Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1321 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 22:00

stiprybės ... -_- liūtai juk nepasiduoda... :blush:
  • 0

#1322 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 22:36

stiprybės ... -_- liūtai juk nepasiduoda... :blush:

jis jau tikrai ne is tu kurie pasiduoda... -_- tikiu, kad ir sy karta issikapstys :blush:

Dar karta aciu visiems uz palaikyma...
  • 0
Roots to roots

#1323 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 16 - 16:34

Stiprybes Barkli. Ainu gult kaip nesiseka :(
  • 0

#1324 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 16 - 18:44

tai gal jau aisku ar zaisim draugiskas pirmadieni?? nes vel del maikes klausimas iskilo :lol:
  • 0

#1325 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 16 - 23:16

tai gal jau aisku ar zaisim draugiskas pirmadieni?? nes vel del maikes klausimas iskilo :lol:

Zaisim. :)
  • 0

#1326 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 12:25

Ar tikrai siandien zaidziam draugiskas? Vaziuot man ar ne :D
  • 0

#1327 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 12:47

Teisejas ir sekretore bus. Dionisai, atvaziuok jei gali.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1328 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 13:30

ok will be :) Ir su 50 lt. 20h ar 20.30?
  • 0

#1329 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 13:55

ok will be :) Ir su 50 lt.
20h ar 20.30?

musu laikas 20.30, bet ir anksciau atejusiu niekas neismeta :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1330 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 14:32

o kas cia per komanda ta GNT? jie losia kur nors? but gerai paziuret i statistika ;)
  • 0

#1331 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 15:52

o kas cia per komanda ta GNT? jie losia kur nors? but gerai paziuret i statistika ;)

Nieko ispudingo is tos komandos ir jie kol kas nelosia jokioj lygoj. Manau siandien turim nesunkiai laimeti :)
  • 0

#1332 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 22:54

Nieko ispudingo is tos komandos ir jie kol kas nelosia jokioj lygoj. Manau siandien turim nesunkiai laimeti :)

koks rezultatas ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1333 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 17 - 22:55

79:64 :beer: Pagaliau ir rezultatas padorus ;]
  • 0
Roots to roots

#1334 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 09:57

Su visa pagarba varzovams, turejom juos kiekviena kelini daryt ant 15 tasku...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1335 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 10:49

Ale nedarem ;-) Bo lentos neemem.... O kai tik lenta patapo musu iskart ir rezultatas :)
  • 0

#1336 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 11:42

Ale nedarem ;-) Bo lentos neemem.... O kai tik lenta patapo musu iskart ir rezultatas :)

Man susidare toks vaizdas, kad kai ginames zona, neatsirenkam kury zmogu po krepsiu kiekvienas turi atsitvert ir tada varzovai po metimo turi daug sansu pasiimti is musu kamuoly. Ginantis asmeniskai, tas reiskinys pasikartodavo reciau, bet atsirasdavo kitos bedos, kaip pvz po uztvaros nespedavom pasikeist ginamaisiais.
  • 0

#1337 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 12:11

beje pastudijuokit visi rungtyniu tvarkarasti. Pirmos varzybos isvykose ir savaitgaliais. Svarbu, kad komandos lyderiai galetu zaisti... Liko tik viena treniruote iki pirmu varzybu :huh:
  • 0
Roots to roots

#1338 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 12:40

29 lapkricio Skirmos nebus
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1339 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 14:31

jooo.... 29d. nelabai gera data....
  • 0

#1340 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 14:41

eeemmnnn cia toki dalikeliu dar atlikineju spelione LAKL kokia jusu nuomone kaip turetu isidestit komandos pagal pajeguma ir pozicijas,cia tik siaip man idomu kokia jusu nuomone ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0