ok - si ideja visai priimtina tadaTen ir yra daugiau surinkta, ir problemos del apmokejimo lyg ir nera, bet mes juk savo apmoketa sale duodam , tai tegul jie susimoka uz teisejus.
Lietuvos autoklubų lyga
#1281
Parašyta 2008 lapkričio 08 - 18:26
#1282
Parašyta 2008 lapkričio 08 - 19:32
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
#1283
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 lapkričio 08 - 20:56
visiskai teisus,nepraejo dopingo kontrolesbeje, kaip matau nera cempionu - Ford klubo?
Mano akys nemeluoja, tai ka mato???
![]()
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
#1284
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 09:18
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1285
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 11:38
#1286
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 11:44
Imk klubine - tikrai neapsiriksiAha, patvirtinkit ar tikrai varzybos, nezinau kokia maike imt
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1287
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 11:59
#1288
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 14:38
Ok. Tai reiks ir man ateit. Verkiant reikia metima(ypac nuo baudos linijos) gerint. .... t.y. ka ten gerint, mokintis metyt i skyle laisvai stovint ir niekeno nedengiant, nes pastaruoju metu cia matau dizdziausia spraga.Kadangi ilgai galvojom del teiseju siandien nepavyks suzaisti su GNT. Jie siandien zais su kita komanda. Bet kita pirmadieni tikrai zaidziam. Sutariau, kad zaisim musu salej, o jie apmokes uz teisejus. Sorry, kad nepavyks pazaisti siandien, bet treniruociu niekada nebuna per daug
#1289
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 15:54
auksiniai zodziai. jeigu dar apsigint ir iseina kartais, tai uzpult niekaip... pernai tas pats buvo, siemet irgi kartojasi... O baudos - tai kaip pas ZalgiriOk. Tai reiks ir man ateit. Verkiant reikia metima(ypac nuo baudos linijos) gerint. .... t.y. ka ten gerint, mokintis metyt i skyle laisvai stovint ir niekeno nedengiant, nes pastaruoju metu cia matau dizdziausia spraga.
P.S. Atsimeni kaip jaunysteje metydavome? Minusas budavo pats geriausias zaidimas taiklumui gerinti... Dabar to turbut tik kokia 30 proc. beliko
#1290
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 17:59
Tai kaip supratau siemet bus vienas bendras pogrupis Vilnius - Kaunas ir 8 komandos. Kodel tiek mazai? ;(
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
#1291
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 18:07
#1292
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 18:52
jei bent kaskiek seket praeitu metu seka paskutiniu rungtyniu,bet matau kad neturiu aktualu klausima:
o ka gauna autoklubu lygos nugaletojai?
tai buvo uz pirmaja vieta dyyydele taure,medaliai kiekvienam zaidejui,diplomai kiekvienam zaidejui,bei pagarba is kitu klubu.....
aisku scorpai pagarbos kaip ir negavo kaip supratau,ju laimejimas nelabai ka reiske praeitais metais
o jus cia jau kesinates i sempinjonu titula
#1293
Parašyta 2008 lapkričio 10 - 19:47
Atvirai pasakius - "Nera ko eit i musi nepasiemus sautuvo".jei bent kaskiek seket praeitu metu seka paskutiniu rungtyniu,bet matau kad neturiu aktualu klausima:
o ka gauna autoklubu lygos nugaletojai?
tai buvo uz pirmaja vieta dyyydele taure,medaliai kiekvienam zaidejui,diplomai kiekvienam zaidejui,bei pagarba is kitu klubu.....
aisku scorpai pagarbos kaip ir negavo kaip supratau,ju laimejimas nelabai ka reiske praeitais metais![]()
o jus cia jau kesinates i sempinjonu titula![]()
![]()
Bet realiai ziurint tai dar daug mums reikia dirbt su komanda nes kazkaip progresas labai letas...
O jei su tokiu zaidimu ir laimetume, betn prizine vieta, tai man vistiek nebutu faina.
#1294
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:13
#1295
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:26
#1296
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:33
#1297
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 14:58
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1298
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 14:59
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1299
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 15:14
O Skirma bus? Ar tik i varzybas vaikscios?Gal, Dionisai, atleksi i draugiskas kita pirmadieni?
#1300
Parašyta 2008 lapkričio 11 - 15:28
Vartotojų skaito šią temą: 4
narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0





