Rasi ciaok dekui.
Tai turbut niekas nesupyks, jei siandien prisijungsi prie musu.Sveiki,
Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui![]()
As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost.
Krepsini zaist moku![]()
![]()
Aciu uz info
O jei noresi ir toliau vaikscioti, tai sugalvosim kaip tau susimoketi uz sale, nes mes kaip ir visi sumokejom...![]()
Ateisiu nuo kitos savaites, nes dar nespejau pilnai persikraustyti![]()
Jei nebutu sunku galite pasakyti laika ir vieta.
![]()
Tame puslapyje ieskok zemelapio.
Pradzia 20.30





