balandžio 01 - 14:20

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#800 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 balandžio 01 - 14:30

valdux sake jog balandi sale dar bus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0