Lietuvos autoklubų lyga
#1141
Parašyta 2008 spalio 09 - 19:16
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1142
Parašyta 2008 spalio 09 - 19:42
na tai realiai ir praso jis pagalbosvadova kiek prisemenu is ankstesniu postu lygtais ir turim
#1143
Parašyta 2008 spalio 09 - 20:12
Nu man tai px. Nenorit niekas zaist lygoj tai ir nezaidziam. Cia pirstu badymu i vadovus ir nevadovus mums tik reikia.na tai realiai ir praso jis pagalbos
![]()
As noriu zaist kase ir ja vienaip ar kitaip zaisiu. ;)
Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 spalio 09 - 20:13
#1144
Parašyta 2008 spalio 09 - 20:39
nesupratauNu man tai px. Nenorit niekas zaist lygoj tai ir nezaidziam. Cia pirstu badymu i vadovus ir nevadovus mums tik reikia.
As noriu zaist kase ir ja vienaip ar kitaip zaisiu. ;)
galeciau tikrai padeciau bet dirbti pradedu nuo 7 iki 17 h , iseiti is darbo negaliu (firma ...) o vakare energijos lieka tikrai neperdaugiausiai
ps:
maximoi akcija : blindos alaus bembelis tik 4lt ... neblogas alus spyga taukuota
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1145
Parašyta 2008 spalio 09 - 21:21
#1146
Parašyta 2008 spalio 10 - 11:24
Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 spalio 10 - 11:48
#1147
Parašyta 2008 spalio 10 - 12:47
#1148
Parašyta 2008 spalio 10 - 13:37
6/Arūnas/ Petkevičius/1976-08-12/2/182cm/88kg/50Lt6/Arūnas/ Petkevičius/1976-08-12/2/182cm/88kg/50Lt
tu ple siai dienai jau 93 kg
...senstu juodai
#1149
Parašyta 2008 spalio 10 - 13:47
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1150
Parašyta 2008 spalio 10 - 14:00
Ple, kazkaip del kosto tai masciau kad su juo sneketa buvo tik del treneriavimo ir palakstymo pirmadianiais, bet jei jau nusprendziam imt ir + jau maikona turi tai tada itraukiam ;) .Super!
![]()
Savu minciu pateiksiu pirmadieni
#1151
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 spalio 10 - 14:30
#1152
Parašyta 2008 spalio 10 - 15:14
manau nepamaisys tokio tvirto sudejimo atakuojantis gynejes niekadaPle, kazkaip del kosto tai masciau kad su juo sneketa buvo tik del treneriavimo ir palakstymo pirmadianiais, bet jei jau nusprendziam imt ir + jau maikona turi tai tada itraukiam ;) .
tai pirmadieni jau su babkem renkames? Beje, Hariui skambinai, ar pirmadieni visa info jo susirinksim?
ir sita - tai jau losi pirmadieni pats ar zebenksties atsinest?
#1153
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 spalio 10 - 17:17
#1154
Parašyta 2008 spalio 10 - 19:00
ji randasi cia:Truks plys, kita pirmadieni prisijungsiu ir as kaip nors
Tik noresiu ko nors pagalvos, kad kelia parodytu
Ato nelabai atsimenu kur tiksliai bazuojates, jei atmintis nemeluoja kalnieciuose, pries rimi berods i desine?
O gal kas nors gales mane nuo kur nors pasitikti pirmam kartui?
http://www.rasa.kaun...informacija.htm
pakeliui labiausiai butu prsijungti tau prie ro3, bo jis nuo Savanoriu pr. galo kaip tik atvaziuoju, bet jeigu ka - pirmadieni rasyk i PM savo mob. ir pabandysim kazka susiorganizuoti (bo praktiskai daugeliui visai nedaug i sona reiktu pasukti jeigu tarkim tave kazkur panasiai nuo Savanoriu pr. pasitikti)
#1155
Parašyta 2008 spalio 10 - 20:27
#1156
Parašyta 2008 spalio 11 - 12:00
Nežinau, kas, kaip ir kodėl, bet mūsų salės nuoma sumažėjo perpus...
Taip kad, iki viso sezono sumos trūksta tik kelių žmonių įnašo.
Laukiam dar nedavusių iniciatyvos pirmadienį.
P.S.
Mano duomenys biskį keitėsi...
5/Tomas/Daranda/1980-02-14/2/185cm/98kg/100Lt
To pasekoje siūlau mane prie lengvų kraštų rašyti vietoj GoTTo arba Awake'o, nors iš principo skirtumo didelio kaip ir nėra
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1157
Parašyta 2008 spalio 11 - 18:11
#1158
Parašyta 2008 spalio 12 - 15:42
jeigu pastebejot tai centras is manes nekoks gaunasiToli, tai tave su goto reiks sukeist. O maikla su dainiuzu
.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1159
Parašyta 2008 spalio 12 - 17:11
Kai nebus Vieno is centru, kazkas tures duot pailset pagrindiniam. Tai galetu buti tu arba maiklas.jeigu pastebejot tai centras is manes nekoks gaunasi
#1160
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 spalio 13 - 15:14
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0





