Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1261 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 01 - 09:06


ne nu tu kaskoks keistas,as esu narys supranti sita zodi N A R Y S

na gal as ne tik keistas, bet ir trenktas (yra ir liudininku jeigu ka :D ), bet tai kaip tada sis tavo nuostatu punktas:

1. Pirmenybėse gali dalyvauti visos Lietuvos automobilių klubų narių krepšinio komandos,sudarytos iš,klubo nariu,forumo vartotoju nemažiau nei 6mėn

Tai jeigu nesi narys, bet esi forumo vartotojas ne maziau nei 6 men., bet neturi jau pezo (ir net pardavimo pazymos), tai to uzteks, kad galetum zaisti uz kluba (bus atspausdinta info apie sy forumo dalyvi - zr. auksciau).

Tai paskutinis mano klausimas (ir pakankamai aiskus manau) :beer:

taip to pakaks,pagaliau ....... !
  • 0

#1262 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 01 - 09:12

Jo reik suderint biskeli treneriu (reik nusprest kiek ju ir kas jie) ir komandos darba, nes balaganas gavos. Pavyzdziui tas tritaskininkas is zaliu varliu galejo but sustabdytas pastacius prie jo reikiama zmogu. Is tokiu smulkmenu ir gimsta pergales.

Edited by Tiger14, 2008 November 01 - 09:19.

  • 0

#1263 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 01 - 21:10

o tai pirmadieni renkames???
  • 0

#1264 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 November 01 - 22:23

o tai pirmadieni renkames???

man irgi iskilo toks klaustukas. :unsure:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1265 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 November 02 - 18:16

O tai kodel nesirinkti? Mokykloj sargai budi istisom parom, tai vis tiek ileistu jei susirinktu pakankamas kiekis zaidzianciuju. As tai atleksiu.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1266 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 04 - 10:50

P.S. bet kuriuo atveju reikia kontroliniu kaip Haris siule kitu aiksteleje. Kazka minejo kad gali suorganizuoti geeras, goTTo - tai kur ir kada? Pirmadieni ateikit su pasiulymais konkreciais kitai savaitei. ok? B)

Visa savaite neprisijungiau, o vakar pamirsau pasakyti del draugisku su GNT Lietuva. Situacija tokia, kad jie nori zaisti musu aikstelej. Data is esmes nesvarbi. Taip pat klausimas iskur gauti teisejus? Tai va jeigu iskurnors gaunam teiseja butu galima zaisti, kad ir ateinanti pirmadieni :)
  • 0

#1267 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 November 04 - 16:20

Visa savaite neprisijungiau, o vakar pamirsau pasakyti del draugisku su GNT Lietuva. Situacija tokia, kad jie nori zaisti musu aikstelej. Data is esmes nesvarbi. Taip pat klausimas iskur gauti teisejus? Tai va jeigu iskurnors gaunam teiseja butu galima zaisti, kad ir ateinanti pirmadieni :)

sukontaktuokit su Esmiu(KKL prezidentu), jis del teiseju manau padetu, o as jauciu 3 ateinancius piramdienius ateisiu tik siaip pametyt... bisky kruvis nusimato imoniu lygoje B) .
  • 0

#1268 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 November 06 - 16:36

Tai ar bus kas nors organizuojama del tu draugisku rungtyniu ar ne? Nes jau rytoj paskutine darbo diena
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1269 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 06 - 21:27

Tai ar bus kas nors organizuojama del tu draugisku rungtyniu ar ne? Nes jau rytoj paskutine darbo diena

As nepazystu nei vieno teisejo nei Esmio kkl prezidento. Jei kas turit kokiu pazinciu, tai suraskit teiseja. Na o as suorganizuosiu priesininka :)
  • 0

#1270 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 November 07 - 15:27

As pasuksiu Esmiui. O tu gal paklausk savo bendradarbiu ar jie nieko pries butu susimoket uz teiseja ir sekretoriata. Tipo, musu sale, o ju teisejai ir kt.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1271 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 November 07 - 15:30

Reikes 50 Lt susimest. Tik dar neaisku ar tures koki laisva teiseja Esmis. Paaiskes pirmadieni iki pietu.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1272 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 November 07 - 18:24

Reikes 50 Lt susimest.

o priesininku komanda ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1273 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 08 - 12:02

kiek pamenu, tai uz sale buvo surinkta gerokai daugiau nei reikejo, tad kokia cia problema del pinigu? Nezadu nei cento daugiau uz nieka moketi ;]
  • 0
Roots to roots

#1274 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 November 08 - 14:59

kiek pamenu, tai uz sale buvo surinkta gerokai daugiau nei reikejo, tad kokia cia problema del pinigu? Nezadu nei cento daugiau uz nieka moketi ;]

Ten ar 100lt daugiau buvo, bet kiek supratau ju jau nebeliko. ;)
Ir tam as pilnai pritariu, nes uz vargus irgi reikia atsiskaityti... ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1275 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 08 - 17:58

paskelbtas tvarkarastis prasom perziuret viska ir planuotis http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis
  • 0

#1276 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 November 08 - 18:09

paskelbtas tvarkarastis prasom perziuret viska ir planuotis http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis

geresnes datos pirmom rungtynem ir but negalejo :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1277 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 08 - 18:11

geresnes datos pirmom rungtynem ir but negalejo :)

da pasakyk kad tamstos gimtadienius :D
  • 0

#1278 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 08 - 18:17

da pasakyk kad tamstos gimtadienius :D

http://www.peugeot-k...ODE=03&MID=1797 :beer:
  • 0
Roots to roots

#1279 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 08 - 18:20

tai teks padovanot tamstai gimsos proga pergale,as manau komanda pasistengs del taves :D
  • 0

#1280 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 November 08 - 18:23

kiek pamenu, tai uz sale buvo surinkta gerokai daugiau nei reikejo, tad kokia cia problema del pinigu? Nezadu nei cento daugiau uz nieka moketi


Ten ir yra daugiau surinkta, ir problemos del apmokejimo lyg ir nera, bet mes juk savo apmoketa sale duodam , tai tegul jie susimoka uz teisejus.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users