Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1361 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 November 25 - 10:39

Sveiki,

Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui :)
As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost.
Krepsini zaist moku :D  :beer:
Aciu uz info :)

Tai turbut niekas nesupyks, jei siandien prisijungsi prie musu.

O jei noresi ir toliau vaikscioti, tai sugalvosim kaip tau susimoketi uz sale, nes mes kaip ir visi sumokejom... :beer:

ok dekui.

Ateisiu nuo kitos savaites, nes dar nespejau pilnai persikraustyti :wacko:

Jei nebutu sunku galite pasakyti laika ir vieta.
:rolleyes:

Rasi cia
Tame puslapyje ieskok zemelapio.
Pradzia 20.30
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1362 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 11:24

as jusu atsakingam neprisiskambinu,ir rasau vel cia,skubiai pateikit likusius duomenys <_<
  • 0

#1363 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 25 - 12:16

as jusu atsakingam neprisiskambinu,ir rasau vel cia,skubiai pateikit likusius duomenys <_<

ir neprisiskambinsi, nes jis po rimtos traumos sanatorijoje siuo metu. Parasyk savo meila dar karta cia ir as tau prikabinsiu atachmenta su duomenimis kuri ka tik padariau. Ir beje atkreik demesi, kad pasikeite numeriais 10 ir 11 zaidejas.
laukiu
  • 0
Roots to roots

#1364 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 12:19

[email protected]
  • 0

#1365 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 25 - 12:31

issiunciau. manau bus viskas is musu puses? ;]
  • 0
Roots to roots

#1366 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 12:51

Hi, gal sestadieni i varzybas kas nors vaziuos pro slabotke, mane paimtu, :rolleyes: nes negarantuju, kad galesiu vairuot :unsure:
  • 0

#1367 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 13:08

As tikiuosi irgi kaip nors suspeti sudalyvauti varzybose.
  • 0

#1368 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 November 25 - 13:14

issiunciau. manau bus viskas is musu puses? ;]

Aciu Cr :beer:
  • 0

#1369 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 25 - 13:19

Hi,
gal sestadieni i varzybas kas nors vaziuos pro slabotke, mane paimtu, :rolleyes: nes negarantuju, kad galesiu vairuot :unsure:

Tolis is slabotkes, Darinskas ir Tiger14 is Silainiu. Manau susitarsit kas vairuos :beer: Musu galas (eiguliai) manau irgi koperuosis i viena ekipaza. arne? ;]
  • 0
Roots to roots

#1370 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 November 25 - 13:24

O is Dainavos ar A. Sanciu puses yra vaziuojanciu?
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1371 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 25 - 13:39

Vaidas lyg sake is Z.Sanciu. O GoTTo is kurio galo? O jeigu ro3 vaziuotu -tai ne viena pakeliui prigriebtu ;] Beje, reikes turbut dar Kostui paskambinti. Ir siaip, kas negales zaisti - gal is karto parasykit iki penktadienio vakaro...
  • 0
Roots to roots

#1372 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 November 25 - 13:53

Vaidas lyg sake is Z.Sanciu. O GoTTo is kurio galo? O jeigu ro3 vaziuotu -tai ne viena pakeliui prigriebtu ;] Beje, reikes turbut dar Kostui paskambinti.
Ir siaip, kas negales zaisti - gal is karto parasykit iki penktadienio vakaro...

ro3 zmona i sanatori savaitgaliui isleidzia... :ph34r:
teks su dukra kariaut :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1373 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 November 25 - 14:33

Ir siaip, kas negales zaisti - gal is karto parasykit iki penktadienio vakaro...

Kai kuriem vakar jau sakiau, bet parasysiu dar y foruma:
sorry bet sy sestadieny nezaisiu, nes jau seniai rezervavausi vieta slalome dar tada kai nebuvo paskelbtas musu tvarkarastis -_-
  • 0

#1374 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 November 25 - 14:48

maiklas Parašyta Nov 25 2008, 02:33 PM
--------------------------------------------------------------------------------

QUOTE (Cr @ Nov 25 2008, 01:39 PM)
Ir siaip, kas negales zaisti - gal is karto parasykit iki penktadienio vakaro... 


Kai kuriem vakar jau sakiau, bet parasysiu dar y foruma:
sorry bet sy sestadieny nezaisiu, nes jau seniai rezervavausi vieta slalome dar tada kai nebuvo paskelbtas musu tvarkarastis


Vo plia.... :huh: Geras !!! Davai visi varom su Maiklu i slaloma... <_<
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1375 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 16:18

Vaidas lyg sake is Z.Sanciu. O GoTTo is kurio galo? O jeigu ro3 vaziuotu -tai ne viena pakeliui prigriebtu ;] Beje, reikes turbut dar Kostui paskambinti.
Ir siaip, kas negales zaisti - gal is karto parasykit iki penktadienio vakaro...

As eiguliuose, prie Topolio gyenu. Jei kas salia gyvenat galesiu paaimti jei pasveiksiu. Jau dvi savaites koseju belekaip, tiksliau loju kiap suo :)Penktadieni tiksliai parasysiu ar galesiu zaisti.
  • 0

#1376 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 November 25 - 16:54

Vo plia.... :huh: Geras !!! Davai visi varom su Maiklu i slaloma... <_<

Aš irgi siūlyčiau jums tą patį :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1377 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 November 25 - 17:07

Kai kuriem vakar jau sakiau, bet parasysiu dar y foruma:
sorry bet sy sestadieny nezaisiu, nes jau seniai rezervavausi vieta slalome dar tada kai nebuvo paskelbtas musu tvarkarastis -_-

sestadieni man irgi neiseina ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1378 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 20:47

Cia raso apie jusu zaidima pernai... pagalvojam visi ka galim pakeist ir kad tu minusu neliktu sestadieniui. Beje pas juos losia tik 8nr, tai kas pas mus greiciausias ji dengs? "Komanda yra pakankamai gerai sukomplektuota. Rungtyniaujant neblogai išpildomas komandinis žaidimas, bet, to neužtenka iki galo pasiekti tikslo. Komanda neturi ypatingai išsiskiriančio lyderio, galinčio dirbti už visą komandą. Žaidėjai nėra linkę imtis sunkesnio darbo aikštelėje, palikdami tą fortūnai. Puolimas nėra labai subalansuotas, kuo negalima pasigirti ir ginantis. Komanda linkusi atakas baigti tolimais metimais, nors šį rodiklį būtų naudinga kur kas labiau pagerinti."

Edited by Haris, 2008 November 25 - 20:47.

  • 0

#1379 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 November 25 - 20:49


Vo plia.... :huh: Geras !!! Davai visi varom su Maiklu i slaloma... <_<

Maiklui palinkesiu sekmes ir siunciu keleta pamokeliu pries starta ;]

http://video.kenbloc...FFFF&autoplay=0
  • 0
Roots to roots

#1380 Svečias_Svečias darinskas_*

Svečias_Svečias darinskas_*
  • Svečiai

Posted 2008 November 25 - 21:28

Cia raso apie jusu zaidima pernai... pagalvojam visi ka galim pakeist ir kad tu minusu neliktu sestadieniui. Beje pas juos losia tik 8nr, tai kas pas mus greiciausias ji dengs?

"Komanda yra pakankamai gerai sukomplektuota. Rungtyniaujant neblogai išpildomas komandinis žaidimas, bet, to neužtenka iki galo pasiekti tikslo. Komanda neturi ypatingai išsiskiriančio lyderio, galinčio dirbti už visą komandą. Žaidėjai nėra linkę imtis sunkesnio darbo aikštelėje, palikdami tą fortūnai. Puolimas nėra labai subalansuotas, kuo negalima pasigirti ir ginantis. Komanda linkusi atakas baigti tolimais metimais, nors šį rodiklį būtų naudinga kur kas labiau pagerinti."

cia Hari automatinis tekstas, ji raso prie puses zaidzianciu komandu :)
  • 0




8 user(s) are reading this topic

0 members, 8 guests, 0 anonymous users