sokam i tavo busa visi ir lekiam! veliavas padesi iskabinti! nes lyg ir Kostas zadejo vaziuot, tai savu vis bus daugiau jeigu kao gal man vaziuoti...
Lietuvos autoklubų lyga
#1861
Parašyta 2009 vasario 25 - 11:55
#1862
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 vasario 25 - 12:35
#1863
Parašyta 2009 vasario 25 - 12:45
na cia dar klaustukas su zmona reikia pasitartisokam i tavo busa visi ir lekiam! veliavas padesi iskabinti! nes lyg ir Kostas zadejo vaziuot, tai savu vis bus daugiau jeigu ka
![]()
#1864
Parašyta 2009 vasario 25 - 14:54
pasiimk butinai. maza kas kam gali nutikti. tai susitiksim sekmadieniBet jeigu zaideju truks galiu ir apranga prigriebt. Sportine forma prasta, bet kaip nors gal nepadusiu
ro3 - derink butinai
#1865
Parašyta 2009 vasario 25 - 18:12
#1866
Parašyta 2009 vasario 26 - 08:00
#1867
Parašyta 2009 vasario 26 - 08:19
Haris, Tolis, Cr, Rascal (jeigu nesusitvarkys 306), Aruzal, Kostas - maximum 6 gaunasi be tavesnu kad be manes tik 6 tilptu
ziuresiu
Awake, darinskas, Tiger14 - varo su savo.
Dionisas (tikiuosi gyvas esi?), Simakas (o kaip tu?) - prisijungia Vilniuje.
Kaip ir viskas aisku manau?
#1868
Parašyta 2009 vasario 26 - 10:43
#1869
Svečias_aruzal_*
Parašyta 2009 vasario 26 - 13:52
#1870
Parašyta 2009 vasario 27 - 12:28
#1871
Parašyta 2009 vasario 27 - 12:50
#1872
Parašyta 2009 vasario 28 - 12:32
As jeigu negaleciau vaziuoti, tai visvien prie Savo atvaziuosiu...
Beje, cia dar uzmeskit aki i statistika:
http://www.kkl.lt/in...69b7f3b36b6af00
P.S. Dionisai busi???
#1873
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 vasario 28 - 19:28
#1874
Parašyta 2009 vasario 28 - 20:00
tas tai tiesa...Life sometimes sucks...
tikekimes, kad viskas bus ok...
tai 13.00 renkames prie Savo isvykai. Beje ro3 nebus, tai tikiuosi visi su trulikais nesuvaziuos
#1875
Parašyta 2009 vasario 28 - 21:40
Pas mane dvi vietos laisvos, iš bėdos galėsim ir tris sutalpintitai 13.00 renkames prie Savo isvykai. Beje ro3 nebus, tai tikiuosi visi su trulikais nesuvaziuos
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1876
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 kovo 01 - 09:59
#1877
Parašyta 2009 kovo 01 - 18:36
http://www.kkl.lt/in...e0&d=statistika
Nerealios buvo varzybos (o ypac ju pabaiga)
#1878
Parašyta 2009 kovo 01 - 19:25
#1879
Parašyta 2009 kovo 01 - 19:38
tai jau esam 3 vietoj turnyrinej lentelej, ko dar nera buve
![]()
![]()
![]()
bet statistika kaip visad - Rascal maziausiai 5 blokus dave, otik 3 irase... Dionisui irgi norejo trajaka nusukti (gerai, kad suziurejom gale). As pvz. meciau viena trajaka, parase, kad is dvieju (rupuzes sugadino 100 proc. pataikyma
#1880
Parašyta 2009 kovo 01 - 20:34
Vartotojų skaito šią temą: 9
narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0





