Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1881 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 March 01 - 21:41

nu siandien parodem valia :beer: ale kazkodel is kkl puslapio jau kuris laikas dingo ir niekas straipsniuku apie rungtyniu eigas neberaso :unsure:
  • 0

#1882 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 March 01 - 21:51

parasykit jus, nes tikrai labai idomu butu suzinoti visa eiga :) nes matau, kad 1 ir 3 kelinius paraloset o antraji suzaidet lygiom.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1883 Svečias_Mantas_V6_*

Svečias_Mantas_V6_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 01 - 22:02

nu siandien parodem valia :beer: ale kazkodel is kkl puslapio jau kuris laikas dingo ir niekas straipsniuku apie rungtyniu eigas neberaso :unsure:

Uztai, kad vilnieciai apsileide. Kai rungtynes vyksta sostinej, straipsniu dazniausiai nebuna. O siaip tai respect uz pergale ;)
  • 0

#1884 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 March 01 - 22:08

parasykit jus, nes tikrai labai idomu butu suzinoti visa eiga :)
nes matau, kad 1 ir 3 kelinius paraloset o antraji suzaidet lygiom.

visas varzybas pralaiminejom 4-8 taskais. Po 3 keliniu gavinejom net 11. Tada pakeitem gynyba ir vyrai pakilo lemiamam sturmui, nes jau daugelis turejo po 4 prazangas. Kazkur likus minutei buvo islygintas rezultatas. Paskutines atakos nepavyko, nei vieniems, nei kitiems. tiesa likus 20 sek. atakavo dar civikai, bet likus 5 sek. prarado kamuoli, o musu awake ir Dionisas jau buvo priekyje. Likus 1 sek. Dionisas atliko paskutini metimas kuris garantavo mums superines emocijas :blush: :beer: Gal ne viskas tiksliai aprasiau, bet buvo kazkas panasaus B)

Edited by Cr, 2009 March 01 - 22:08.

  • 0
Roots to roots

#1885 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2009 March 01 - 22:30

turejot talismana :P , kuris beja gale varzybu prareke balsa :) su pergale :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1886 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 01 - 22:52

Butu aisku buve geriau zymiai, jeigu musu talismanas su ALUM BUTU!!!

Panasus rezultatas: http://www.kkl.lt/in...a8ab&d=naujiena

Edited by Dionisas, 2009 March 01 - 22:54.

  • 0

#1887 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 March 01 - 23:01

Butu aisku buve geriau zymiai, jeigu musu talismanas su ALUM BUTU!!!

Panasus rezultatas: http://www.kkl.lt/in...a8ab&d=naujiena

ne nu sitas tikrai irgi geras rezultatas :D
Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Subaru klubas (57:59)

tai tik irodo, kad nenugalimu sioje lygoje nera ;]
  • 0
Roots to roots

#1888 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 01 - 23:02

Uztai, kad vilnieciai apsileide. Kai rungtynes vyksta sostinej, straipsniu dazniausiai nebuna. O siaip tai respect uz pergale ;)

as labai noreciau kad po kiekvienu varzybu parasytumet patys straipsniuka ir man i email numestumet,buciau labai dekingas :wub:

o Mantui siulyciau pasilaikyt savo replikas bereikalingas prie save ;]
  • 0

#1889 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 02 - 02:25

Sveikinu saviskius su fantastiska 5 pergale is eiles :beer: Nu jus nerealus :blink:
  • 0

#1890 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 March 02 - 10:35

as labai noreciau kad po kiekvienu varzybu parasytumet patys straipsniuka ir man i  email numestumet,buciau labai dekingas  :wub:

o Mantui siulyciau pasilaikyt savo replikas bereikalingas prie save  ;]

Ege, o kaip tu rasei tuos straipsnius?
Ta prasme, ar kas nors kazkokias trumpas pastabas rase rungtyniu metu ar po rungtyniu viska sudeliodvai?

Nes kai esi aiksteleje, tai turbut tikrai negalvoji ka cia reikes parasyti....

Edited by Tolis, 2009 March 02 - 10:51.

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1891 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 02 - 10:35

MALACIAI, daugiau ner ka pridurt. -_-
  • 0

#1892 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 02 - 10:59

as labai noreciau kad po kiekvienu varzybu parasytumet patys straipsniuka ir man i  email numestumet,buciau labai dekingas  :wub:

o Mantui siulyciau pasilaikyt savo replikas bereikalingas prie save  ;]

Ege, o kaip tu rasei tuos straipsnius?
Ta prasme, ar kas nors kazkokias trumpas pastabas rase rungtyniu metu ar po rungtyniu viska sudeliodvai?

Nes kai esi aiksteleje, tai turbut tikrai negalvoji ka cia reikes parasyti....

na straipsnius rasau kaip eiga daug maz vyksta,ir kitu straipsniu pavyzdziu,kartais pats scenariju sugalvoju,bet kai begioji aikstelej irgi sunku paskui kaska rasyt :ph34r:
  • 0

#1893 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 March 04 - 10:21

Šy šeštadieni Mitsu aikštelėje 17.15 bus idomios varžybos:
Mitsubishi klubas vs Autobanginiai.
Pagal visus palyginimus turėtų būti apylygė kova, jeigu visi pagrindiniai žaidėjai susirinktų. Lyderiai pas juos panašūs. Centrų dvikova irgi intriguojanti turėtų būti.
http://www.kkl.lt/in...873155f5ae427c0
Na čia ne jokia agitacija - šiaip anonsas (toli blyn ta salė jų :D )
  • 0
Roots to roots

#1894 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 March 04 - 10:29

Šy šeštadieni Mitsu aikštelėje 17.15 bus idomios varžybos:
Mitsubishi klubas vs Autobanginiai.
Pagal visus palyginimus turėtų būti apylygė kova, jeigu visi pagrindiniai žaidėjai susirinktų. Lyderiai pas juos panašūs. Centrų dvikova irgi intriguojanti turėtų būti.
http://www.kkl.lt/in...873155f5ae427c0
Na čia ne jokia agitacija - šiaip anonsas (toli blyn ta salė jų :D )

Na, aš kaip Charizmatiskosios Carismos useris, linkiu sėkmės Mitsams :beer:

Peugeot in my heart... :wub:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1895 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 March 04 - 11:40

as ir uz mitsus, nes gal tai mano ateities autmobilis bus :D :beer: Bet kuriuo atveju geru varzybu visiems. ;] Beje, Ege - kas ten per BMW ir Subaru varzybas buvo. Nes komentaras tavo yra kkl puslapy, o placiau nieko neaprasyta... :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1896 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 05 - 00:15

Sveiki visi :) Kodel Barklis dingo is komandos sudeties saraso? Nesupratau :wacko:
  • 0

#1897 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 March 05 - 07:50

Sveiki visi :) Kodel Barklis dingo is komandos sudeties saraso? Nesupratau :wacko:

matau, kad tu sy sezona praktiskai visa praleidai ir nieko jau nesusigaudai... ne tokio cia trumpa ir kalba... kita vertus Barklis pasiaukodamas mums gera zaideja i komanda atvede, kuris sy sezona daug naudos duoda (kalbu apie Rascal) :beer:
ateik i trefkes ir viska suzinosi! Uztenka sirgti ir simuliuoti :D ;]
  • 0
Roots to roots

#1898 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 March 05 - 11:59

Sveiki visi :) Kodel Barklis dingo is komandos sudeties saraso? Nesupratau  :wacko:

Barklis nuolat pazeidinejo komandos vidaus taisykles ir ignoravo treniruociu grafika.
Be to, jis ne karta atsisake paklusti trenerio nurodymams ir nepagarbiai atsiliepe apie komandos draugus...
Paskutinis lasas, perpildes komandos savininku kantrybes taure, buvo tuomet, kai Barklis eilini karta atejo neblaivus i treniruotes, o paparasytas iseiti, eme svaidytis frazemis "Pezo -gavno !!!", "Eikit est varliu, zabojedai plia !!!" ir galiausiai nusislapino ant sales kampe stovejusios stangos...

Atsizvelgiant i tai, kad minetas asmuo gauna viena didziausiu atlyginimu komandoje, vadovai nusprende nutraukti sutarti su zaideju ir vietoje jo pasirasyti ilgalaike sutarti su jaunu ir perspektyviu zaideju Rascal'u. O uz likusius pinigus komanda renkasi i Undine kiekvieno menesio paskutini ketvirtadieni... :beer:
Plius, Rascal'as pasizadejo po kiekvienu rungtyniu skalbti rankomis visu aprangas...

Tikiuosi, Tigeri14, kad issamiai atsakiau i tavo klausima.

Barkli, nepyk... :D :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1899 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 March 05 - 12:58

O Tiger14 labiausiai nevykes pirkinys siame sezone. Dar neprasidejus varzyboms gavo trauma ir iskrito ir komandos visam sezonui :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1900 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 March 05 - 23:23

O Tiger14 labiausiai nevykes pirkinys siame sezone. Dar neprasidejus varzyboms gavo trauma ir iskrito ir komandos visam sezonui :D

:lol: :lol: :lol:
  • 0




17 user(s) are reading this topic

0 members, 17 guests, 0 anonymous users