ar yra esme kazka mokintis kai vieni zaidzia varzybose, o kiti lanko trefkes? Manau pirma reikia ismokti varytis kamuoli ir ji perduoti be klaidu. O is derinuku, tai tiktu tas Kosto (is po krepsio kur ismest reikia), uztvaros prie 3 tasku ir 2*2 (kuris yra labai efektingas, tik kad jo nemokam). Kazko sudetingesnio... Reikia ieskotis info ir galima kazka bandyt. Bet po dvieju is eiles varzybu bent as asmeniskai noriu pabegiot. Zodziu siulau viena suzaist apsilimui iki 50, o kita laika skirti derinukams paprastiems ir pametymams (bo baudas ir trajakus dar reikia gerinti tikrai). Tokia mano nuomone siuo klausimu...Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors???
Lietuvos autoklubų lyga
#1801
Parašyta 2009 vasario 06 - 14:49
#1802
Parašyta 2009 vasario 06 - 14:58
bo baudas ir trajakus dar reikia gerinti tikrai).
Gal kam ir reikia, bet as po paskutiniu varzybu tai esu isitikines, kad trajakus metau tobulai (9/1)... su pataikymu gal ir silpniau, bet su ismetimu, tai problemu nera...
Su manim galetu lygiuotis tik Haris (8/0 pries Civic'us)...
Taip kad, nera cia ko skustis...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1803
Parašyta 2009 vasario 06 - 15:02
Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors???
As uz tai, kad butu pirmadieni is pradziu deriniai, o po ju vienas grajus iki 50. Kas nenores, gales sale isplaut kol mes derinius mokysimes...
As, kaip jau minejau, jau zinau 3 kandidatus, ant kuriu bus daromas derinys metimui nuo tritaskio linijos...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1804
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2009 vasario 06 - 15:22
Net idomu pasidare koks tu snaiperiu pataikymas.Gal kam ir reikia, bet as po paskutiniu varzybu tai esu isitikines, kad trajakus metau tobulai (9/1)... su pataikymu gal ir silpniau, bet su ismetimu, tai problemu nera...
![]()
Su manim galetu lygiuotis tik Haris (8/0 pries Civic'us)...![]()
ir Darinskas (7/0 pries BMW Vilnius)
![]()
![]()
Taip kad, nera cia ko skustis...
Darinskas - 5,00%
Haris - 21,43%
Tolis - 34,62%
Komandos - 25,00 %
Toli tavo ne tik ismetimas, bet ir pataikymas visai nieko.
#1805
Parašyta 2009 vasario 06 - 15:37
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1806
Parašyta 2009 vasario 06 - 16:24
LiežuviuO sluota ir vandens bus
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#1807
Parašyta 2009 vasario 06 - 17:27
#1808
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 vasario 09 - 16:54
#1809
Parašyta 2009 vasario 09 - 16:56
#1810
Parašyta 2009 vasario 09 - 18:40
#1811
Parašyta 2009 vasario 09 - 19:29
http://www.musukreps...w,id.75,item.11Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors???
Rinkites derini ir atidirbkit.
#1812
Parašyta 2009 vasario 10 - 10:15
... nu blyn ne mano tie deriniai. Ten Argentinos rinktines.http://www.biteplius....9-=(1184997484
cia galit pasiskaityti kaip autobanginiai diskutavo ar zaisti ar nezaisti vasario 14 d. varzybas Vilniuje arba 02.16 Kaune su kazkuom. Sita, gal stipriai jiems ir neikasit, bet bent siknas isspardykit ir nagus atidauzykit. Kad bent zinotu su kuo veliau Kaune po menesio reikalus tures :mad:
P.S. del Barklio deriniu pasiulytu uzmeskit aki. Jeigu kas patiks galima bus pabandyti. Nors sendie Barklis parode kaip ir paparastai galima zaisti![]()
O del keliones i Vilniu - viska organizuoja Awake. Pas ji sarasas ir jis paskelbs kur ir kada susirenkat isvaziavimui is Kauno (siulomas variantas - SAVO aikstele)
#1813
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 vasario 10 - 11:13
#1814
Parašyta 2009 vasario 10 - 11:25
Šį pranešimą redagavo awake: 2009 vasario 10 - 11:29
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1815
Parašyta 2009 vasario 10 - 16:11
1. DioSusirašom ir kuo greičiau, tuo geriau, kad paskutinę minutę nereikėtų visiems skambinėti ir klausti!
1. Awake (važiuoju atskirai)
2.
3.
Ir parašykit kas gali važiuot su savo auto.
2. Awake (važiuoju atskirai)
3. Vaidas
4.
P.S. As nuo SAVO galesiu 1 zm(is bedos: 2) paimt nes varysiu pabaliejint/patreneriaut
#1816
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 vasario 11 - 09:21
#1817
Svečias_aruzal_*
Parašyta 2009 vasario 11 - 12:43
as tai tikrai nevaziuosiu nes blyn is lovos neislipu per tuos gripus jau kaulus skauda nuo gulejimoSusirašom ir kuo greičiau, tuo geriau, kad paskutinę minutę nereikėtų visiems skambinėti ir klausti!
1. Awake (važiuoju atskirai)
2.
3.
Ir parašykit kas gali važiuot su savo auto.
#1818
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 vasario 11 - 13:30
#1819
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 vasario 11 - 14:08
#1820
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2009 vasario 11 - 20:05
1. DioDraugas paveze. Sian masina nuveziau pas meistra, bet abejoju ar iki sestadienio sutvarkys. bet jei sutvarkys as su masina varau, o jei ne Tai su kuo nors arba su autiku teks lekt
Bet kokiu atveju, kaip Cr sake
1. Dio
2. Awake (važiuoju atskirai)
3. Vaidas
4. Rascal
2. Awake (važiuoju atskirai)
3. Vaidas
4. Rascal
5 Geeras (vaziuosiu atskirai, taigi nieko paimti negalesiu
Šį pranešimą redagavo Geeras: 2009 vasario 11 - 20:06
Vartotojų skaito šią temą: 5
narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0





