atejo tik 3. Bet cia turnyras pasirodo ne 3 pries 3 yratai tipo ju visai nebuvo ar nepakankamai
a kodel pats i treniruotes nevaikstai?
Parašyta 2009 vasario 17 - 12:20
atejo tik 3. Bet cia turnyras pasirodo ne 3 pries 3 yratai tipo ju visai nebuvo ar nepakankamai
Parašyta 2009 vasario 17 - 15:37
Parašyta 2009 vasario 23 - 11:02
Parašyta 2009 vasario 23 - 15:52
Parašyta 2009 vasario 23 - 16:28
As neateisiu...Biski susirasom, kas siandien i trefkes ateis...
Parašyta 2009 vasario 23 - 17:37
Parašyta 2009 vasario 23 - 17:48
na si karta ir as busiuas cia galvoju ar man imt koki legionieriu ar ne...
Parašyta 2009 vasario 23 - 17:57
Parašyta 2009 vasario 23 - 19:19
Parašyta 2009 vasario 24 - 00:59
Parašyta 2009 vasario 24 - 10:14
Parašyta 2009 vasario 24 - 12:17
Parašyta 2009 vasario 24 - 16:16
3. Cr (gali vaziuoti su 106 is bedos ir pora paimti max, jeigu kas nebijot sprotu skarbonkes )
Parašyta 2009 vasario 24 - 17:17
Parašyta 2009 vasario 24 - 17:35
Parašyta 2009 vasario 24 - 17:56
Parašyta 2009 vasario 24 - 19:35
Parašyta 2009 vasario 24 - 22:25
Parašyta 2009 vasario 25 - 08:29
Parašyta 2009 vasario 25 - 10:08
narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0