taip to pakaks,pagaliau ....... !na gal as ne tik keistas, bet ir trenktas (yra ir liudininku jeigu ka
ne nu tu kaskoks keistas,as esu narys supranti sita zodi N A R Y S), bet tai kaip tada sis tavo nuostatu punktas:
1. Pirmenybėse gali dalyvauti visos Lietuvos automobilių klubų narių krepšinio komandos,sudarytos iš,klubo nariu,forumo vartotoju nemažiau nei 6mėn
Tai jeigu nesi narys, bet esi forumo vartotojas ne maziau nei 6 men., bet neturi jau pezo (ir net pardavimo pazymos), tai to uzteks, kad galetum zaisti uz kluba (bus atspausdinta info apie sy forumo dalyvi - zr. auksciau).
Tai paskutinis mano klausimas (ir pakankamai aiskus manau)![]()
Lietuvos autoklubų lyga
#1261
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 November 01 - 09:06
#1262
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 November 01 - 09:12
Edited by Tiger14, 2008 November 01 - 09:19.
#1263
Svečias_Haris_*
Posted 2008 November 01 - 21:10
#1264
Posted 2008 November 01 - 22:23
man irgi iskilo toks klaustukas.o tai pirmadieni renkames???
#1265
Posted 2008 November 02 - 18:16
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1266
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 November 04 - 10:50
Visa savaite neprisijungiau, o vakar pamirsau pasakyti del draugisku su GNT Lietuva. Situacija tokia, kad jie nori zaisti musu aikstelej. Data is esmes nesvarbi. Taip pat klausimas iskur gauti teisejus? Tai va jeigu iskurnors gaunam teiseja butu galima zaisti, kad ir ateinanti pirmadieniP.S. bet kuriuo atveju reikia kontroliniu kaip Haris siule kitu aiksteleje. Kazka minejo kad gali suorganizuoti geeras, goTTo - tai kur ir kada? Pirmadieni ateikit su pasiulymais konkreciais kitai savaitei. ok?
#1267
Posted 2008 November 04 - 16:20
sukontaktuokit su Esmiu(KKL prezidentu), jis del teiseju manau padetu, o as jauciu 3 ateinancius piramdienius ateisiu tik siaip pametyt... bisky kruvis nusimato imoniu lygojeVisa savaite neprisijungiau, o vakar pamirsau pasakyti del draugisku su GNT Lietuva. Situacija tokia, kad jie nori zaisti musu aikstelej. Data is esmes nesvarbi. Taip pat klausimas iskur gauti teisejus? Tai va jeigu iskurnors gaunam teiseja butu galima zaisti, kad ir ateinanti pirmadieni
#1268
Posted 2008 November 06 - 16:36
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1269
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 November 06 - 21:27
As nepazystu nei vieno teisejo nei Esmio kkl prezidento. Jei kas turit kokiu pazinciu, tai suraskit teiseja. Na o as suorganizuosiu priesininkaTai ar bus kas nors organizuojama del tu draugisku rungtyniu ar ne? Nes jau rytoj paskutine darbo diena
#1270
Posted 2008 November 07 - 15:27
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1271
Posted 2008 November 07 - 15:30
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1272
Posted 2008 November 07 - 18:24
o priesininku komanda ?Reikes 50 Lt susimest.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1273
Posted 2008 November 08 - 12:02
#1274
Posted 2008 November 08 - 14:59
Ten ar 100lt daugiau buvo, bet kiek supratau ju jau nebeliko. ;)kiek pamenu, tai uz sale buvo surinkta gerokai daugiau nei reikejo, tad kokia cia problema del pinigu? Nezadu nei cento daugiau uz nieka moketi
Ir tam as pilnai pritariu, nes uz vargus irgi reikia atsiskaityti...
#1275
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 November 08 - 17:58
#1276
Posted 2008 November 08 - 18:09
geresnes datos pirmom rungtynem ir but negalejopaskelbtas tvarkarastis prasom perziuret viska ir planuotis http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1277
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 November 08 - 18:11
da pasakyk kad tamstos gimtadieniusgeresnes datos pirmom rungtynem ir but negalejo
#1278
Posted 2008 November 08 - 18:17
#1279
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 November 08 - 18:20
#1280
Posted 2008 November 08 - 18:23
kiek pamenu, tai uz sale buvo surinkta gerokai daugiau nei reikejo, tad kokia cia problema del pinigu? Nezadu nei cento daugiau uz nieka moketi
Ten ir yra daugiau surinkta, ir problemos del apmokejimo lyg ir nera, bet mes juk savo apmoketa sale duodam , tai tegul jie susimoka uz teisejus.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users





