Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1861 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 25 - 11:55

o gal man vaziuoti... :ph34r:

sokam i tavo busa visi ir lekiam! veliavas padesi iskabinti! nes lyg ir Kostas zadejo vaziuot, tai savu vis bus daugiau jeigu ka ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#1862 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 25 - 12:35

Atleksiu ir as i rungtynes. Vaziuosiu i Vilniu sestadieni, nes reikalu biskeli yra. Jau antra savaite sergu, tai pabusiu kaip ziurovas :unsure: Bet jeigu zaideju truks galiu ir apranga prigriebt. Sportine forma prasta, bet kaip nors gal nepadusiu :unsure:
  • 0

#1863 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 25 - 12:45

sokam i tavo busa visi ir lekiam! veliavas padesi iskabinti! nes lyg ir Kostas zadejo vaziuot, tai savu vis bus daugiau jeigu ka ;] :beer:

na cia dar klaustukas su zmona reikia pasitarti :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1864 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 25 - 14:54

Bet jeigu zaideju truks galiu ir apranga prigriebt. Sportine forma prasta, bet kaip nors gal nepadusiu :unsure:

pasiimk butinai. maza kas kam gali nutikti. tai susitiksim sekmadieni :beer:

ro3 - derink butinai :beer: butu labai saunu (gal net viena kompanija nubirbtume) ;]
  • 0
Roots to roots

#1865 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 vasario 25 - 18:12

as busiu, bet greiciausiai nuo sestadienio, tai nieko nepazadu nuvezti ir parvezti, nes po varzybu i kauna dar nevaziuosiu
  • 0

#1866 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 26 - 08:00

nu kad be manes tik 6 tilptu :) ziuresiu :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1867 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 26 - 08:19

nu kad be manes tik 6 tilptu :)
ziuresiu :)

Haris, Tolis, Cr, Rascal (jeigu nesusitvarkys 306), Aruzal, Kostas - maximum 6 gaunasi be taves ;]
Awake, darinskas, Tiger14 - varo su savo.
Dionisas (tikiuosi gyvas esi?), Simakas (o kaip tu?) - prisijungia Vilniuje.

Kaip ir viskas aisku manau? ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#1868 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 26 - 10:43

nu matysim. stengsiuos visus darbus sestadieni pasidaryti :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1869 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 26 - 13:52

rytoj bus viskas aisku parasysiu vakare kaip cia man gausis
  • 0

#1870 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 27 - 12:28

kas nors Dionisa mate, girdejo??? :unsure: siaip pas mane kol kas nelabai kokia situacija yra - dukra susirgo smarkiai ir jeigu guldys i ligonine, tai as i Vliniu nevaziuosiu 100 proc... :( viskas spresis manau tik sekmadieni... :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1871 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 27 - 12:50

vo blyn... :unsure: sveikit.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1872 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 28 - 12:32

Rytoj varzybos. Kazkaip niekas neskuba rasyti kas ir kaip vaziuoja. Varzybos 15.15 val. Kelio apie 1.30 i vieta. Siulau susirinkti prie SAVO (gal nuo Cili picos puses kur maziau masinu) 13.00-13.10 ir tada ziuresim kaip ir keliom transporto priemonem vaziuojam. Kas gali vezti - iskart parasykti. Uzteks pilnai 2 ekipazu (o jeigu ro3 rai manau ir vieno).

As jeigu negaleciau vaziuoti, tai visvien prie Savo atvaziuosiu...
Beje, cia dar uzmeskit aki i statistika:
http://www.kkl.lt/in...69b7f3b36b6af00

P.S. Dionisai busi??? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1873 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 28 - 19:28

99.99% kad taip. Yra biski problemu, tai negaliu garantuoti 100%.... Life sometimes sucks...
  • 0

#1874 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 28 - 20:00

Life sometimes sucks...

tas tai tiesa... -_- gal galim kuom padet? :unsure:
tikekimes, kad viskas bus ok...

tai 13.00 renkames prie Savo isvykai. Beje ro3 nebus, tai tikiuosi visi su trulikais nesuvaziuos ;]
  • 0
Roots to roots

#1875 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 vasario 28 - 21:40

tai 13.00 renkames prie Savo isvykai. Beje ro3 nebus, tai tikiuosi visi su trulikais nesuvaziuos  ;]

Pas mane dvi vietos laisvos, iš bėdos galėsim ir tris sutalpinti :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1876 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 01 - 09:59

Idejo pagaliau asi isidejau. tai vaziuosiu su savo. Bet negaliu daug zmoniu vezt 1-2 kazkur ir atgal negrysiu....
  • 0

#1877 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 01 - 18:36

Civicclub vs Peugeot klubas (57:59) :beer:
http://www.kkl.lt/in...e0&d=statistika

Nerealios buvo varzybos (o ypac ju pabaiga) :D :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1878 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 kovo 01 - 19:25

:blink: :beer: :beer: :beer:
  • 0

#1879 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 01 - 19:38

:blink:
:beer: :beer: :beer:

tai jau esam 3 vietoj turnyrinej lentelej, ko dar nera buve :D :beer:

bet statistika kaip visad - Rascal maziausiai 5 blokus dave, otik 3 irase... Dionisui irgi norejo trajaka nusukti (gerai, kad suziurejom gale). As pvz. meciau viena trajaka, parase, kad is dvieju (rupuzes sugadino 100 proc. pataikyma :D ). Na bet esme yra superinis rezultatas ir tokia nereali pabaiga kuria galima palyginti su ORGAZMU :D :P :beer:
  • 0
Roots to roots

#1880 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 01 - 20:34

super :) pravalas kad nevaziavau :( nieko uosviene atsiims :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0