Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1161 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 spalio 13 - 15:21

O sita kiek siandien planuoja zmoniu susirinkti? 10 bus ar sunkiai? Bo kadangi siandien atvaziuoju, tai noretusi pasizaisti normaliai 5x5 :) Praeita karta maciau, kad buvo 8 zmogenai, tai misliju gal lasha galiu prigriebti tuo paciu kartu palakstyti, jei jus nieko pries. Q manot?

jei truksta zmoniu, gal ir mane prigriebtum gimtojoj salej palakstyt... :rolleyes:
  • 0

#1162 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 spalio 13 - 15:36

Galit atsivezt nors ir visa komanda Vilniaus... Tik i dusa as pirmas uzsisakau... :D O jei rimtai, tai turetu jau susirinkt normaliai siandien zaideju. Bat, hū nouz...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1163 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 spalio 13 - 16:53

sendie Barklio nebus, tad reiks aptarti arba pritarti jo siulomam komandos variantui ir perduoti info registravimui.
As pats arba zaisiu viena koja arba praleisiu jeigu bus kam lost - visa savaite kazkas su keliu negerai ir be itvaro nesinori rizikuoti... :ph34r:

galiu paskolinti kelio itvara
turiu grynai sportui
tik reiktu atrast
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1164 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 13 - 22:16

skaitau pirma karta normalei palosem si sezona :) kad kiekviena pirmadieni taip ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1165 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 14 - 06:54

galiu paskolinti kelio itvara
turiu grynai sportui
tik reiktu atrast

nebuvo kada dar prisimieruoti, bet aciu is anksto :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 spalio 18 - 20:41

  • 0
Roots to roots

#1166 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 spalio 14 - 08:07

Gaila, kad vakar nebespejau atlekt i sale... :( Siaip mano duomenys nepasikeite, tik siulyciau biski pakoreguot pozicijas. Pvz Harolda (Toli taip pat butu galima) statyt arciau lentos lengvu krastu, o mudu su Simaku ar Gotto einam kaip atakuojantys gynejai. Del pinigu rodos lyg viskas normaliai, nors pagr izaidejas galetu moket ir visa 100Lt, o traumuoti zaidejai (Barklis ir Linas) po 75Lt :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1167 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 spalio 14 - 11:07

nu siu metu musu startas tikrai geriau atrodo. tikrai buvo smagu ziureti ir zaisti pries juos. nors mus ir valge, bet smagu buvo :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1168 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 spalio 14 - 12:19

O kaip del dedes Kosto? :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1169 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 14 - 13:25

P.S. Komandos pavadinimas manau siemet turetu pasikeisti.... buvo: "Peugeot klubas Kaunas", o bus: "Peugeot klubas"
  • 0

#1170 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 14 - 13:27

Zodziu atnesiu visiems i sale, kas dar neturit ir manau visi graziai nusifotkinsim kartu (+ bendra viena foto).

Tai Undineles veliavos reikia BENDRAI foto :huh:
  • 0

#1171 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 14 - 13:44

Tai Undineles veliavos reikia BENDRAI foto :huh:

reiks Hariui paskambinti, kad prigriebtu... Jeigu as pamirsciau - tu jo numeri irgi turi ;]
  • 0
Roots to roots

#1172 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 spalio 15 - 11:01

Dėl mokėjimo už salę - reikės visų vienkartinio 100 Lt įnašo ir viskas. Daugiau nereikės mokėti. Dėl legionierių - Esmis sakė kalbėti su Ege, nes kaip ir nesamonė būtų laikyti žmogų legionierium, jei jis neprisiregistravęs forume, nors važinėja su Pugu. Iš kitos pusės - kvaila nelaikyti kažko legionierium, jei jis prisiregistravęs forume (pvz. prisiregistruoja tik prieš pat komandos registravimą lygoje, tokiu atveju galima priregistruoti bet ką ir neskaityti jų legionieriais). Dėl Skirmos - reikia kalbėti su Ege, bet Esmis sakė, kad teoriškai problemų neturėtų būti. Dėl Kosto - mano manymu, jo registruoti nereikėtų kaip žaidėjo, nes tada netenka prasmės tos kalbos apie trenerį. Pernai Barklis irgi bandė imtis ir žaidėjo, ir trenerio pareigų, tai nelabai kas gavosi, nes kai esi aikštelėje, treneriaut nesigauna.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1173 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 15 - 15:21

Realiai visi mes esam tada legionieriai :ph34r:

Kas tiesa tai tiesa. B)
  • 0

#1174 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 15 - 20:17

o lasas buvo pirmadieni pas mus ? :) ir jei buvo tai kuris ar tas maziukas ar tas ...didesnis ? :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1175 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 spalio 15 - 20:19

mazesnis :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1176 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 15 - 20:31

didelis - Dionisas - tavo draugas ;]
mazas - Lashas - mano draugas :beer:

ta prasme su apranga kur pas musu buvo o antrose perejo i kita komanda ar tas be aprangos skacukas :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1177 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 15 - 20:58

ta prasme su apranga kur pas musu buvo o antrose perejo i kita komanda ar tas be aprangos skacukas  :)

Tas kur su apranga, berods 21 numerius ;)

Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 spalio 15 - 20:58

  • 0

#1178 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 15 - 21:06

Tas kur su apranga, berods 21 numerius ;)

nesuk tu jam pautu - atvaziuos vel ir pamatysi, o jeigu ne - supazindinsim :D
  • 0
Roots to roots

#1179 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 15 - 21:23

nesuk tu jam pautu - atvaziuos vel ir pamatysi, o jeigu ne - supazindinsim :D

ko tais prirasymo nebuvo ... :unsure: ir dionizas agresyvus baisiai buvo :) ...pastaruoju metu ko tais visi suzvereja :) po krepsiu net stengiuos maziau dalyvaut ir maikla perspejau :) bet tas patikejo kai galva tarp tu mediniu kopeteliu atsidure :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1180 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 15 - 21:40

o Kosto tai nespejei perspeti :D ;]

P.S. Siulyciau visiems gerai viena karta sugert pries sezona ir isaiskinti who is who prie :beer: :D

P.S.S. Kad pilnai komanda susizaistu reiktu keleta pamokeliu dar pries tai ismokti:
http://www.youtube.c...feature=related ;]

uz :beer: galim skirt viena pirmadieni dvasiniam apsivalymui ( :beer: ) o po to rimtai sportuot :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0