Šį pranešimą redagavo Tiger14: 2009 vasario 04 - 15:32
Lietuvos autoklubų lyga
#1781
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 vasario 04 - 15:29
#1782
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 vasario 04 - 15:53
1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmasSorry buvau prapuoles sesija damusineju
![]()
Tai ar bus norinciu rytoj draugiskas sulost? Rungtynes rytoj vakare su dumblo komanda is Kauno Krepsinio Megeju Lygos.
Tikslu laika ir vieta parasysiu veliau.
Ai uz teisejus reiks susmoket.
Tai ar bus norinciu?
1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Jei tingesit uzsirasyt tai paskambinsiu ;)
2. Haris
3.
4.
5.
6.
7.
8.
#1783
Svečias_Svečias darinskas_*
Parašyta 2009 vasario 04 - 16:37
#1784
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 vasario 04 - 17:36
#1785
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 vasario 04 - 18:42
#1786
Parašyta 2009 vasario 04 - 18:50
#1787
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2009 vasario 05 - 09:04
#1788
Parašyta 2009 vasario 05 - 09:09
Šiaip čia ne ta komanda, anie yra iš mėgėju lygosbeje siek tiek info jeigu neziurejot apie ta Dumbla:
http://www.kkl.lt/in...74c1065a281368d
Aš pats neprisijungsiu,nes vis dar skauda sutrenktą kelį
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1789
Parašyta 2009 vasario 05 - 10:20
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1790
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 vasario 05 - 13:27
#1791
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 vasario 05 - 13:36
#1792
Parašyta 2009 vasario 05 - 13:54
ruošk pirmadienį subinę - gausi po španą apšilimuiTaigi siandien nezaisme
![]()
Sorry, kad pavedziau
#1793
Parašyta 2009 vasario 05 - 16:14
Po španą... o aš jau galvojau...ruošk pirmadienį subinę - gausi po španą apšilimui
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#1794
Parašyta 2009 vasario 05 - 17:05
Darka Parašyta Feb 5 2009, 04:14 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Po španą... o aš jau galvojau...(Cr @ Feb 5 2009, 01:54 PM)
ruošk pirmadienį subinę - gausi po španą apšilimui
Ot tie vilniečiai....šelmiai...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1795
Parašyta 2009 vasario 05 - 17:29
#1796
Parašyta 2009 vasario 05 - 17:54
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1797
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 vasario 06 - 10:41
#1798
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 vasario 06 - 13:45
#1799
Parašyta 2009 vasario 06 - 14:32
jau idejai kur nors ta filma?Sveikinimai su tikrai graziu krepsiniu
![]()
![]()
Gal kas zino kur galima ta filmuota medziaga deti?
#1800
Parašyta 2009 vasario 06 - 14:38
Turetu si savaitgali pasirodyti informacija eurobasket.lt puslapyje apie si turnyra.ei, tai kaip ten su ta lyga??? losim kazkur ar cia tik siaip susirasem kas dalyvautu???
Bet trumpai:
- bus 8-10 komandu
- losim vieno rato sistema, po kurio playoff'ai
- kaina 850
- prasides vasario gale arba kovo pradzioje
- jei registruojame komanda, tai as dar atsivesiu viena zmogu (izaidejas/atakuojantis gynejas, loses LKL)
- Skirma turbut nelos
Pirmadieni per trefkes pakalbesim placiau, plius gal bus jau info atsiradus websaite.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0





