Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1761 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 sausio 31 - 18:47

faktas! :D prisidedu prie sveikinimu :) :beer:

Šį pranešimą redagavo ro3: 2009 sausio 31 - 18:47

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1762 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 01 - 11:03

Autobanginiai vs Mitsubishi klubas (56:71)
  • 0
Roots to roots

#1763 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 01 - 19:09

Sveikinu Tomai!!! gal uzeit pas tave si vakara :lol:
  • 0

#1764 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 01 - 23:40

visos komandos vardu Toli sveikinu sianakt per pati vidurnakti tapus antra karta teveliu!!!! :beer: Linkejimai mamytei ir dukrelei :wub: Visiems kantrybes, sveikatos ir graziu gyvenimo akimirku!!!! Pirmadienio varzybos dedikuojamos tavo dukrai ir be pergales namo nesiruosk gryzti!!! :blush: :D :beer:

Sveikinu :) !!!
  • 0

#1765 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 02 - 15:23

Nors paveluoti, bet nuo manes irgi sveikinimai :)
  • 0

#1766 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 02 - 16:32

beje, sendie dar ir Skirmos gimtadienis :beer: Taip, kad be pergales namo net nesvajojat gryzti :D :blush:
  • 0
Roots to roots

#1767 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 02 - 17:09

ir dar siandien GRABNYCIOS :D (kalendoriuje radau) :D:D:D
  • 0

#1768 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:39

Peugeot klubas vs Mazda 323F klubas (70:50) :beer:

http://www.kkl.lt/in...928a&d=naujiena
  • 0
Roots to roots

#1769 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:47

su pergale :beer: :beer: :beer: , bet galejom ir geriau sulost :D :D :D
  • 0

#1770 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 vasario 03 - 07:46

Na, kaip yrodydamas savo sugryzima i didyji krepsini B) cia mums suorganizavau draugiskas rungtynes su Dumblo komanda zaidziancia KMKL (kauno megeju krepsinio lygoje). Rungtynes ketvirtadieni vasario 5 diena ju aiksteleje. Mums reikes susimoketi uz teisejus. Todel, bent 7 ar 8 zaidejai prasyciau nusiteikti vasario 5 sudalyvauti siam draugiskam mace. Paskum kada sulosime su jais musu aiksteleje. Taigi vasario 5 kas gali nusiteikite kovai, nes pralosti pries KMKL C pogrupio komanda nesinoretu :ph34r:

Na, tai tiek is mano puses. The Best regards from Tiger And See You On Monday B)

o vieta ir laikas aiskus? gal ir atsiras norinciu pabegioti :)
  • 0

#1771 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 03 - 08:27

Sveikinimai su tikrai graziu krepsiniu :) :beer: Gal kas zino kur galima ta filmuota medziaga deti?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1772 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 03 - 09:03

Šaunuoliai!!!! Sveikinu. Labai malonu grįžus iš varžybų rasti tokį ir jūsų rezultatą!!!!! 3 iš eilės pergalių serija? :P
  • 0

#1773 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 03 - 10:57

Kamuoliu praradom maziau nei Zalgirio vidurkis :) ir suzaidem visai neblogai...vat jei dar Tolis nebutu pachmielingas... Tik gaila kad 4 pergale is eiles bus sunku laimet :(
  • 0

#1774 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 03 - 11:05

jo... palyginau mus ir banginius tai nekas gaunasi bet jei musiskiai visi geriausi butu tai pasispardyti galim ir neblogai pasispardyti
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1775 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 03 - 13:12

Pries banginius galima zaisti ir tikrai galima laimeti.... Pernai patirtis tai jau parode. Reikia ju pagrindini gyneja spausti po visa sale, neleisti lengvai kvepuoti ir viskas.
  • 0

#1776 Svečias_Mantas_V6_*

Svečias_Mantas_V6_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 03 - 19:04

Mes zaidem praeita savaitgali pries Banginius, reikia dengti tikrai ne vien tik ju gynejus. Pas juos komanda gali patraukt trys zaidejai - #8 P.Peseckas (gynejas), #66 M.Zukovas (gynejas) ir #69 A.Baronas (centras). A kur pas jus Skirma dinges, kad jau berods antros is eiles varzybos nezaidzia? P.S.: linkiu sekmes su Banginiais, mums butu geriau, kad laimetumet :rolleyes:
  • 0

#1777 Svečias_Mazda_*

Svečias_Mazda_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 03 - 20:46

jie be Skirmos geriau losia :D
  • 0

#1778 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 04 - 11:39

Skirma zais. Rytoj tos draugiskos. Ka darom? Kas ruosiasi rinktis?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1779 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 04 - 12:10

Cr Parašyta Feb 4 2009, 11:44 AM
--------------------------------------------------------------------------------
8-645-51392 (Linas). Kas netingit ir tikrai zadat zaisti - pasukit jam. Ir tegul paraso konkreciai viska (vieta, laikas) sendie forume, kad visi zinotu. As nzn ar busiu bo esu apsinuodijes maistu... 


Roto virusas dabar stipriai siauteja...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1780 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 vasario 04 - 14:49

Cr Parašyta Feb 4 2009, 11:44 AM
--------------------------------------------------------------------------------
8-645-51392 (Linas). Kas netingit ir tikrai zadat zaisti - pasukit jam. Ir tegul paraso konkreciai viska (vieta, laikas) sendie forume, kad visi zinotu. As nzn ar busiu bo esu apsinuodijes maistu...  


Roto virusas dabar stipriai siauteja...

Susirinkit i varzybas VIRUSU pasidalint... B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0