Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#101 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 02 - 20:35

Tai kad po mačo LT-RUS, turbūt niekas nebuvo aišku.

O pas scorpu kluba tai yra vienas atakuojantis Nr.12, su kuriuo reikėtų lošt ant pražangos ribos..., o kartais net ir peržengiant tą ribą... :rolleyes:
Ir tas centras Nr.10 pas juos yra geras. Jei jis loš, tai sunku jums bus.

pazystu as ta 12nr. kazkada teko vienoj komandoj zaisti. manau vienas lauke ne karys, o musu yra komanda is daug kariu :) :beer:
  • 0

#102 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 02 - 23:30

kiek atsimenu barklis turi kzkokiu nesuvestu saskaitu su ju monstru :) tada realiai vedem visas rungtynes tik galas kazkaip nesigavo o db komanda stipresne ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#103 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 03 - 08:50

o aprangas spes iki pirmu varzybu pagaminti?

Del parangu tai jau kazkur postinau. Pradzioj galvojau, kad pirma kai pagamins - pasiimsim jas pasimieruot, o po marginsim. Bet dabar permasciau tai malyk varau pirmadieni i ta Feshon Fabrika ir susakau kad detu nuarius i psio.
Ir kad kaip nori bet 27 dienai turi but pagamyta B) .

Tik ple logo niekas neatsiuncia didesnes kokybes.

MAMUTC - auuuuuuuuuu. Kur gaut logo, kury desim ant maikutes kampo???
  • 0

#104 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 03 - 09:13

pazystu as ta 12nr. kazkada teko vienoj komandoj zaisti. manau vienas lauke ne karys


Jis mano klasiokas buvo. Tarp kitko, su P307SW vazineja... :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#105 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 03 - 16:07

Jis mano klasiokas buvo. Tarp kitko, su P307SW vazineja... :D

Nu tai shkias mes jamam shita 307SW i kluba :huh:

^_^ ^_^ ^_^
  • 0

#106 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 03 - 21:24

Del parangu tai jau kazkur postinau. Pradzioj galvojau, kad pirma kai pagamins - pasiimsim jas pasimieruot, o po marginsim. Bet dabar permasciau tai malyk varau pirmadieni i ta Feshon Fabrika ir susakau kad detu nuarius i psio.
Ir kad kaip nori bet 27 dienai turi but pagamyta B) .

Tik ple logo niekas neatsiuncia didesnes kokybes.

MAMUTC - auuuuuuuuuu. Kur gaut logo, kury desim ant maikutes kampo???

tai kad musu pirmos rungtynes ne 27d o[/B] d. tai ka liksim be maikiu :)
  • 0

#107 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 03 - 21:24

t.y 21 d. :)
  • 0

#108 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 sausio 04 - 10:59

Tai, kauniokai - orientuojames pas jume atvaryt 14d, ok? :blush:
  • 0

#109 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 04 - 14:50

Tai, kauniokai - orientuojames pas jume atvaryt 14d, ok? :blush:

Bandysim priimt. Manau neturetu but problemu.
  • 0

#110 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 04 - 14:53

Tai, kauniokai - orientuojames pas jume atvaryt 14d, ok? :blush:

atvarykit butinai, bet sesiese :D :beer:
  • 0

#111 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 04 - 15:55

manau bus daugiau(tikiuosi), bet kaip jau buvo rasyta, gal net ir geriau vilniaus klubas pasirodytu, nei 12 :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#112 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 06 - 15:34

Kazin kiek planuoja rytoj (01.07) susirinkt?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#113 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 sausio 06 - 18:28

Na as jau tikrai busiu - visom keturiom atleksiu :)~
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#114 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 06 - 19:35

As busiu.
  • 0

#115 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 20:39

Pagal siandien planus tureciau rytoj ir as atlekti ;)
  • 0

#116 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 sausio 06 - 21:56

manau bus daugiau(tikiuosi), bet kaip jau buvo rasyta, gal net ir geriau vilniaus klubas pasirodytu, nei 12
:beer:

pas mus is pradziu ir nemazai zmoniu turejo but :) net 8 lyg :) bet pora atkrito tai blogesne situacija gavos :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#117 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 07 - 09:37

Tureciau ir as pasirodyti. Na nebent dangus griutu. ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#118 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 07 - 09:55

Atvarantys nepamirskit po 20Lt sukrapstyt ;)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#119 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 07 - 11:49

Atvarantys nepamirskit po 20Lt sukrapstyt ;)

Gerai kad priminei o tai tikrai buciau pamirses ^_^
  • 0

#120 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 sausio 07 - 12:24

Dar pries Kaledas, su 1.5mm graztu pataikiau y vieno pirsto sanary, tai iki siol nesilanksto padla, tai teks viena ranka zaist :) gal tokiu atveju galiu moket 10 Lt ? :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0