Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1821 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 February 12 - 17:10

ei ei ei. Any more?
  • 0

#1822 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2009 February 12 - 17:36

Sestadieni negalesiu zaisti, bet gavau uzklausima del draugisku. Sustiprejusi GNT Lietuva komanda nori zaisti draugiskas musu salej. Ka mastot? Ar butu toks noras?
  • 0

#1823 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 February 12 - 23:35

As visada pries draugiskas musu aiksteje. O be to man visai patiko, kad pradzioj trefkes kazka tariames, tai tik i nauda visiem. Si pirmadieni siulau visiem kas zaidzia komandoj, tartis del derinuku, kad visi zinotu kas turi vykt aiksteleje.
  • 0

#1824 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 February 13 - 08:12

As visada pries draugiskas musu aiksteje. O be to man visai patiko, kad pradzioj trefkes kazka tariames, tai tik i nauda visiem. Si pirmadieni siulau visiem kas zaidzia komandoj, tartis del derinuku, kad visi zinotu kas turi vykt aiksteleje.

Jei esi izaidejas, moki (ir nori) vadovaut komandos draugams tai labai sekmingai galima daryt zaidziant. Pasiklausk Cr'o arba Maiklo ... ;)
  • 0

#1825 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 February 13 - 13:43

Barklis Parašyta Feb 13 2009, 08:12 AM
--------------------------------------------------------------------------------

(Haris @ Feb 12 2009, 11:35 PM)
As visada pries draugiskas musu aiksteje. O be to man visai patiko, kad pradzioj trefkes kazka tariames, tai tik i nauda visiem. Si pirmadieni siulau visiem kas zaidzia komandoj, tartis del derinuku, kad visi zinotu kas turi vykt aiksteleje. 


Jei esi izaidejas, moki (ir nori) vadovaut komandos draugams tai labai sekmingai galima daryt zaidziant. Pasiklausk Cr'o arba Maiklo ...


Todel nereikia jokiu deriniu, o reikia tik gero izaidejo... :huh: :rolleyes:

O jei rimtai, tai dar reikia ir vieno kito (geriausia dar bent 4) zaidejo aiskteleje, kuris zinotu ka daryti ir kur begti...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1826 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 February 13 - 19:16

Darinskas, Tiger14??? Lyg ir zadejot vaziuoti? Kaip yra??? Ple, sudinai bus, jeigu tik 5 bus varzybose...  :ph34r:  Gaila, kad varzybos ne 15 d. kada ir pats busiu Vilniuje... atostogos tesiasi  -_-

Nei Darinskas, nei Tiger14 nevaziuoja. Dar liko sulaukt Simako sprendimo... Jei vaziuotu, tai gal galetu prisijungt su Barkliu :unsure:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1827 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 February 13 - 20:11

Nei Darinskas, nei Tiger14 nevaziuoja. Dar liko sulaukt Simako sprendimo... Jei vaziuotu, tai gal galetu prisijungt su Barkliu  :unsure:

sudu kruva tada gaunas is tiesu... :ph34r:
beje, pastebejimas del treniruociu - kiek pradzioj supratom tai tie kurie dare derinius ir turejo visi vaziuoti i Vilniu, o mes tipo su Barkliu, Maiklu ir Kostu likom zaisti su "sveciais" (kuriu ryskiai kiekviena karta perdaug jau buna)... Ar mes kazko neisgirdome prie kitos kases budami? :unsure:

Antra - del draugisku, tai pritariu Hariui, kad jas reikia zaisti tik kitu aikstelese. Ir taip kai ispuole 2 varzybos is eiles namuose po to kazkoks chaosas gaunasi... :ph34r:

P.S. Toli - gero gimtadienio rytoj :beer: ;]

Edited by Cr, 2009 February 13 - 21:49.

  • 0
Roots to roots

#1828 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 February 13 - 22:10

beje, derbio rezultatas:
Lietuvos BMW klubas Vilnius vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (53:62)

http://www.kkl.lt/in...e6&d=statistika

beje, kodel jau kelinta karta apie BMW nera aprasyta kaip vyko varzybos? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1829 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2009 February 14 - 09:22

ech... liudna, kad negalesiu atlekti siandien Jusu palaikyti. Bet as jau iskiepijau Jums laimetojo mentaliteta - sugebat ir sugesesit laimet be manes :) sekmes varzybose ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1830 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 February 14 - 17:57

sveikinu laimejus varzybas 20:0 :ph34r:
  • 0

#1831 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 February 14 - 21:41

Aciu komandai uz pergale, kuri tapo puikia dovana gimdienio proga... :) Hmmm, 20:0.... Puolimas neblizgejo, kaip matau, bet gynyba tai superine... :D :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1832 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 February 14 - 21:58

Sunkios varzybos buvo, taciau sugebejome pasiekti pergale :D

Edited by Rascal, 2009 February 14 - 22:00.

  • 0

#1833 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 February 14 - 22:15

sveikinu laimejus varzybas 20:0 :ph34r:

cia tvarkarascio sudarinetojui uz pergale reik padekot :D
  • 0

#1834 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 February 14 - 23:10

cia tvarkarascio sudarinetojui uz pergale reik padekot :D

tai, kad patiems autobanginiams greiciau, kurie primygtinai nesutiko varzybu perkelti i kita data. kaip patarle sako - lazda turi du galus -_-
  • 0
Roots to roots

#1835 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 February 16 - 16:04

siandien kaip suprantu renkames?
  • 0

#1836 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 February 16 - 16:49

siandien kaip suprantu renkames?

butinai :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#1837 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2009 February 16 - 23:54

Sveikinu su nuostabia ir nepakartojama pergale :lol: Amazing 5 sutriuskino didziuosius banginius :) Taip pat noreciau padekoti banginieniems, kurios prilaiko gera tvarka namuos :mad:
  • 0

#1838 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 February 17 - 08:27

Galima placiau -_- Cia jie nesusirinko, ar sales negavo?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1839 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 February 17 - 08:47

Nesusirinko priešininkai, teko tarpusavyje 3x3 žaist :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1840 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 February 17 - 12:08

tai tipo ju visai nebuvo ar nepakankamai :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina




21 user(s) are reading this topic

0 members, 21 guests, 0 anonymous users