Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1141 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 October 09 - 19:16

vadova kiek prisemenu is ankstesniu postu lygtais ir turim :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1142 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 09 - 19:42

vadova kiek prisemenu is ankstesniu postu lygtais ir turim :)

na tai realiai ir praso jis pagalbos :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1143 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 09 - 20:12

na tai realiai ir praso jis pagalbos  :blush:  :beer:

Nu man tai px. Nenorit niekas zaist lygoj tai ir nezaidziam. Cia pirstu badymu i vadovus ir nevadovus mums tik reikia.
As noriu zaist kase ir ja vienaip ar kitaip zaisiu. ;)

Edited by Barklis, 2008 October 09 - 20:13.

  • 0

#1144 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 October 09 - 20:39

Nu man tai px. Nenorit niekas zaist lygoj tai ir nezaidziam. Cia pirstu badymu i vadovus ir nevadovus mums tik reikia.
As noriu zaist kase ir ja vienaip ar kitaip zaisiu. ;)

nesupratau :blink: siaip meciau komentara be jokio tikslo su sypsenele o cia kas per energijos antpludis :)
galeciau tikrai padeciau bet dirbti pradedu nuo 7 iki 17 h , iseiti is darbo negaliu (firma ...) o vakare energijos lieka tikrai neperdaugiausiai :) ... o be to pats supranti kad be taves tolio ir cr daugiau kaipo ir nera kam realiai viska organizuot


ps:
maximoi akcija : blindos alaus bembelis tik 4lt ... neblogas alus spyga taukuota :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1145 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 09 - 21:21

OK. Iki pirmadienio 16:00 laukiu siu duomenu is norinciu zaisti: 1. Žaidėjo vardas ir pavardė; 2. Pilna gimimo data (metai-menuo-diena); 3. Ūgis (xxx cm); 4. Svoris (xxx kg); 5. Pozicija (įžaidėjas-„1“, atakuojantis gynėjas-„2“, lengvasis kraštas-„3“, sunkusis kraštas-„4“, centras-„5“); 6. Mob. Tel nr. Galit i klubo PM arba [email protected] P.S. Cr suzinok Hario situos duomenis.
  • 0

#1146 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 10 - 11:24

Ziurekit kaip sugalvojau. Kadangi gaunam ~300 Lt tai mum realiai reikia surinkt 900 Lt. Mokesty kaip suprantu reikia perduot organizatoriui Egei, todel manau jei per menesi surinksim ir iki lapkricio vidurio nugabensim jis neturetu labai uzpykt. P.S. siulykit variantus kam netinka. P.S.S. sudeliojau zaidejus pagal pozicijas ir tie kur eina (toj pozicijoj) auksciau - zaisdzia daugiau(pagal mano supratima), todel jiems mokestis pilnas(t.y. 100lt). Zaidziantiems maziau ir kaikuriems sezono naujokams daromos isimtys. (pvz Haris ^_^ ). P.S.S. Maikla itraukiu i sarasa, nes noriu, kad jis butu komandoj. Nebus tai nebus, bet as jo nesibrauksiu. P.S.S.S Kieno dyziai neatitinka (paaugot, sumazejot, pasunkejot ar palengvejot, o gal gimimo data pasikeite :blush: ) - praneskit. B) Taigi mano siulomas modelis: Eil.Nr./Vardas/Pavardė/Gimimo data/Pozicija/Ūgis/Svoris/Mokestis Izaidejai: 1/Skirmantas/Staniulis/1980-02-02/1/190cm/80kg/25Lt 2/Linas/Milinavičius/1978-12-03/1/175cm/78kg/100Lt 3/Darius/Bučinskas/1980-03-29/1/177cm/75kg/25Lt Atakuojantys gynejai: 4/Haris/-/-/-/-/2/-/-0Lt 5/Tomas/Daranda/1980-02-14/2/185cm/90kg/100Lt 6/Arūnas/ Petkevičius/1976-08-12/2/182cm/88kg/50Lt 7/Žydrūnas/Rutkauskas/1980-09-25/2/172cm/25Lt Lengvi krastai: 8/Stasys/Rekašius/1980-11-15/3/184cm/73kg/100Lt 9/Simas/Vaicekauskas/1981-08-10/3/185cm/73kg/100Lt 10/Goto/-/-/-/-/3/-/-/50 Sunkus krastai: 11/Arūnas/Žaldaris/1980-08-13/4/192cm/93kg/100Lt 12/Giedrius/Petkevičius/1979-07-30/4/188cm/98kg/100Lt 13/Dainiuzas/-/-/-/-/3/-/-/50Lt Centrai: 14/Vaidas/Laukaitis/1982-07-21/5/192cm/90/25Lt 15/Giedrius/Mackevičius/1984-02-24/5/195cm/112kg/50Lt 16/Andrius/Kucinas/1984-01-27/5/192cm/84kg/?Lt

Edited by Barklis, 2008 October 10 - 11:48.

  • 0

#1147 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 October 10 - 12:47

Matosi kas nori zaisti, o kas tik seip sau laukia kol viskas ant lekstutes bus pateikta. Zmones susimilkit ir pridekit savo pastangu... Barklis saunuolis. :beer:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1148 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 10 - 13:37

6/Arūnas/ Petkevičius/1976-08-12/2/182cm/88kg/50Lt


6/Arūnas/ Petkevičius/1976-08-12/2/182cm/88kg/50Lt

tu ple siai dienai jau 93 kg <_<

...senstu juodai :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1149 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 October 10 - 13:47

Super! :beer: Savu minciu pateiksiu pirmadieni B)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1150 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 10 - 14:00

Super! :beer:
Savu minciu pateiksiu pirmadieni B)

Ple, kazkaip del kosto tai masciau kad su juo sneketa buvo tik del treneriavimo ir palakstymo pirmadianiais, bet jei jau nusprendziam imt ir + jau maikona turi tai tada itraukiam ;) .
  • 0

#1151 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 10 - 14:30

10. Tadas/Linge/1984.04.02/3/184cm/75kg/50lt
  • 0

#1152 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 10 - 15:14

Ple, kazkaip del kosto tai masciau kad su juo sneketa buvo tik del treneriavimo ir palakstymo pirmadianiais, bet jei jau nusprendziam imt ir + jau maikona turi tai tada itraukiam ;) .

manau nepamaisys tokio tvirto sudejimo atakuojantis gynejes niekada ;]

tai pirmadieni jau su babkem renkames? Beje, Hariui skambinai, ar pirmadieni visa info jo susirinksim?

ir sita - tai jau losi pirmadieni pats ar zebenksties atsinest? :D
  • 0
Roots to roots

#1153 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 10 - 17:17

Truks plys, kita pirmadieni prisijungsiu ir as kaip nors :) Tik noresiu ko nors pagalvos, kad kelia parodytu :D Ato nelabai atsimenu kur tiksliai bazuojates, jei atmintis nemeluoja kalnieciuose, pries rimi berods i desine? :D O gal kas nors gales mane nuo kur nors pasitikti pirmam kartui? Pinigus irgi atsitysiu :) Kas link duomenu :D pries menesi buvo 4 kg nukrite :D O ti darbe per darbus berods 6 ataugo :( Ti intensyviai pirmadieniais ir taip ariu. Manau formas pakelsiu biskutis :D
  • 0

#1154 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 10 - 19:00

Truks plys, kita pirmadieni prisijungsiu ir as kaip nors :) Tik noresiu ko nors pagalvos, kad kelia parodytu :D Ato nelabai atsimenu kur tiksliai bazuojates, jei atmintis nemeluoja kalnieciuose, pries rimi berods i desine? :D O gal kas nors gales mane nuo kur nors pasitikti pirmam kartui?

ji randasi cia:
http://www.rasa.kaun...informacija.htm

pakeliui labiausiai butu prsijungti tau prie ro3, bo jis nuo Savanoriu pr. galo kaip tik atvaziuoju, bet jeigu ka - pirmadieni rasyk i PM savo mob. ir pabandysim kazka susiorganizuoti (bo praktiskai daugeliui visai nedaug i sona reiktu pasukti jeigu tarkim tave kazkur panasiai nuo Savanoriu pr. pasitikti) B)
  • 0
Roots to roots

#1155 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 October 10 - 20:27

Be problemu tik apie 20.00 susitikim prie statoilo savanoriu pabaigoje ir vsio ;)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1156 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 October 11 - 12:00

Nu tai turiu ir aš naujienų...

Nežinau, kas, kaip ir kodėl, bet mūsų salės nuoma sumažėjo perpus... :D

Taip kad, iki viso sezono sumos trūksta tik kelių žmonių įnašo.

Laukiam dar nedavusių iniciatyvos pirmadienį.

P.S.
Mano duomenys biskį keitėsi... <_<
5/Tomas/Daranda/1980-02-14/2/185cm/98kg/100Lt

To pasekoje siūlau mane prie lengvų kraštų rašyti vietoj GoTTo arba Awake'o, nors iš principo skirtumo didelio kaip ir nėra
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1157 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 11 - 18:11

Toli, tai tave su goto reiks sukeist. O maikla su dainiuzu :huh: .
  • 0

#1158 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 October 12 - 15:42

Toli, tai tave su goto reiks sukeist. O maikla su dainiuzu :huh: .

jeigu pastebejot tai centras is manes nekoks gaunasi :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1159 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 12 - 17:11

jeigu pastebejot tai centras is manes nekoks gaunasi :)

Kai nebus Vieno is centru, kazkas tures duot pailset pagrindiniam. Tai galetu buti tu arba maiklas.
  • 0

#1160 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 13 - 15:14

O sita kiek siandien planuoja zmoniu susirinkti? 10 bus ar sunkiai? Bo kadangi siandien atvaziuoju, tai noretusi pasizaisti normaliai 5x5 :) Praeita karta maciau, kad buvo 8 zmogenai, tai misliju gal lasha galiu prigriebti tuo paciu kartu palakstyti, jei jus nieko pries. Q manot?
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users