Nu ne visai dugnas rytoj spresis...Lyderiu kova sendien:
Civicclub vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (51:68)
Visi pasirenge rytoj ikasti vilnieciams? Nes po rytdienos varzybu paaiskes kas bus lenteles dugne!![]()
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
statistika:
http://www.kkl.lt/in...827c67a57cdff56
Lietuvos autoklubų lyga
#1721
Posted 2009 January 25 - 19:31
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1722
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 January 26 - 09:15
#1723
Posted 2009 January 26 - 09:44
Jo, todel tu turesi dirbt dar stipriau...Dionisas Parašyta Jan 26 2009, 09:15 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Cia tipo skirmos nebus
O jei pra3,14sim, tai ant taves saratus sustumsim...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1724
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 January 26 - 10:08
#1725
Posted 2009 January 26 - 10:23
manau, kad butina! Gali kooperuotis ir su BMW fanais is Vilniaus jeigu nebijai, kad po varzybu pakeliui kur isleis vidury miskoPonel =) Tai tipo, kaip suprantu. Man deretu siandien atvykti? Ar kaip
o siaip nebus dar Simako... Kiti visi sveiki?
#1726
Posted 2009 January 26 - 13:32
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1727
Posted 2009 January 26 - 14:13
#1728
Posted 2009 January 26 - 22:59
Triuškinanti "Peugeot klubas" pergalė
Peugeot klubas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (82:35)
http://www.kkl.lt/in...fee6&d=naujiena
lauksim tesinio kita pirmadieni
#1729
Svečias_Svečias vaidas31_*
Posted 2009 January 26 - 23:07
#1730
Posted 2009 January 27 - 08:33
#1731
Posted 2009 January 27 - 09:00
turim jau pergaliu talismana - Lasha!!!
gaila, kad vakar negalejau ateiti pasirgt
Beje, syvakar pakalbek su savo chebra apie ta turnyra kur Tolis kalbejo. Manau si savaite paskutine siam reikalui!
#1732
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 January 27 - 09:09
#1733
Posted 2009 January 27 - 09:26
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#1734
Posted 2009 January 27 - 10:44
... ir KLAIDASNu gražu blyn ne tas žodis
![]()
.
Nu dar baudų pataikymą biškį pagerint, kad taip akies nebadytų... ;)
#1735
Svečias_Svecias_*
Posted 2009 January 27 - 10:44
#1736
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 January 27 - 11:30
#1737
Posted 2009 January 27 - 12:50
Nu jo, klaidu daug... vien mano paties 10 priskaiciuota... ir KLAIDAS
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1738
Posted 2009 January 27 - 14:04
na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigautiturim jau pergaliu talismana - Lasha!!!
gaila, kad vakar negalejau ateiti pasirgt![]()
Tai kitam pirmadieniui alaus atsinest???
![]()
Beje, syvakar pakalbek su savo chebra apie ta turnyra kur Tolis kalbejo. Manau si savaite paskutine siam reikalui!![]()
o del turnyro, tai pakalbesiu ir rytoj viska parasysiu kas kaip.
su pergale
#1739
Posted 2009 January 27 - 14:11
a tai negerai...na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigauti
Kitos varzybos ypatingai svarbios, bo tai musu pagrindiniai dabar priesininkai pakilti dar laipteliu aukstyn (+ namu varzybos). Todel butinas maximalus nusiteikimas visiems
P.S. Barklis tikras strategas - nors ir laimejom ir sociai, bet visvien zaisti nemokesim krepsinio kol nebusim pirmi matyt
Klaidos? Kai isiveli i toki sukury tai ju isvengti neimanoma manau...
#1740
Posted 2009 January 27 - 15:35
Bukit kad ir paskutiniai, bet bent parodykit toki krepsini, kai ziurint neimtu juokas per asaras....a tai negerai...
na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigautiteks Rascalui su Vaidu daugiau po lenta padirbeti... Beje, kur aruzal dinges? GoTTo bent pasirgti atejo uz komanda...
![]()
Kitos varzybos ypatingai svarbios, bo tai musu pagrindiniai dabar priesininkai pakilti dar laipteliu aukstyn (+ namu varzybos). Todel butinas maximalus nusiteikimas visiems![]()
P.S. Barklis tikras strategas - nors ir laimejom ir sociai, bet visvien zaisti nemokesim krepsinio kol nebusim pirmi matyt![]()
![]()
Klaidos? Kai isiveli i toki sukury tai ju isvengti neimanoma manau...![]()
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users





