Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1561 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 14:21

nu va, norejau isgirsti nuomone ir isgirdau. super jei komanda vertina zaideja - reiskesi jo reikia :) gal Vilniaus komandos bus labiau ikandamos :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1562 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 14:33

....
2. Kad musu izaidejas "lipo i medi", tai as jam pats pasakiau, kad kai tik galesi - lipk, nes kiti net i kase neziuri laisvi, o dar kitiems tai ir nereiketu ziureti.
....

na as gal ir neturiu teises komentuot cia nes nezaidziu komandoj nes buciau is tu kuriam kamuolio duot negalima kaip sakai bet nemanai kad po tokiu zodziu ir nenori kiti ziuret i kase? juk jei zmogus nepasitiki savo jegom tai ji reik padrasisint o ne zlugdyt dar labiau sakydamas kad tu esi visiskai beviltiskas.... tada uzduociau is to dar viena klausima - tai kam tada emet tuos kurie nemoka lost kaip sakai? tam kad jum maziau uz komanda reiktu susimest???? juk be ju visi butumet galingi ir nereiktu leist i aikste tu loozeriu kurie tik gadina zaidima... padarykit kaip zalgiris ismeskit visus nereikalingus zaidejus ir loskit...


p.s. manau pergale pasiekta butu tada, kai nebebus cia tu pykciu ir komandoj bus nuostabi atmosfera.....

Šį pranešimą redagavo thunder: 2008 gruodžio 16 - 14:39

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1563 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 17:01

Cr'ai as ne dievas bet as norejau pasakyk kad jus turit ne viens ant kito saukt o kaip tik pradrasint vieni kitus... patys sakot kad kiti bijo mest i kase bet tai daugelis to nebedaro nes jei nepataikys bus isvadinti nevykeliais... juk ir vakar maciulis per kazkokia laida sake kad pasitikejimas labai svarbus kad pataikyt... tai manau kiekvienas turi jaust ta komandos palaikyma... ai nu gal supratot ka norejau pasakyt... ok lendu atgal i buda,
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1564 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 22:03

yra tikrai pora zaideju kurie per treniruotes daro taskus o rungtynese sedi ant nulio arba iseina kelioms minutems
ir plius komandoje atmosferos geros tikrai nera ... bukit saziningi ir pripazinkit tai

gal galima nickus ju isgirsti? Galima ir i PM jeigu ka. Tiesiog taip yra, kad viena yra pataikyti per treniruotes, kita - per varzybas... Visi tokie saltu nervu buna kai losia varzybose? Matosi is sono labai gerai tas jaudulys ir pas tuos kurie net ir pataiko...

del atmosferos - ji pati geriausia buvo pirma sezona, kai niekur nelosem, o i treniruotes ateidavom kaip i svente - tiesiog pabegioti savo malonumui. Kai atsirado lyga nuo praeitu metu - taip atsirado ir konfliktai. Kita vertus yra tai del to, kad yra zmones kurie turi supratima apie zaidima ir nervuojasi, kad kiti ju nesupranta...

Tiesa pasakius cia gaunasi pasaka be galo ir sudo jau malimas... -_-

Nera malonumo, nera komandos, nereikia ir jokiose lygose lost.
Manau kita met 99 procc peugeot komandos nebeliks ir viskas grys i senasias vezes :blush:
  • 0

#1565 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 00:33

o tai cia ne malonumas??? sprendi dilemas, gincinies, nori laimet. Ka jus cia snekat :D
  • 0

#1566 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 10:41


p.s. manau pergale pasiekta butu tada, kai nebebus cia tu pykciu ir komandoj bus nuostabi atmosfera.....

buk zmogus - ateik pirmadieni i sale, ismesk tavo manymu visus ten nereikalingus ir laimek. Ta proga tau visa kibira alaus pastatysiu... Net apsiverkiau - kiek geru zmoniu aplinkui yra, o mes ju neivertinam... :(

deje Cr turiu bent is dalies sutikti su thunder
netikiu kad jei as pradeciau lipti i medi kaip skirma arba metyti per rankas kaip dionizas man niekas nieko nesakytu , paprasciausiai buciau apsauktas isvadintas ir visaip kitaip iskoneveiktas ... bet kaip sakoma kas galima vieniems ne visada galima kitiems :blush: yra tikrai pora zaideju kurie per treniruotes daro taskus o rungtynese sedi ant nulio arba iseina kelioms minutems
ir plius komandoje atmosferos geros tikrai nera ... bukit saziningi ir pripazinkit tai

;-) No comments, va čia tai Pro kalba :)
  • 0

#1567 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 10:49

o tai cia ne malonumas??? sprendi dilemas, gincinies, nori laimet. Ka jus cia snekat :D

Va man irgi keista ;-) Problemas reikia spresti, jas reikia nagrinėti, aiškintis kas ne taip ir siekti pergaliu.
O kai ateina pergalės ateina ir malonumas ir atmosfera komandoje keičiasi. Dar nemačiau komandos kurioje visi džiūgautų ir rankytėm plotų kai pralošia visas varžybas iš eilės ;-)

Patys prisiminkite kokie visi buvote Happy happy kai draugiškas prie GNT laimėjote. Dėl pataikymo per treniruotesm, tai nepykit čia išvis mėšlas ir nesamonė ;-) Pvz aš per treniruotes ar apšilimą galiu išeilės 10 trajukų pataikyti, ar baudų 50. O ateina laikas žaisti, ateina laikas jaudintis, stengtis ir pavargti, tada ir prameti ir nepataikai, taip kad negalima to net lyginti. Žaidėm mes draugiškas ir per treniruotes startinis penketas prieš likusius, ar bent buvo šansas tiems likusiems pasipriešinti? Manau, kad ne. Bet ar tai pasako jų lygį??

Jei nebus diskusijų, jei nebus noro. Nebus ir šansų kažko siekti.

Kas link mano metimo per rankas ;-) Ok gal vieną kitą ir paleidau tokį. Ale kaip jau esu sakęs, galiu išvis nemesti, man bus px ;-) Ale kai nėra kam to daryti... Tai jau patys spreskite ar aš galiu mesti ar ne.
  • 0

#1568 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 11:36

:lol: Nublia!!!! Net linksma pasidare skaitant kai kuriu postringavimus... :D Per trefkes as galiu mest kiek tik sirdis geidzia be jokio jaudulio ir atsakomybes, todel mano procentas bus gana aukstas ir as sumesiu daug tasku... Per trefkes as galiu verztis po kase ir mest pro rankas, nes jei nepataikysiu ar prarasiu kamuoli, niekas nuo to nenukentes... Per trefkes as galiu gintis arba nesiginti, nes visada yra tikimybe, kad priesininkas nepataikys...o jei ir pataikys, tai niekas nuo to nenukentes... Per trefkes as galiu pailseti gynyboje arba nesudalyvauti poroje ataku ir po to vel vienas siauteti kol pavargsiu... Nes tai yra trefkes... Per varzybas as nemesiu, jei bus nepatogi padetis, nes nepataikes galiu gaut 2-3 taskus per kontrataka i savo krepsi... Per varzybas as nesiversiu per 3-4 zmones, nes tesejas gali ir nesusvilpti prazangos, o as galiu prarasti kamuoli ir gauti dar 2 taskus ant greitos... Per rungtynes as turiu gintis is paskutiniuju, nes galiu gauti dar 2-3 taskus i savo krepsi, o tiketis, kad priesininkas nepataikys yra naivu... Per rungtynes as einu ir kovoju kiek galiu, o kai negaliu - pasiprasau keitimo, nes jei as zaisiu tik kokiais 80% savo jegos, tai komandai ir vel neteks paragauti pergales... Per rungtynes as ieskau geresnej pozicijoje esancio zaidejo, kad perduociau jam kamuoli arba susikuriu gera proga pats (kaip pvz Skirma) Nes tai jau yra varzybos... O jei as nesugebu pataikyti per varzybas ar veluoju gynyboje, ar neatiduodu paso laiku, tada priesininkas imeta keliais taskais daugiau ir laimi, nes uztenka ir vieno is auksciau isvardintu punktu, kad pralaimetum... Ir jei as matau, kad sedziu ant suolo dazniau, nei esu aiksteleje, tada as per trefkes bunu piktas ir stengiuosi, kad per varzybas mane vel isleistu i aikstele tom 2-3 minutem, per kurias as vel pabandysiu gintis is paskutiniuju, mesti tik kai bunu sau parankioje situacijoje ir laiku atiduoti pasa parankioje situacijoje esanciam komandos draugui... Laikas baigti sitas diskusijas tipo "tu ta blogai padarei, o jis ta padare, o jis lipo i medi, o jis...", nes nei vienas per trefkes nesake, kad "tu paziurek kai as islysiu is uztvaros ir paduok man ant metimo" arba "as losiu pries zemesni, tai gal ikisk man kamuoli i baudos aikstele". Ir is kur jus istraukete, kad krepsinis turi buti malonus? Krepsinio zaidimas yra lygiai toks pats veiksmas, kaip ir meslo kratymas ant lauku... Malonu yra tik laimeti arba bent jau garbingai sulosti su stipriom komandom... Bliad, ir vel pasidaviau kurybiniam polekiui...net kava atsalo <_<
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1569 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 12:18

Toli mintys ispudingos... bet ka daryti, kad visi taip ir elgtusi aiksteleje? Manau visi suprato ka nori pasakyti, bet nevisi tai atlieka realybeje. O per treniruotes irgi reikia stengtis, kad iprastum aiksteje atiduoti visas jegas...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1570 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 12:52

as sita tema tuoj piktybiskai neskaitysiu arba paprasysiu, kad mane uzbanytu ir netureciau prieigos, bo man jau nervai nebelaiko, nuo to kokie mes esame buki :mad: :ph34r: :mad:
trefkese visi caca lialia, nei puses zodzio kas gerax, kas blogas, kam zaisti, kam ne... Forume - patarimu nors vezimais vesk... ai tiesa - pamirsau, pasakyti, kad kalba tie kas nei trefekes, nei i varzybas nevaiksto... :wacko:

HAU!
  • 0
Roots to roots

#1571 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 12:53

Cia jau matau kame bajeris. Zodziu Komandoj 16 treneriu, o zaideju koks 1-2. :blush:
  • 0

#1572 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 14:00

Cr'ai as nepasakiau nei vieno zaidejo kurio nereiktu komandoj kuri reik ismest ir kuriam negalima duot metyt... as tik sakiau kad tuos silpnesnius zaidejus kurie yra komandoj lyderiai turetu padrasint o ne kaip tik dar labiau su zemem sumaisyt...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1573 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 14:07

Cia jau matau kame bajeris.
Zodziu Komandoj 16 treneriu, o zaideju koks 1-2. :blush:

BINGO!!!!! :beer: :beer: :beer:

jeigu gerai pameni pernai metus, tai buvo visi treneriai ir nebuvo nei vieno zaidejo! siemet jau progresas - atsirado du zaidejais, bet ir tuos treneriai nori ismesti... :ph34r:

Barkli - please - uzrakink sita tema bent iki Kaledu, jeigu nori broli tureti... :(
(yra toks stebuklingas mygtukas apacioje kampe, kuri gali spausti autorius temos arba moderatorius)
  • 0
Roots to roots

#1574 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 14:27

CR klysti :)
  • 0

#1575 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 14:29

CR klysti :)

kurioje vietoj? :blink:
  • 0
Roots to roots

#1576 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 15:03

Cr'ai as nepasakiau nei vieno zaidejo kurio nereiktu komandoj kuri reik ismest ir kuriam negalima duot metyt... as tik sakiau kad tuos silpnesnius zaidejus kurie yra komandoj lyderiai turetu padrasint o ne kaip tik dar labiau su zemem sumaisyt...

Tai daryti galima per draugiskas varzybas ;-) Per realias reikia dirbti.
  • 0

#1577 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 15:20

Žiūriu ir šypsausi... B)
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1578 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 17:56

Tai daryti galima per draugiskas varzybas ;-) Per realias reikia dirbti.

tai tada ju net aiskte neleiskit jei sakai kad jie nedirba... ai gerai as patyliu...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1579 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 17:56

zodziu as uzviriau sita balagana as ji ir uzbaigsiu ... pasitraukiu tiek is komandos tiek is treniruociu ... nenoriu nieko komentuoti ir teisintis ... plius jei planuojat stiprintis arba RASCAL planuoji tureti nuosava apranga rasykit i pm (kaina krizes ribose) ... sekmes toliau ir linkiu tik viena kad nepasikartotu tokia pati istorija kokia nutiko praejusi sezona vilnieciams ...

Dainiusai - nebuk mazas vaikas. Baikit karta tas nesamones rasyt - "as kalciausias, as pasitraukiu". Ar jauciat toki pastovu psichologini spaudima? Juk pats pernai norejai irodyt Dionisui kad esi uz ji kietesnis - atejo laikas ta irodyt! Ir atsimink, kad viena zaisti lauko aiksteleje - kita saleje (ir dar varzybose). Jeigu jautiesi neisnaudojamas - pirmyn! Negi po kiekvienu varzybu vis pareiks kiekvienas - sorry, bet as traukiuos... Nu nebukime BOBOMIS viena karta... Tolis juk parase - arkite treniruotese ir irdykit, kad esate verti!!! As pats noriu pakovoti irgi del vietos, kad ir 3 minutem aiksteleje ir to sieksiu!!! Kas draudzia tai daryti kitiems? Negi tokia katorga tas sportas pasidare? Ar ant jusu namie zmona saukia, darbe virsininkas, kad baisu nuo kiekvieno pakelto balso ir krepsinyje???? :unsure:

O apranga sy sezona Rascal jau turi is Barklio (plius viskas lygoje yra uzregistruota). O jeigu kita sezona dar bus kazkokia komanda, abejoju ar situ aprangu prisireiks...

Taip, kad tu dar pamastyk gerai ir pirmadieni kaip didelis prisistatai dedei Kostui (o tai ple, mes zinom kur tu gyveni ir koki sporto kluba zadi lankyti ;] )


Ir kas cia ta KRIZES burbula komandoje taip ispute??? <_<
  • 0
Roots to roots

#1580 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 18:01

tai tada ju net aiskte neleiskit jei sakai kad jie nedirba... ai gerai as patyliu...

klausyk - tu buvai siemet varzybose nors vienose? Baikit komentuoti to ko nematete... Nebent esate geri advokatai, o musu zaidejai, kad ir antro penketo verti geresniu kontraktu ir milijonu.... Sorry, bet gal jau galima baigti kalbeti vien apie ta pati!!!

Sorry, kad verciau jus rugseji rinktis i sale, pirkti aprangas ir zaisti uz kazkokia PEUGEOT komanda... Ir aciu Toliui, kad jis sugebejo surinkti babkes visam sezonui - jeigu ka, sale pernuomosim, o uz gauta navara prisilaksim iki samones netekimo (kad ilgam sio kosmaro neprisimintume).

Kas sekantis nori pakalbeti? Gal turite siaip kokiu bedu? Uzsirasiau i psichologo kursus - jeigu ka, rasykit i PM - anonimiskumas garantuotas :beer:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0