Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1301 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 15:32

eee, as pavyzdingas :) siaip tai jo i trefkes reik rinktis visiem, nes nera kam zaist per visa sale :P
  • 0

#1302 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 16:27

Aš tai manau, kad kaip tik daug kas susigundys galimybe savaitgaliais i Wilno nulėkt. Visgi sostinė.... RESZPEKT wszystkym chlopakam !!!
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1303 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 17:37

vakar blyn mintyse analizuodamas ka nuveikiau treniruoteje net sortus palikau :blush: bet realiai priejau isvada kad tie kilogramai kurie maniau bus pliusas dabar didziausias minusas :) apie fizine forma net nera ka kalbeti isvis ... zodziu pasizadejau kad nuo gruodzio rimtai usiimsiu sportu ( :lol: ) , gal butu is mano kvartalo norinciu stadike kelis ratus abibegt arba i koki sporto kluba pavaiksciot nes vienam kotais sunku atsispirt sitam -----> :beer: ..... o jei ne tai gal kas rekomenduotu koki nebloga sporto kluba (kaina/kokybe) :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1304 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 19:39

bijau prognozuoti, bet Barklio sy sezona greiciausiai nebus aiksteleje... siuo metu guli operacineje :( daugiau komentaru nebent ryte... f**k f**k f**k!!!!!! - kodel toks kartais buna sushiktas gyvenimas... :( :( :(

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 lapkričio 11 - 20:29

  • 0
Roots to roots

#1305 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 21:31

bijau prognozuoti, bet Barklio sy sezona greiciausiai nebus aiksteleje... siuo metu guli operacineje :( daugiau komentaru nebent ryte...

f**k f**k f**k!!!!!! - kodel toks kartais buna sushiktas gyvenimas... :( :( :(

:blink: kas buvo ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1306 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 21:37

Gal, Dionisai, atleksi i draugiskas kita pirmadieni?

Bandysiu jei pavyks peziuka susremontuoti :( Siaip buciau kaip ir uz.
  • 0

#1307 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 21:57

bijau prognozuoti, bet Barklio sy sezona greiciausiai nebus aiksteleje... siuo metu guli operacineje  :(  daugiau komentaru nebent ryte... 

f**k f**k f**k!!!!!! - kodel toks kartais buna sushiktas gyvenimas...  :(  :(  :(

:blink: kas buvo ?

siaip treniruotes gale man sake kad nugara susizeide. butinai informuok kaip sveikata. perduok linkejimu kad greiciau pasveiktu :unsure:
  • 0

#1308 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 08:52

Barkliui po pirmadienio treniruotes namuose ivyko galvos smegenų aneurizma. Sianakt buvo atliekama sudetinga operacija... siuo metu lyg ir atsigaves ir perkeliamas i intensyvios terapijos palata... Tikiuosi, kad blogiausia jau praeity... Kai aplankysiu - pranesiu kaip jis jauciasi... tiek info...
  • 0
Roots to roots

#1309 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:09

Eina sau... :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1310 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:11

Šūdas :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1311 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:21

A nebuvo plyšus kraujagyslė? Ta prasme tik išsiplėtus?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1312 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:43

Vajetau... :ph34r:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#1313 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:50

vo blyn.. :o
  • 0

#1314 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 10:07

A nebuvo plyšus kraujagyslė? Ta prasme tik išsiplėtus?

plyšusi :ph34r: bet dabar lyg būklė stabili. kai aplankysiu - parašysiu kaip dabar jis jaučiasi....

bet ir nesiseka jam... kiek ji pamenu nuo mažens tai ramentai, tai traumos... :( tikiuosi, kad jis kaip liūtas (katinų šeimos atstovas) turi dar daug gyvybių savyje...
  • 0
Roots to roots

#1315 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 10:09

As su juo kaip tik dar isejau is sales, parukem lauke ir issiskirstem. Sake, kad skauda nugaros raumenis, bet nusprendem, kad tiesiog apsilima geresni reikia daryt. O cia visai kas kita, daug rimciau... Linkiu Barkliui sekmes ir stiprybes.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1316 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 10:23

eina sau... :o Stiprybes jam.
  • 0

#1317 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 10:26

eee chebra davai visa komanda susitariam diena ir visi, koks 10zmoniu nulekiam aplankyti, kai bus galima. Labai padeda toks netiketas aplankymas, visi gi zinot kaip toj palatoj .....sa
  • 0

#1318 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 10:55

Aš už. Tik neaišku kada jį iš tos intensyvios terapijos perkels.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1319 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 11:20

Kaip tik bus galima ji aplankyti - duosiu zinot, bo pagal pirmines prognozes maziausiai 10 dienu ligoninej laikys... Aciu uz palaikyma!!!
  • 0
Roots to roots

#1320 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 20:06

as ka tik is ligonines. kaip po 6 valandu operacijos atrodo pusetinai. Tik dar silpnas aisku juodai. Pakalbejom siek tiek. Perdaviau nuo visu linkejimus ir sakiau, kad laikytusi... Pergyvena, kad kases nelos - sakiau nesuk dabar galvos, o jeigu ka - busi pats geriausias musu treneris tada!!! Na zodziu paziuresim kaip jam seksis stipreti sia savaite ir manau kita tikrai reikes ji aplankyti! :beer:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0