Parašyta 2009 sausio 21 - 16:13
Siandien skambino Esmis ir klause ar nenoretumem sudalyvauti dar vienam turnyre "Eurobasket.lt Taureje".
Jis yra jau vykes pries 4-5 metus ir visai neblogai pavykes.
Kaune butu 8 komandos, kurios lostu dviem ratais, o trys geriausios toliau zaistu su Vilniaus trim geriausiom komandom.
Turnyro lygis nebutu labai aukstas, todel tikimybe kovoti del pergaliu yra, gal net ir tarp tu triju patektumem.
Starto mokestis 850 Lt, tai iseina kiekvienam mazdaug po 80 Lt.
Jei domina, prasau pasisakyti ir netempt i vakara...
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas