Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1781 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 04 - 15:29

Sorry buvau prapuoles sesija damusineju :( Tai ar bus norinciu rytoj draugiskas sulost? Rungtynes rytoj vakare su dumblo komanda is Kauno Krepsinio Megeju Lygos. Tikslu laika ir vieta parasysiu veliau. :) Ai uz teisejus reiks susmoket. Tai ar bus norinciu? :beer: 1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas :lol: ) 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Jei tingesit uzsirasyt tai paskambinsiu ;)

Šį pranešimą redagavo Tiger14: 2009 vasario 04 - 15:32

  • 0

#1782 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 04 - 15:53

Sorry buvau prapuoles sesija damusineju :(

Tai ar bus norinciu rytoj draugiskas sulost? Rungtynes rytoj vakare su dumblo komanda is Kauno Krepsinio Megeju Lygos.

Tikslu laika ir vieta parasysiu veliau. :)

Ai uz teisejus reiks susmoket.

Tai ar bus norinciu? :beer:

1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas :lol: )
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Jei tingesit uzsirasyt tai paskambinsiu ;)

1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas :lol: )
2. Haris
3.
4.
5.
6.
7.
8.
  • 0

#1783 Svečias_Svečias darinskas_*

Svečias_Svečias darinskas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 04 - 16:37

busiu ir as
  • 0

#1784 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 04 - 17:36

1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas laugh.gif ) 2. Haris 3. Rascal 4. 5. 6. 7. 8. Butu gerai zinot laika ir vieta :)
  • 0

#1785 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 04 - 18:42

1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas laugh.gif ) 2. Haris 3. Rascal 4.Vaidas 5. 6. 7. 8. Butu gerai zinot laika ir vieta
  • 0

#1786 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 vasario 04 - 18:50

1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas laugh.gif ) 2. Haris 3. Rascal 4.Vaidas 5.darinskas 6. 7. 8. Butu gerai zinot laika ir vieta
  • 0

#1787 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 05 - 09:04

1. Tiger14 (jipi pirma kart pirmas laugh.gif ) 2. Haris 3. Rascal 4.Vaidas 5.darinskas 6. GoTTo 7. 8. Butu gerai zinot laika ir vieta
  • 0

#1788 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 vasario 05 - 09:09

beje siek tiek info jeigu neziurejot apie ta Dumbla:
http://www.kkl.lt/in...74c1065a281368d

Šiaip čia ne ta komanda, anie yra iš mėgėju lygos
Aš pats neprisijungsiu,nes vis dar skauda sutrenktą kelį :(
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1789 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 05 - 10:20

As irgi nedalyvausiu. Turbut.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1790 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 05 - 13:27

Tai kaip su tom draugiskom??? kada ir kur, o gal jau nebus. Reikia gi vakara pasiplanuot :beer:
  • 0

#1791 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 05 - 13:36

Liudna zinia. Paskambino is Dumblo sake kazkokie nesklandumai komandoje ir prase atkelt draugiskas varzybas. Taigi siandien nezaisme :( Sorry, kad pavedziau :(
  • 0

#1792 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 05 - 13:54

Taigi siandien nezaisme :(

Sorry, kad pavedziau :(

ruošk pirmadienį subinę - gausi po španą apšilimui :D
  • 0
Roots to roots

#1793 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 vasario 05 - 16:14

ruošk pirmadienį subinę - gausi po španą apšilimui :D

Po španą... o aš jau galvojau... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1794 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 05 - 17:05

Darka Parašyta Feb 5 2009, 04:14 PM
--------------------------------------------------------------------------------

(Cr @ Feb 5 2009, 01:54 PM)
ruošk pirmadienį subinę - gausi po španą apšilimui 

Po španą... o aš jau galvojau...


Ot tie vilniečiai....šelmiai... :D :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1795 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 vasario 05 - 17:29

ei, tai kaip ten su ta lyga??? losim kazkur ar cia tik siaip susirasem kas dalyvautu??? :o
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1796 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 05 - 17:54

Rytoj atsakysiu galutinai
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1797 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 06 - 10:41

Hau, turiu pasiulyma :) Dw pirmadieni skiriam pusvalandi trefkes ne zaidimui, o susizaidimui susiderint. Gal kelis derinukus pasiiaiskinam arba zenklus. Siulyciau kad ateitu musu treneriai ir pateiktu kazka panasaus. Arteja laikas kai zaisim su tais kur turim paiimt revansa, reik kazkaip rimciau pasiruost. Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors??? :rolleyes:
  • 0

#1798 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 06 - 13:45

Siaip jau keleta derinuku jau kai kurie moka :) Tik reikia juos pradet naudot B)
  • 0

#1799 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 vasario 06 - 14:32

Sveikinimai su tikrai graziu krepsiniu :) :beer:
Gal kas zino kur galima ta filmuota medziaga deti?

jau idejai kur nors ta filma? :)
  • 0

#1800 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 06 - 14:38

ei, tai kaip ten su ta lyga??? losim kazkur ar cia tik siaip susirasem kas dalyvautu??? :o

Turetu si savaitgali pasirodyti informacija eurobasket.lt puslapyje apie si turnyra.

Bet trumpai:
- bus 8-10 komandu
- losim vieno rato sistema, po kurio playoff'ai
- kaina 850
- prasides vasario gale arba kovo pradzioje
- jei registruojame komanda, tai as dar atsivesiu viena zmogu (izaidejas/atakuojantis gynejas, loses LKL)
- Skirma turbut nelos

Pirmadieni per trefkes pakalbesim placiau, plius gal bus jau info atsiradus websaite.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0