as dar noreciau pakalbeti... bet nebeturiu ka pasakytiKas sekantis nori pakalbeti? Gal turite siaip kokiu bedu?
Lietuvos autoklubų lyga
#1581
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 18:16
#1582
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 18:20
kalbek - bo tu buvai tas kuris abiejas varzybas mate savo akimis. Tavo nuomone yra svarbias dar noreciau pakalbeti... bet nebeturiu ka pasakyti
P.S. Jau pradedu jaustis kaip koks krivu krivulis.... Gal kokia ziurke paaukoti vardan komandos?
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 gruodžio 17 - 18:27
#1583
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 20:55
#1584
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 21:39
tai ko cia as galvoji liezuvi savo laidau ir agitacijom bei motyvacijom uzsimineju? aisku, kad laimesim, nes visi viska kas blogo yra jau pasake, beliko visa tai tik igyvendinti (manau tai nebus problema, bo visi dabar pikti kaip seskai ir nores realibituotis, kaip sakant uz bazara atsakyti).Sakykit ka norit, bet dabar galiu sporintis is butelio brendzio, kad sekancia varzybas laimesim. CR nori?
o brendi as ir taip su mielu noru isgerciau
P.S. Kaip pacio sveikata?
#1585
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 22:27
Jo.... ;-) Pro traukiasi is komandoszodziu as uzviriau sita balagana as ji ir uzbaigsiu ... pasitraukiu tiek is komandos tiek is treniruociu ... nenoriu nieko komentuoti ir teisintis ... plius jei planuojat stiprintis arba RASCAL planuoji tureti nuosava apranga rasykit i pm (kaina krizes ribose) ... sekmes toliau ir linkiu tik viena kad nepasikartotu tokia pati istorija kokia nutiko praejusi sezona vilnieciams ...
O tai mes dar spesim sulosti 1x1 r jau nebe?
#1586
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 22:29
Konteksta isiskaityk... Draugiskai girti vienas kita ir per siknytes plekstentis nevieta zaidziant ir tiek.tai tada ju net aiskte neleiskit jei sakai kad jie nedirba... ai gerai as patyliu...
#1587
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 22:35
Nu vo ;-) Galu gale psichologinis suntas pasislinko gylin ir zmones is skiedalu, pradejo tryksti optimizmuSakykit ka norit, bet dabar galiu sporintis is butelio brendzio, kad sekancia varzybas laimesim. CR nori?
!!!!! Kursai veikia. Tai jau N kartu geriau, nei perdetas susiktas pesimismas
Blyn, CR'ai lazinkis. Dzin, kad pralosi, ale be lazybu nebus brendzio. O nebus brendzio, nebus ka geria
O /me brendziuka megsta!
#1588
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 22:42
Del sveikatos tai,... yra sansu, kad nelosiu.tai ko cia as galvoji liezuvi savo laidau ir agitacijom bei motyvacijom uzsimineju? aisku, kad laimesim, nes visi viska kas blogo yra jau pasake, beliko visa tai tik igyvendinti (manau tai nebus problema, bo visi dabar pikti kaip seskai ir nores realibituotis, kaip sakant uz bazara atsakyti).
o brendi as ir taip su mielu noru isgerciau![]()
![]()
P.S. Kaip pacio sveikata?
#1589
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 22:44
#1590
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 17 - 23:47
eeee o kam blokuoti??? sitas forumas skirtas krepsiniui... mes apie tai ir diskutuojam.CR> Nu blyn nerandu to mygtuko kuris uzblokuotu sita pletku lizda.
Likusiems> Kaip Jumis nepabosta tokiom pievom plepet???
Turit konkreciu pasiulymu, PRASOM:
CR'ui, arba kartu ir man, i PM isguldot viska ka galvojat ir fio. O dabar cia toks vaizdas kad visi nori tik nurodinet, o vykdyt nelabai belieka kam tu GUDRIU nurodymu, pastebejimu, sapaliojimu ir t.t.
O siaip sita tema skirta tam, kad pranest ar busi trefkese, varzybose ir panasiai. Graziausiai butu jeigu dar ir derinius cia pradetumet braizyt ir mokintis....
VIRTUALIO ZVAIGZDES
#1591
Parašyta 2008 gruodžio 18 - 09:06
Jei norot DISKUTUOT apie tai kas ka turi daryt, kas yra GRYBAS, o kas neGRYBAS ir pns.... prasom susirinkit pirmadiniais saleje ne su KEDAIS, o su OLAUS pundu ir diskutuokit i sveikata.eeee o kam blokuoti??? sitas forumas skirtas krepsiniui... mes apie tai ir diskutuojam.CR> Nu blyn nerandu to mygtuko kuris uzblokuotu sita pletku lizda.
Likusiems> Kaip Jumis nepabosta tokiom pievom plepet???
Turit konkreciu pasiulymu, PRASOM:
CR'ui, arba kartu ir man, i PM isguldot viska ka galvojat ir fio. O dabar cia toks vaizdas kad visi nori tik nurodinet, o vykdyt nelabai belieka kam tu GUDRIU nurodymu, pastebejimu, sapaliojimu ir t.t.
O siaip sita tema skirta tam, kad pranest ar busi trefkese, varzybose ir panasiai. Graziausiai butu jeigu dar ir derinius cia pradetumet braizyt ir mokintis....
VIRTUALIO ZVAIGZDES
Nes kotais cia tos diskusijos labai PIEVISKOS atrodo...
#1593
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 19 - 13:37
Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 gruodžio 19 - 13:37
#1594
Parašyta 2008 gruodžio 19 - 15:50
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1595
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 19 - 16:22
Siandien dar ne, vaistus geriu,., ryt arba sekmadieni.O siandien nenori pabegioti?
#1596
Parašyta 2008 gruodžio 19 - 19:24
#1597
Parašyta 2008 gruodžio 20 - 16:00
Hari: Sekm. 17:30 dobkeviciaus mokyklos saleje. Cia aleksote prie funikulieriaus kur yra...Barklio bendradarbiai (tape tarpe ir Vaidas) sekmadieniais sportuoja. Pabandyk su juo pakalbeti - manau, kad priims tikrai
#1598
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 21 - 00:33
#1599
Parašyta 2008 gruodžio 21 - 14:54
Pagaliau yra kas gavo ir daugiau negu mes
P.S. Hari - ten zaidzia Vaidas - jo ir ieskok jeigu ka
http://www.kkl.lt/in...02a1f76e4383fa5
#1600
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 21 - 17:53
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





