pazystu as ta 12nr. kazkada teko vienoj komandoj zaisti. manau vienas lauke ne karys, o musu yra komanda is daug kariuTai kad po mačo LT-RUS, turbūt niekas nebuvo aišku.
O pas scorpu kluba tai yra vienas atakuojantis Nr.12, su kuriuo reikėtų lošt ant pražangos ribos..., o kartais net ir peržengiant tą ribą...![]()
Ir tas centras Nr.10 pas juos yra geras. Jei jis loš, tai sunku jums bus.
Lietuvos autoklubų lyga
#101
Parašyta 2008 sausio 02 - 20:35
#102
Parašyta 2008 sausio 02 - 23:30
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#103
Parašyta 2008 sausio 03 - 08:50
Del parangu tai jau kazkur postinau. Pradzioj galvojau, kad pirma kai pagamins - pasiimsim jas pasimieruot, o po marginsim. Bet dabar permasciau tai malyk varau pirmadieni i ta Feshon Fabrika ir susakau kad detu nuarius i psio.o aprangas spes iki pirmu varzybu pagaminti?
Ir kad kaip nori bet 27 dienai turi but pagamyta
Tik ple logo niekas neatsiuncia didesnes kokybes.
MAMUTC - auuuuuuuuuu. Kur gaut logo, kury desim ant maikutes kampo???
#104
Parašyta 2008 sausio 03 - 09:13
pazystu as ta 12nr. kazkada teko vienoj komandoj zaisti. manau vienas lauke ne karys
Jis mano klasiokas buvo. Tarp kitko, su P307SW vazineja...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#105
Parašyta 2008 sausio 03 - 16:07
Nu tai shkias mes jamam shita 307SW i klubaJis mano klasiokas buvo. Tarp kitko, su P307SW vazineja...
#106
Parašyta 2008 sausio 03 - 21:24
tai kad musu pirmos rungtynes ne 27d o[/B] d. tai ka liksim be maikiuDel parangu tai jau kazkur postinau. Pradzioj galvojau, kad pirma kai pagamins - pasiimsim jas pasimieruot, o po marginsim. Bet dabar permasciau tai malyk varau pirmadieni i ta Feshon Fabrika ir susakau kad detu nuarius i psio.
Ir kad kaip nori bet 27 dienai turi but pagamyta.
Tik ple logo niekas neatsiuncia didesnes kokybes.
MAMUTC - auuuuuuuuuu. Kur gaut logo, kury desim ant maikutes kampo???
#107
Parašyta 2008 sausio 03 - 21:24
#108
Parašyta 2008 sausio 04 - 10:59
#109
Parašyta 2008 sausio 04 - 14:50
Bandysim priimt. Manau neturetu but problemu.Tai, kauniokai - orientuojames pas jume atvaryt 14d, ok?
#110
Parašyta 2008 sausio 04 - 14:53
atvarykit butinai, bet sesieseTai, kauniokai - orientuojames pas jume atvaryt 14d, ok?
#111
Parašyta 2008 sausio 04 - 15:55
#112
Parašyta 2008 sausio 06 - 15:34
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#113
Parašyta 2008 sausio 06 - 18:28
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#114
Parašyta 2008 sausio 06 - 19:35
#115
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 sausio 06 - 20:39
#117
Parašyta 2008 sausio 07 - 09:37
#118
Parašyta 2008 sausio 07 - 09:55
#119
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 sausio 07 - 11:49
Gerai kad priminei o tai tikrai buciau pamirsesAtvarantys nepamirskit po 20Lt sukrapstyt ;)
#120
Parašyta 2008 sausio 07 - 12:24
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0







