Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1601 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 19:22

Civicclub vs Autobanginiai (72:69)
http://www.kkl.lt/in...77&d=statistika

tikekimes rytoj jie isvarge i Kauna atvyks po sios dienos varzybu... Beje, palinkesiu, kad musiskiai visi sveiki butu! Ir Rascal tikiuosi rytoj irgi prisijungs!!!

Sekmes ir vakare lauksiu geru ziniu :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 gruodžio 21 - 19:23

  • 0
Roots to roots

#1602 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 19:46

:beer: iki rytojaus :ph34r:
  • 0

#1603 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 20:06

as tik ziurovu busiu :ph34r:
  • 0

#1604 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 21:28

Nepamirskit visi kas galit atsivest palaikyma, juk namuose losim
  • 0

#1605 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 22:22

chmmmmmm

Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 gruodžio 21 - 22:22

  • 0

#1606 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 23:17

Civicclub vs Autobanginiai (72:69)
http://www.kkl.lt/in...77&d=statistika

tikekimes rytoj jie isvarge i Kauna atvyks po sios dienos varzybu... Beje, palinkesiu, kad musiskiai visi sveiki butu! Ir Rascal tikiuosi rytoj irgi prisijungs!!!

Sekmes ir vakare lauksiu geru ziniu :beer:

Ateisiu butinai! padesiu kiek galesiu

Ir beje as kaip haris, jei kur yra galimybe man prisijunkt palost, tai lb noreciau. Tik sekmadieniais ir pirmadieniais negaliu :)
  • 0

#1607 Svečias_Svečias Dionisas_*

Svečias_Svečias Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 23:43

Sorry manes nebus... Po sios dienos varzybu kolkas sulauzytas jauciuosi :( Ryt norisi tik lengvos treniruotes.
  • 0

#1608 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 08:11

labai, man liudna, kad sendie negalesiu buti, bo kaip matau gauciau pazaisti nemazai minuciu tai jau tikrai... va butent sendie ir atejo maksimalus isbandymu metas visiems tiems kas ant suolo sedejo. tikiuosi irodys visi ko yra verti. :beer:

P.S. Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Mazda 323F klubas (63:55)
http://www.kkl.lt/in...1f&d=statistika

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 gruodžio 22 - 08:16

  • 0
Roots to roots

#1609 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 12:32

Ko dar nebus? :angry:
  • 0

#1610 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 16:00

Ko dar nebus? 


Svarbu, kas bus, ir kaip suzais, o ko nebus - to nebus...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1611 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 16:17

Svarbu, kas bus, ir kaip suzais, o ko nebus - to nebus...

Na, as tai busiu, bet suzaisiu tai turbut kaip visada :D
  • 0

#1612 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 16:26

svarbu, kad is visu jegu... <_< tada priekaistu niekas netures... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1613 Svečias_Svečias Rascal_*

Svečias_Svečias Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 17:59

Nepamirskit visi kas galit atsivest palaikyma, juk namuose losim

Atsivesiu tada dvi drauges :D
  • 0

#1614 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 18:42

Parasysiu pirmas, nes turiu savo nuomone ir nenoriu tolesniu diskusiju ir kaltinimu vieni kitiems. Tvirtai manau, kad pralosem per mane. Neturiu teises sitaip nepataikyt tritaskiu ir dvitaskiu. Atsiprasau. :( Visi kiti saunuoliai ypac Rascal, nu gal isskyrus Skirma gynyboj :D nu cia juokauju. Bet vienos blogos rungtynes dar nieko tokio, as neatsistatydinu. :D Uztai dabar turiu daug pykcio ir stimula.

Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 gruodžio 22 - 23:03

  • 0

#1615 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 23:11

Tai b.... kiek gavot?
  • 0

#1616 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 23:13

penkiais
  • 0

#1617 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 23:20

;-) Hr.... levakai. O tai koks galutinis rezultatas? Nu rezultata tai jau matau :) Turejo buti gan grazios varzybos. Papasakokit gi nu ka placiau :)

Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2008 gruodžio 22 - 23:42

  • 0

#1618 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 00:23

saunuoliai esat,jei ne skirma tai nezinau kaip jus be jo atrodytumet,jis tai fnatastiskai pirmoj dali suzaide,bet antroj ji kiek pristabdem ir prasidejo bedos pas jus,bet jus tikrai gera komanda turit,ir vos sveika kaili isnesem is jusu namu tvirtoves :beer: p.s.sekretoriatas vaiku darzelis,teisejai nu gal kokie 5tokai,jei nebuciau tam stambiam pasakes padek savo kolegai teisejaut turbut taip ir nebutu nieko nuveikes per sias sungtynes :wacko: ziauru bet manau pakenciama
  • 0

#1619 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 00:41

saunuoliai esat,jei ne skirma tai nezinau kaip jus be jo atrodytumet,jis tai fnatastiskai pirmoj dali suzaide,bet antroj ji kiek pristabdem ir prasidejo bedos pas jus,bet jus tikrai gera komanda turit,ir vos sveika kaili isnesem is jusu namu tvirtoves :beer:

p.s.sekretoriatas vaiku darzelis,teisejai nu gal kokie 5tokai,jei nebuciau tam stambiam pasakes padek savo kolegai teisejaut turbut taip ir nebutu nieko nuveikes per sias sungtynes :wacko: ziauru bet manau pakenciama

Aha, seip tai svilpe uz beleka arba isvis nesvilpe... Dar ten su tasku skaiciavimais bedu buvo..... Kazkaip prastai cia su tais teisejais....

Seip gan geros rungtynes, apmaudu kad gavom...
Kazkaip sulevinau ant galo.... Bet stengiaus kaip galejau....

Sveikinu su pergale :)
  • 0

#1620 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 00:45

dekui dekui,na esmis turbut vaiku darzeli atsiuncia pasimokit teisejaut ir pasekretoriaut.Teks situo klausimeliu pasikalbet su juo. Sekretoriatas tai iskart visu paskirtu darbu nesugeba atlikt,pas mus vilniui nors viska speja ir be pievu su laiku ir tablo,statistika jinai visur griba pjove ir pjaus.bet jau rezultata kai nesugeba normaliai vest tai jau juokinga daros. nes man asmeniskai atrodo kad LAKL krepsinio lygis kyla ir zenkliai,paligint praeitus metus tai kaip diena ir naktis
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0