Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1581 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 December 17 - 18:16

Kas sekantis nori pakalbeti? Gal turite siaip kokiu bedu?

as dar noreciau pakalbeti... bet nebeturiu ka pasakyti :unsure:
  • 0

#1582 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 December 17 - 18:20

as dar noreciau pakalbeti... bet nebeturiu ka pasakyti  :unsure:

kalbek - bo tu buvai tas kuris abiejas varzybas mate savo akimis. Tavo nuomone yra svarbi :beer:

P.S. Jau pradedu jaustis kaip koks krivu krivulis.... Gal kokia ziurke paaukoti vardan komandos? :unsure:

Edited by Cr, 2008 December 17 - 18:27.

  • 0
Roots to roots

#1583 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 17 - 20:55

Sakykit ka norit, bet dabar galiu sporintis is butelio brendzio, kad sekancia varzybas laimesim. CR nori?
  • 0

#1584 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 December 17 - 21:39

Sakykit ka norit, bet dabar galiu sporintis is butelio brendzio, kad sekancia varzybas laimesim. CR nori?

tai ko cia as galvoji liezuvi savo laidau ir agitacijom bei motyvacijom uzsimineju? aisku, kad laimesim, nes visi viska kas blogo yra jau pasake, beliko visa tai tik igyvendinti (manau tai nebus problema, bo visi dabar pikti kaip seskai ir nores realibituotis, kaip sakant uz bazara atsakyti).

o brendi as ir taip su mielu noru isgerciau ;] :beer:

P.S. Kaip pacio sveikata?
  • 0
Roots to roots

#1585 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 17 - 22:27

zodziu as uzviriau sita balagana as ji ir uzbaigsiu ... pasitraukiu tiek is komandos tiek is treniruociu ... nenoriu nieko komentuoti ir teisintis ... plius jei planuojat stiprintis arba RASCAL planuoji tureti nuosava apranga rasykit i pm (kaina krizes ribose) ... sekmes toliau ir linkiu tik viena kad nepasikartotu tokia pati istorija kokia nutiko praejusi sezona vilnieciams ...

Jo.... ;-) Pro traukiasi is komandos :D Manau Kaunieciu atzvilgiu, noras laimeti yra didesnis. Nei sudo malimas ir verkimas Vilnieciu atveju....

O tai mes dar spesim sulosti 1x1 r jau nebe? :(
  • 0

#1586 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 17 - 22:29

tai tada ju net aiskte neleiskit jei sakai kad jie nedirba... ai gerai as patyliu...

Konteksta isiskaityk... Draugiskai girti vienas kita ir per siknytes plekstentis nevieta zaidziant ir tiek.
  • 0

#1587 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 17 - 22:35

Sakykit ka norit, bet dabar galiu sporintis is butelio brendzio, kad sekancia varzybas laimesim. CR nori?

Nu vo ;-) Galu gale psichologinis suntas pasislinko gylin ir zmones is skiedalu, pradejo tryksti optimizmu :)
!!!!! Kursai veikia. Tai jau N kartu geriau, nei perdetas susiktas pesimismas :D Va jau yra dar vienas zmogus, kuris eis i aikste kaip i kara :)

Blyn, CR'ai lazinkis. Dzin, kad pralosi, ale be lazybu nebus brendzio. O nebus brendzio, nebus ka geria :)
O /me brendziuka megsta!
  • 0

#1588 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 17 - 22:42

tai ko cia as galvoji liezuvi savo laidau ir agitacijom bei motyvacijom uzsimineju? aisku, kad laimesim, nes visi viska kas blogo yra jau pasake, beliko visa tai tik igyvendinti (manau tai nebus problema, bo visi dabar pikti kaip seskai ir nores realibituotis, kaip sakant uz bazara atsakyti).

o brendi as ir taip su mielu noru isgerciau ;] :beer:

P.S. Kaip pacio sveikata?

Del sveikatos tai,... yra sansu, kad nelosiu. :(
  • 0

#1589 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 December 17 - 22:44

CR> Nu blyn nerandu to mygtuko kuris uzblokuotu sita pletku lizda. Likusiems> Kaip Jumis nepabosta tokiom pievom plepet??? Turit konkreciu pasiulymu, PRASOM: CR'ui, arba kartu ir man, i PM isguldot viska ka galvojat ir fio. O dabar cia toks vaizdas kad visi nori tik nurodinet, o vykdyt nelabai belieka kam tu GUDRIU nurodymu, pastebejimu, sapaliojimu ir t.t. O siaip sita tema skirta tam, kad pranest ar busi trefkese, varzybose ir panasiai. Graziausiai butu jeigu dar ir derinius cia pradetumet braizyt ir mokintis.... VIRTUALIO ZVAIGZDES ^_^
  • 0

#1590 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 17 - 23:47

CR> Nu blyn nerandu to mygtuko kuris uzblokuotu sita pletku lizda.

Likusiems> Kaip Jumis nepabosta tokiom pievom plepet???

Turit konkreciu pasiulymu, PRASOM:
CR'ui, arba kartu ir man, i PM isguldot viska ka galvojat ir fio. O dabar cia toks vaizdas kad visi nori tik nurodinet, o vykdyt nelabai belieka kam tu GUDRIU nurodymu, pastebejimu, sapaliojimu ir t.t.

O siaip sita tema skirta tam, kad pranest ar busi trefkese, varzybose ir panasiai. Graziausiai butu jeigu dar ir derinius cia pradetumet braizyt ir mokintis....
VIRTUALIO ZVAIGZDES ^_^

eeee o kam blokuoti??? sitas forumas skirtas krepsiniui... mes apie tai ir diskutuojam.
  • 0

#1591 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 December 18 - 09:06

CR> Nu blyn nerandu to mygtuko kuris uzblokuotu sita pletku lizda.

Likusiems> Kaip Jumis nepabosta tokiom pievom plepet???

Turit konkreciu pasiulymu, PRASOM:
CR'ui, arba kartu ir man, i PM isguldot viska ka galvojat ir fio. O dabar cia toks vaizdas kad visi nori tik nurodinet, o vykdyt nelabai belieka kam tu GUDRIU nurodymu, pastebejimu, sapaliojimu ir t.t.

O siaip sita tema skirta tam, kad pranest ar busi trefkese, varzybose ir panasiai. Graziausiai butu jeigu dar ir derinius cia pradetumet braizyt ir mokintis....
VIRTUALIO ZVAIGZDES  ^_^

eeee o kam blokuoti??? sitas forumas skirtas krepsiniui... mes apie tai ir diskutuojam.

Jei norot DISKUTUOT apie tai kas ka turi daryt, kas yra GRYBAS, o kas neGRYBAS ir pns.... prasom susirinkit pirmadiniais saleje ne su KEDAIS, o su OLAUS pundu ir diskutuokit i sveikata.

Nes kotais cia tos diskusijos labai PIEVISKOS atrodo... :wacko:
  • 0

#1592 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 December 18 - 10:50

:D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1593 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 19 - 13:37

Pirmadieni manau zaisiu, bet nemanau kad tai gerai... nes kamuolio nelaikiau dvi savaites :( gal kas zaisit savaitgali ir truks zaideju tai skambinkit, bandyciau pabegiot lengvai.

Edited by Haris, 2008 December 19 - 13:37.

  • 0

#1594 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 December 19 - 15:50

O siandien nenori pabegioti?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1595 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 19 - 16:22

O siandien nenori pabegioti?

Siandien dar ne, vaistus geriu,., ryt arba sekmadieni.
  • 0

#1596 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 December 19 - 19:24

galimas variantas, kad pirmadieni busiu tik ziurovu. nu jei pasveiksiu pasedesiu ant suolo
  • 0

#1597 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 December 20 - 16:00

Barklio bendradarbiai (tape tarpe ir Vaidas) sekmadieniais sportuoja. Pabandyk su juo pakalbeti - manau, kad priims tikrai :beer:

Hari: Sekm. 17:30 dobkeviciaus mokyklos saleje. Cia aleksote prie funikulieriaus kur yra...
  • 0

#1598 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 21 - 00:33

labai blogas laikas, nes Arsenalas-Liverpulis losia, bet gal atvarysiu, o kas ten bus is savu, kieno ieskot?
  • 0

#1599 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 December 21 - 14:54

Mitsubishi klubas vs Subaru klubas (78:47) :beer:
Pagaliau yra kas gavo ir daugiau negu mes :P Turetume Subarikus namie 2 taskais pasitvarkyti jeigu visi sveiki bus ;]

P.S. Hari - ten zaidzia Vaidas - jo ir ieskok jeigu ka ;]
http://www.kkl.lt/in...02a1f76e4383fa5
  • 0
Roots to roots

#1600 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 21 - 17:53

Buciau vazeves pazaist, bet pasimatuoju temperatura.... ogi 37.1 Kazi ka tai gali reikst??? :blush:
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users