del prazangu tai tu teisus - bet kadangi to nedarom kietai per treniruotes (arba kai padarom, tai verkt pradedam), tai gaunasi blogas iprotis jau varzybose - 2 taskai + 1Mes prasciausiai ginames, tipo daugiausiai praleidziam tasku, ir dazniausiai prasizengiam, o tai rodo, kad prasizengt nemokam
Lietuvos autoklubų lyga
#1661
Parašyta 2009 sausio 09 - 10:48
#1662
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 sausio 09 - 11:49
Šį pranešimą redagavo Haris: 2009 sausio 09 - 11:50
#1663
Parašyta 2009 sausio 09 - 13:12
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1664
Parašyta 2009 sausio 09 - 13:33
tiesa pasakius siais metais esam aptinge, nes pries pora metu tai visi kas karta po treniruociu su melynem ar traumom namo gryzdavonu dar nemaciau kases treniruotes kur mokintu siurksciai prasizengt pries komandos drauga
ok - tai gero savaitgaliaus ir pirmadieni visi bukit pasiruose!!!
P.S. Pilnas tvarkarastis
http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis
P.P.S. Jeigu sendie nelaimesim, tai kovo menesi i Vilniu galim ir nevaziuot
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 12 - 11:16
#1665
Parašyta 2009 sausio 12 - 13:10
mazu tiesiog nebera tu i kuriuos atsitrenke tas melynes ir traumas susirinkdavot?tiesa pasakius siais metais esam aptinge, nes pries pora metu tai visi kas karta po treniruociu su melynem ar traumom namo gryzdavo
kai kas buvo siule net pereiti i kita sporto saka
jei pavyks, atvarysiu sian vakare paveizet pirmosios pergales
p.s. tikiuosi jusiskes, o ne subariku ;)
#1666
Parašyta 2009 sausio 12 - 14:17
taves su Albionu aisku truksta juodaimazu tiesiog nebera tu i kuriuos atsitrenke tas melynes ir traumas susirinkdavot?
![]()
o siaip tai sendie reikalingas maximalus palaikymas, bo kaip sakoma arba sendiena arba niekados!!!
#1667
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 sausio 12 - 18:03
#1668
Parašyta 2009 sausio 12 - 22:19
Peugeot klubas vs Subaru klubas (69:45)
http://www.kkl.lt/in...4881&d=naujiena
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 12 - 22:45
#1669
Parašyta 2009 sausio 12 - 22:22
#1670
Parašyta 2009 sausio 12 - 23:25
#1671
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 sausio 12 - 23:47
#1672
Parašyta 2009 sausio 13 - 08:46
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 13 - 08:46
#1673
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2009 sausio 13 - 08:54
#1674
Parašyta 2009 sausio 13 - 09:45
sorry - kalbejom po varzybu ir niekas nepriestarauja + sale tikrai bus. Nespejau tau syryt parasyt i meilatai nesuprantu jus nors kalbejot del 14d vasario perkelima i 16d. ar ne? nes laiko mazeja iki tos datos,o pasikalbet galima per 1h max
#1675
Parašyta 2009 sausio 13 - 10:07
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1677
Parašyta 2009 sausio 13 - 10:41
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#1678
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2009 sausio 13 - 18:58
ka tu tuom noreja pasakyt?kad sis straipsnis prastas ar neinformatyvus ar dar ka?nesuprantu tavo vadinamos kritikos?Paskaitykite si straipsni
Sorry, Ege, bet man truputi primena "Krepsinio pasaulyjeeee" Vida Maciuli...
p.s. kritikuot kiekvienas sugeba o pagelbet organizaciniuose reikaluose nei vienas negali
#1679
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2009 sausio 14 - 12:15
#1680
Svečias_Svečias darinskas_*
Parašyta 2009 sausio 14 - 13:46
gal geriau is karto tehnini pralaimejima irasyksveiki,del vasario 14d.visdelto teks jum atvykt i sostine sia diena suzaist su Autobangiais varzybas,tuo tarpu pasiimkit antras puses ir pabusit sostinej vakara ;)
Vartotojų skaito šią temą: 8
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0





