Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1281 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 08 - 18:26

Ten ir yra daugiau surinkta, ir problemos del apmokejimo lyg ir nera, bet mes juk savo apmoketa sale duodam , tai tegul jie susimoka uz teisejus.

ok - si ideja visai priimtina tada B)
  • 0
Roots to roots

#1282 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 08 - 19:32

beje, kaip matau nera cempionu - Ford klubo? :unsure: Mano akys nemeluoja, tai ka mato??? :huh:

http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
  • 0
Roots to roots

#1283 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 08 - 20:56

beje, kaip matau nera cempionu - Ford klubo? :unsure: Mano akys nemeluoja, tai ka mato??? :huh:

http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos

visiskai teisus,nepraejo dopingo kontroles :wacko: :rolleyes:
  • 0

#1284 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 09:18

Tai bus siandien teisejas ir sekretore. Gotto, iki pietu patvirtink, kad tos varzybos tikrai bus.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1285 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 11:38

Aha, patvirtinkit ar tikrai varzybos, nezinau kokia maike imt :)
  • 0

#1286 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 11:44

Aha, patvirtinkit ar tikrai varzybos, nezinau kokia maike imt :)

Imk klubine - tikrai neapsiriksi :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1287 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 11:59

Kadangi ilgai galvojom del teiseju siandien nepavyks suzaisti su GNT. Jie siandien zais su kita komanda. Bet kita pirmadieni tikrai zaidziam. Sutariau, kad zaisim musu salej, o jie apmokes uz teisejus. Sorry, kad nepavyks pazaisti siandien, bet treniruociu niekada nebuna per daug :)
  • 0

#1288 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 14:38

Kadangi ilgai galvojom del teiseju siandien nepavyks suzaisti su GNT. Jie siandien zais su kita komanda. Bet kita pirmadieni tikrai zaidziam. Sutariau, kad zaisim musu salej, o jie apmokes uz teisejus. Sorry, kad nepavyks pazaisti siandien, bet treniruociu niekada nebuna per daug :)

Ok. Tai reiks ir man ateit. Verkiant reikia metima(ypac nuo baudos linijos) gerint. .... t.y. ka ten gerint, mokintis metyt i skyle laisvai stovint ir niekeno nedengiant, nes pastaruoju metu cia matau dizdziausia spraga.
  • 0

#1289 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 15:54

Ok. Tai reiks ir man ateit. Verkiant reikia metima(ypac nuo baudos linijos) gerint. .... t.y. ka ten gerint, mokintis metyt i skyle laisvai stovint ir niekeno nedengiant, nes pastaruoju metu cia matau dizdziausia spraga.

auksiniai zodziai. jeigu dar apsigint ir iseina kartais, tai uzpult niekaip... pernai tas pats buvo, siemet irgi kartojasi... O baudos - tai kaip pas Zalgiri -_-

P.S. Atsimeni kaip jaunysteje metydavome? Minusas budavo pats geriausias zaidimas taiklumui gerinti... Dabar to turbut tik kokia 30 proc. beliko :(
  • 0
Roots to roots

#1290 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 17:59

Sveiki,

Tai kaip supratau siemet bus vienas bendras pogrupis Vilnius - Kaunas ir 8 komandos. Kodel tiek mazai? ;(

http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
  • 0

#1291 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 18:07

turiu aktualu klausima: o ka gauna autoklubu lygos nugaletojai? B)
  • 0

#1292 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 18:52

turiu aktualu klausima:
o ka gauna autoklubu lygos nugaletojai? B)

jei bent kaskiek seket praeitu metu seka paskutiniu rungtyniu,bet matau kad ne
tai buvo uz pirmaja vieta dyyydele taure,medaliai kiekvienam zaidejui,diplomai kiekvienam zaidejui,bei pagarba is kitu klubu.....

aisku scorpai pagarbos kaip ir negavo kaip supratau,ju laimejimas nelabai ka reiske praeitais metais :ph34r:

o jus cia jau kesinates i sempinjonu titula :D :lol:
  • 0

#1293 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 19:47

turiu aktualu klausima:
o ka gauna autoklubu lygos nugaletojai?  B)

jei bent kaskiek seket praeitu metu seka paskutiniu rungtyniu,bet matau kad ne
tai buvo uz pirmaja vieta dyyydele taure,medaliai kiekvienam zaidejui,diplomai kiekvienam zaidejui,bei pagarba is kitu klubu.....

aisku scorpai pagarbos kaip ir negavo kaip supratau,ju laimejimas nelabai ka reiske praeitais metais :ph34r:

o jus cia jau kesinates i sempinjonu titula :D :lol:

Atvirai pasakius - "Nera ko eit i musi nepasiemus sautuvo".
Bet realiai ziurint tai dar daug mums reikia dirbt su komanda nes kazkaip progresas labai letas... :unsure:
O jei su tokiu zaidimu ir laimetume, betn prizine vieta, tai man vistiek nebutu faina. :wacko:
  • 0

#1294 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:13

as tai manau keleta pirmu varzybu pabusiu stebetoju, nes ir taip per daug jau zaidzianciu yra :) nes si sezona kazkaip sunkokai man sekasi isivaziuot <_<
  • 0

#1295 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:26

o tai kaip jum pernai sekesi, nuo ko gavot? pries ka laimejot?
  • 0

#1296 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:33

nuo visu gavom, laimejom tik vienas pries mitsubishus :) su jais siemet pirmos :)
  • 0

#1297 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 14:58

Siemet sustiprejo mitsai kiek zinau... Pernai pas mus nebuvo kam mesti, tixliau, imesti. Gynyba lyg ir normali buvo, bet su puolimu tai 3,14zdiec... O dar kai derinukus pabandem pasimokyti, tai isvis cirkas gavosi :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1298 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 14:59

Gal, Dionisai, atleksi i draugiskas kita pirmadieni?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1299 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 15:14

Gal, Dionisai, atleksi i draugiskas kita pirmadieni?

O Skirma bus? Ar tik i varzybas vaikscios?
  • 0
Roots to roots

#1300 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 15:28

pas mus gaunasi, kad vieni treniruojasi, kiti zaidzia...... y da rezultatu norim :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0