Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1801 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 06 - 14:49

Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors??? :rolleyes:

ar yra esme kazka mokintis kai vieni zaidzia varzybose, o kiti lanko trefkes? Manau pirma reikia ismokti varytis kamuoli ir ji perduoti be klaidu. O is derinuku, tai tiktu tas Kosto (is po krepsio kur ismest reikia), uztvaros prie 3 tasku ir 2*2 (kuris yra labai efektingas, tik kad jo nemokam). Kazko sudetingesnio... Reikia ieskotis info ir galima kazka bandyt. Bet po dvieju is eiles varzybu bent as asmeniskai noriu pabegiot. Zodziu siulau viena suzaist apsilimui iki 50, o kita laika skirti derinukams paprastiems ir pametymams (bo baudas ir trajakus dar reikia gerinti tikrai). Tokia mano nuomone siuo klausimu... -_-
  • 0
Roots to roots

#1802 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 06 - 14:58

bo baudas ir trajakus dar reikia gerinti tikrai).


Gal kam ir reikia, bet as po paskutiniu varzybu tai esu isitikines, kad trajakus metau tobulai (9/1)... su pataikymu gal ir silpniau, bet su ismetimu, tai problemu nera... :rolleyes:

Su manim galetu lygiuotis tik Haris (8/0 pries Civic'us)... :D :beer: ir Darinskas (7/0 pries BMW Vilnius) :D :beer:

Taip kad, nera cia ko skustis...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1803 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 06 - 15:02

Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors???


As uz tai, kad butu pirmadieni is pradziu deriniai, o po ju vienas grajus iki 50. Kas nenores, gales sale isplaut kol mes derinius mokysimes...

As, kaip jau minejau, jau zinau 3 kandidatus, ant kuriu bus daromas derinys metimui nuo tritaskio linijos...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1804 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 06 - 15:22

Gal kam ir reikia, bet as po paskutiniu varzybu tai esu isitikines, kad trajakus metau tobulai (9/1)... su pataikymu gal ir silpniau, bet su ismetimu, tai problemu nera... :rolleyes:

Su manim galetu lygiuotis tik Haris (8/0 pries Civic'us)... :D :beer: ir Darinskas (7/0 pries BMW Vilnius) :D :beer:

Taip kad, nera cia ko skustis...

Net idomu pasidare koks tu snaiperiu pataikymas.
Darinskas - 5,00%
Haris - 21,43%
Tolis - 34,62%
Komandos - 25,00 %

Toli tavo ne tik ismetimas, bet ir pataikymas visai nieko. :) Bet va Darinskui tai tikrai reiktu kazka daryti... :beer:
  • 0

#1805 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 vasario 06 - 15:37

Mes tai cia tik ant bajerio, bet va Chromas aka Cr :o 50% taiklumas nuo tritaskio linijos...cia bet kokia LKL komanda tuoj atkreips demesi :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1806 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 vasario 06 - 16:24

O sluota ir vandens bus :D

Liežuviu :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1807 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 06 - 17:27

Lietuvos BMW klubas Vilnius vs Subaru klubas (64:43)

http://www.kkl.lt/in...d4&d=statistika
  • 0
Roots to roots

#1808 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 09 - 16:54

sveiki, norejau paklausk gal kas siandien po treniruotes pro hyper maxima vaziuos, nes maniskis pezo sugedo, o trulai tada jau nevaziuoja :(
  • 0

#1809 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 09 - 16:56

atsiras kam :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1810 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 09 - 18:40

Civicclub vs Mitsubishi klubas (53:49)
  • 0
Roots to roots

#1811 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 vasario 09 - 19:29

Nu treneriai ar suorganizuosit ka nors??? :rolleyes:

http://www.musukreps...w,id.75,item.11

Rinkites derini ir atidirbkit. B)
  • 0

#1812 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 vasario 10 - 10:15

http://www.biteplius....9-=(1184997484

cia galit pasiskaityti kaip autobanginiai diskutavo ar zaisti ar nezaisti vasario 14 d. varzybas Vilniuje arba 02.16 Kaune su kazkuom. Sita, gal stipriai jiems ir neikasit, bet bent siknas isspardykit ir nagus atidauzykit. Kad bent zinotu su kuo veliau Kaune po menesio reikalus tures :mad:

P.S. del Barklio deriniu pasiulytu uzmeskit aki. Jeigu kas patiks galima bus pabandyti. Nors sendie Barklis parode kaip ir paparastai galima zaisti :D

O del keliones i Vilniu - viska organizuoja Awake. Pas ji sarasas ir jis paskelbs kur ir kada susirenkat isvaziavimui is Kauno (siulomas variantas - SAVO aikstele) :beer:

... nu blyn ne mano tie deriniai. Ten Argentinos rinktines. :blush:
  • 0

#1813 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 10 - 11:13

Sveiki, Tai gal galima sarasiuka, kad sestadieni zaidziat? Noretusi zinoti. Dio
  • 0

#1814 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 vasario 10 - 11:25

Susirašom ir kuo greičiau, tuo geriau, kad paskutinę minutę nereikėtų visiems skambinėti ir klausti! 1. Awake (važiuoju atskirai) 2. 3. Ir parašykit kas gali važiuot su savo auto.

Šį pranešimą redagavo awake: 2009 vasario 10 - 11:29

  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1815 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 vasario 10 - 16:11

Susirašom ir kuo greičiau, tuo geriau, kad paskutinę minutę nereikėtų visiems skambinėti ir klausti!
1. Awake (važiuoju atskirai)
2.
3.

Ir parašykit kas gali važiuot su savo auto.

1. Dio
2. Awake (važiuoju atskirai)
3. Vaidas
4.



P.S. As nuo SAVO galesiu 1 zm(is bedos: 2) paimt nes varysiu pabaliejint/patreneriaut ^_^ .
  • 0

#1816 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 11 - 09:21

as vaziuosiu atskirai
  • 0

#1817 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 11 - 12:43

Susirašom ir kuo greičiau, tuo geriau, kad paskutinę minutę nereikėtų visiems skambinėti ir klausti!
1. Awake (važiuoju atskirai)
2.
3.

Ir parašykit kas gali važiuot su savo auto.

as tai tikrai nevaziuosiu nes blyn is lovos neislipu per tuos gripus jau kaulus skauda nuo gulejimo
  • 0

#1818 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 11 - 13:30

Draugas paveze. Sian masina nuveziau pas meistra, bet abejoju ar iki sestadienio sutvarkys. bet jei sutvarkys as su masina varau, o jei ne Tai su kuo nors arba su autiku teks lekt :D Bet kokiu atveju, kaip Cr sake 1. Dio 2. Awake (važiuoju atskirai) 3. Vaidas 4. Rascal
  • 0

#1819 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 11 - 14:08

Nus??? Dar bent 1 reikia, kad registruoti varzybas ir taska gauti. O dar butu gerai bent pora ;)
  • 0

#1820 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 11 - 20:05

Draugas paveze. Sian masina nuveziau pas meistra, bet abejoju ar iki sestadienio sutvarkys. bet jei sutvarkys as su masina varau, o jei ne Tai su kuo nors arba su autiku teks lekt :D
Bet kokiu atveju, kaip Cr sake

1. Dio
2. Awake (važiuoju atskirai)
3. Vaidas
4. Rascal

1. Dio
2. Awake (važiuoju atskirai)
3. Vaidas
4. Rascal
5 Geeras (vaziuosiu atskirai, taigi nieko paimti negalesiu :( )

Šį pranešimą redagavo Geeras: 2009 vasario 11 - 20:06

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0