Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1701 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 January 16 - 09:01

O ko cia bijoti? kiek is jusu vede ir turi vaiku? gal tai yra gerai suplanuota is anksto proga pabegti nuo visu dviese... :)~

Fak - nepradesim cia pilstyt apie ana gala, bet jeigu jau taip, tai rasykites kas zaidziat vasario 14 d. Vilniuje:
1. Rascal
2. Dionisas
3.

:beer:

rasykites kas zaidziat vasario 14 d. Vilniuje:
1. Rascal
2. Dionisas
3. Vaidas
  • 0

#1702 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 16 - 09:44

vien centrai :D . siaip manau Simakas irgi gales. Tai dar pora mazesniu zmogeliuku ir galima bus spardytis ;] Yra sansas visiems norintiems pasireiksti ir komandai bent viena taska parnesti! :beer:
  • 0
Roots to roots

#1703 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 January 16 - 10:37

vien centrai :D . siaip manau Simakas irgi gales. Tai dar pora mazesniu zmogeliuku ir galima bus spardytis ;]
Yra sansas visiems norintiems pasireiksti ir komandai bent viena taska parnesti! :beer:

1 taskas, ko gero bus. ;)
  • 0

#1704 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 16 - 10:56

toks vaizdas, kad jau kitas su jais lostume... dar iki tol reikia 2 varzybas namie suzaisti ir tada bus aisku kokie bus keliami tikslai vasrio 14-ai dienai :beer: taip, kad iki pirmadienio. o kas jau tikri, kad gales zaisti - teskite sarasa ;]
  • 0
Roots to roots

#1705 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 21 - 16:13

Siandien skambino Esmis ir klause ar nenoretumem sudalyvauti dar vienam turnyre "Eurobasket.lt Taureje". Jis yra jau vykes pries 4-5 metus ir visai neblogai pavykes. Kaune butu 8 komandos, kurios lostu dviem ratais, o trys geriausios toliau zaistu su Vilniaus trim geriausiom komandom. Turnyro lygis nebutu labai aukstas, todel tikimybe kovoti del pergaliu yra, gal net ir tarp tu triju patektumem. Starto mokestis 850 Lt, tai iseina kiekvienam mazdaug po 80 Lt. Jei domina, prasau pasisakyti ir netempt i vakara...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1706 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 21 - 22:52

cia nuo kada iki kada? As pasirasyciau
  • 0

#1707 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 January 22 - 08:45

Turbūt kalba eina apie šitą
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1708 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 22 - 10:07

awake Parašyta Jan 22 2009, 08:45 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Turbūt kalba eina apie šitą 


Jo, ko gero, kad apie sita
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1709 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 22 - 14:08

as ir dalyvauciau toje lygoje
  • 0

#1710 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 22 - 19:23

Greiciausiai as irgi ;-)
  • 0

#1711 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 22 - 19:52

jeigu prisijungia dar Skirma, Haris ir Awake praktiskai galit zaisti. Manau komandai sitai uztenka gero branduolio 8-9 zaideju. Tik ar patems visi, nes tuoj prasides kelioniu maratonas i Vilniu? Bet kuriuo atveju siulau Toliui rimtai pries ar po varzybu primadieni apie tai pakalbeti ir padaryti sarasiuka sau kas is tikro sutiktu zaisti! P.S. Jeigu ko cia is jusu nepaminejau, tai neisizeiskit ir nesupraskit kad jus negalit zaisti ;] Jeigu darinskui taip visada trajakai kristu tai ji ir Zalgiris LKF taures finalo ketvertui "pasiskolintu" is musu :D :beer:

Edited by Cr, 2009 January 22 - 19:57.

  • 0
Roots to roots

#1712 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 23 - 00:57

toj lygoj gali dalyvauti ir NKL zaidejai, nepykit bet mums ten nebus ka veikt... mums bus sakes. As UZ
  • 0

#1713 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 23 - 09:56

Pirmadieni pasikalbesim apie tai. As klausiau Esmio ar mes ten nebusim patranku mesa, tai sake, kad lygis bus panasus
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1714 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 23 - 11:47

Nu bent jau Vilniuje kur daro ta pati.... Tai lygis ten toks pats vienas prie vieno ;D
  • 0

#1715 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 January 23 - 12:13

jo, komandos kurios zaidzia AUKSO lygoje :D labai panasus lygis...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1716 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 January 23 - 12:27

jo, komandos kurios zaidzia AUKSO lygoje :D
labai panasus lygis...

Ne viskas auksas kas auksu švyti :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1717 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 23 - 13:16

ro3 Parašyta Jan 23 2009, 12:13 PM
--------------------------------------------------------------------------------
jo, komandos kurios zaidzia AUKSO lygoje
labai panasus lygis... 


Kur tu cia sita radai?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1718 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 January 23 - 13:36

ro3 Parašyta Jan 23 2009, 12:13 PM
--------------------------------------------------------------------------------
jo, komandos kurios zaidzia AUKSO lygoje
labai panasus lygis... 


Kur tu cia sita radai?

na is netiesioginiu saltiniu, bet patikimu :)
draugas su esmiu kalbejo, nes irgi kviete.
paklause kas zais tai kai pavardino pavardes viskas paaiskejo :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1719 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 25 - 19:20

Lyderiu kova sendien:
Civicclub vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (51:68)

Visi pasirenge rytoj ikasti vilnieciams? Nes po rytdienos varzybu paaiskes kas bus lenteles dugne! :ph34r:

http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos

statistika:
http://www.kkl.lt/in...827c67a57cdff56
  • 0
Roots to roots

#1720 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 25 - 19:30

Ryt mes zaisim be lyderio, todel kiti tures uzpildyti spragas...ypac gynyboje turesim arti -_-
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




9 user(s) are reading this topic

0 members, 9 guests, 0 anonymous users