Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1721 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 25 - 19:31

Lyderiu kova sendien:
Civicclub vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (51:68)

Visi pasirenge rytoj ikasti vilnieciams? Nes po rytdienos varzybu paaiskes kas bus lenteles dugne! :ph34r:

http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos

statistika:
http://www.kkl.lt/in...827c67a57cdff56

Nu ne visai dugnas rytoj spresis...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1722 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 09:15

Cia tipo skirmos nebus ;)
  • 0

#1723 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 26 - 09:44

Dionisas Parašyta Jan 26 2009, 09:15 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Cia tipo skirmos nebus 

Jo, todel tu turesi dirbt dar stipriau... :D
O jei pra3,14sim, tai ant taves saratus sustumsim... :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1724 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 10:08

Ponel =) Tai tipo, kaip suprantu. Man deretu siandien atvykti? Ar kaip :D
  • 0

#1725 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 26 - 10:23

Ponel =) Tai tipo, kaip suprantu. Man deretu siandien atvykti? Ar kaip :D

manau, kad butina! Gali kooperuotis ir su BMW fanais is Vilniaus jeigu nebijai, kad po varzybu pakeliui kur isleis vidury misko :D

o siaip nebus dar Simako... Kiti visi sveiki? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1726 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 sausio 26 - 13:32

Visada pasiruošęs, žaisiu ir vasario 14d.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1727 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 sausio 26 - 14:13

as busiu, ir tikiuosi kad rankele nuo trajako nesudrebes :)
  • 0

#1728 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 26 - 22:59

pagaliau maloni akiai antraste:

Triuškinanti "Peugeot klubas" pergalė
Peugeot klubas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (82:35)


http://www.kkl.lt/in...fee6&d=naujiena

:beer:

lauksim tesinio kita pirmadieni ;]
  • 0
Roots to roots

#1729 Svečias_Svečias vaidas31_*

Svečias_Svečias vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 23:07

:beer: :beer: :beer: gerai sulosem taip ir toliau :beer: :beer:
  • 0

#1730 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 sausio 27 - 08:33

na pagaliau :) ir tikiuosiu, kad tai nepaskutine musu pergale. :beer: gaila, kad vakar negalejau ateiti pasirgt :(
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1731 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 27 - 09:00


gaila, kad vakar negalejau ateiti pasirgt :(

turim jau pergaliu talismana - Lasha!!! :lol: :beer: Tai kitam pirmadieniui alaus atsinest??? ;]

Beje, syvakar pakalbek su savo chebra apie ta turnyra kur Tolis kalbejo. Manau si savaite paskutine siam reikalui! :beer:
  • 0
Roots to roots

#1732 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 09:09

Hihihi :D Sita talismana as vezojuos :D
  • 0

#1733 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 27 - 09:26

Nu gražu blyn ne tas žodis :beer: :beer: . Nu dar baudų pataikymą biškį pagerint, kad taip akies nebadytų... ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1734 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 sausio 27 - 10:44

Nu gražu blyn ne tas žodis :beer: :beer: .
Nu dar baudų pataikymą biškį pagerint, kad taip akies nebadytų... ;)

... ir KLAIDAS
:wacko:
  • 0

#1735 Svečias_Svecias_*

Svečias_Svecias_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 10:44

Grazu kai neskubat :) beje be Skirmos gal net ir geriau, nes ginates penkiese, todel ir imete tik 35 tsk.
  • 0

#1736 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 11:30

Manau kad pagrindas visko, tai buvo gan greitas zaidimas ir gerai laimeta lenta. Bei perimti kamuoliai. O visa kita yra pofig. Taip pataikymo procentas prastokas, daug pramestu baudu. Bet kiek kamuoliu mes pasiemem ir po tu pramestu badu. DAUG :)
  • 0

#1737 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 sausio 27 - 12:50

... ir KLAIDAS
:wacko:

Nu jo, klaidu daug... vien mano paties 10 priskaiciuota :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1738 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 sausio 27 - 14:04



gaila, kad vakar negalejau ateiti pasirgt  :(

turim jau pergaliu talismana - Lasha!!! :lol: :beer: Tai kitam pirmadieniui alaus atsinest??? ;]

Beje, syvakar pakalbek su savo chebra apie ta turnyra kur Tolis kalbejo. Manau si savaite paskutine siam reikalui! :beer:

na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigauti :(
o del turnyro, tai pakalbesiu ir rytoj viska parasysiu kas kaip.

su pergale :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1739 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 27 - 14:11

na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigauti :(

a tai negerai... :( teks Rascalui su Vaidu daugiau po lenta padirbeti... Beje, kur aruzal dinges? GoTTo bent pasirgti atejo uz komanda... :beer:

Kitos varzybos ypatingai svarbios, bo tai musu pagrindiniai dabar priesininkai pakilti dar laipteliu aukstyn (+ namu varzybos). Todel butinas maximalus nusiteikimas visiems :beer:

P.S. Barklis tikras strategas - nors ir laimejom ir sociai, bet visvien zaisti nemokesim krepsinio kol nebusim pirmi matyt ;] :D
Klaidos? Kai isiveli i toki sukury tai ju isvengti neimanoma manau... -_-
  • 0
Roots to roots

#1740 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 sausio 27 - 15:35


na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigauti :(

a tai negerai... :( teks Rascalui su Vaidu daugiau po lenta padirbeti... Beje, kur aruzal dinges? GoTTo bent pasirgti atejo uz komanda... :beer:

Kitos varzybos ypatingai svarbios, bo tai musu pagrindiniai dabar priesininkai pakilti dar laipteliu aukstyn (+ namu varzybos). Todel butinas maximalus nusiteikimas visiems :beer:

P.S. Barklis tikras strategas - nors ir laimejom ir sociai, bet visvien zaisti nemokesim krepsinio kol nebusim pirmi matyt ;] :D
Klaidos? Kai isiveli i toki sukury tai ju isvengti neimanoma manau... -_-

Bukit kad ir paskutiniai, bet bent parodykit toki krepsini, kai ziurint neimtu juokas per asaras.... :blink:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0