Už neatsargumą teks paklot 30Dar pries Kaledas, su 1.5mm graztu pataikiau y vieno pirsto sanary, tai iki siol nesilanksto padla, tai teks viena ranka zaist
gal tokiu atveju galiu moket 10 Lt ?
Lietuvos autoklubų lyga
#121
Parašyta 2008 sausio 07 - 12:32
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#122
Parašyta 2008 sausio 07 - 12:51
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#123
Parašyta 2008 sausio 07 - 12:55
#124
Parašyta 2008 sausio 07 - 13:37
#125
Parašyta 2008 sausio 07 - 14:56
Yra kas su golfu atvaziuoja ir po siai dienai gyvas ir sveikas, net traumu isvengia aikstelej ;)O dalgiais neužkaposit jei ne su Pugu atvažiuosiu?
#126
Parašyta 2008 sausio 07 - 16:42
#127
Parašyta 2008 sausio 10 - 10:27
#128
Parašyta 2008 sausio 10 - 10:54
labas.,Labas rytas,
Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines
aprangas:)
Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men
manau laukt nereikes.
Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:))
Pagarbiai,
Ramune Blazeviciute
Xpert Fashions
8 37 363435
tai gal mes(vilnius) galim tiketis, kad pirmadieni po maco su kaunu gausim aprangas?
#129
Parašyta 2008 sausio 10 - 11:43
Klausyk, o tai gal ir Toliui uzsakom, aisku jei jis pats noriLabas rytas,
Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines
aprangas:)
Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men
manau laukt nereikes.
Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:))
Pagarbiai,
Ramune Blazeviciute
Xpert Fashions
8 37 363435
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#130
Parašyta 2008 sausio 10 - 13:43
Lashai>tsakant, skaitau kad turtumet gauti aprangas pries varzybas, todel esant galimybei atvykit anksciau nei 20:30.Klausyk, o tai gal ir Toliui uzsakom, aisku jei jis pats noriLabas rytas,
Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines
aprangas:)
Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men
manau laukt nereikes.
Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:))
Pagarbiai,
Ramune Blazeviciute
Xpert Fashions
8 37 363435![]()
aweikai> Nu as manau kad reiketu, tik kaip ji pagaut kad pasitikslin ar jis tikrai nors zaist ir gaut jo ismieras bei numbery???
Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 sausio 10 - 13:48
#131
Parašyta 2008 sausio 10 - 15:24
#132
Parašyta 2008 sausio 10 - 16:46
uz 10 tasku foro atveshimtai Jus jas turesit ar mums is kazkur reiks pasiimt?
#133
Parašyta 2008 sausio 10 - 17:32
#134
Parašyta 2008 sausio 14 - 14:24
#136
Parašyta 2008 sausio 14 - 16:19
O tai siandien nezadi pasirodyti??? Siaip manau kad tie 9 Lt nebeda. Juos galima ir veliau sumoket, bet esme kad nepamirst, nes per 30 maikuciu po 9 lt galiu sest i beta 270 Lto kita savaite galima atsiimti?
#138
Parašyta 2008 sausio 14 - 19:55
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#139
Svečias_alienz_323F_*
Parašyta 2008 sausio 14 - 23:25
#140
Parašyta 2008 sausio 15 - 00:12
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0







