Lietuvos autoklubų lyga
#1901
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 kovo 06 - 01:39
#1902
Parašyta 2009 kovo 06 - 07:52
#1903
Parašyta 2009 kovo 06 - 09:08
Nematau problemos , 12 nr pazimeta apranga niekur nedingoDel Barklio, tai situacija buvo visiskai neprognozuojama, bet dabar paziurejus, tai geriau butume 12 numeri pakeitei i 34... Na, bet nesam aiskiaregiai visur.
Kas del tu 30 proc., tai liecia cia visus esancius komandoj - pasiskaiciuokit kiek vienas kiek varzybu truksta. Pvz. isvykose gali gauti daugelis nemazai minuciu, nes susirenka maza dalis komandos. Namuose kiekvienas po pora minuciu irgi gaus manauO Skirmai uztenka ateiti i visas likusias namu varzybas ir viskas bus ok
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1904
Parašyta 2009 kovo 06 - 10:09
Taigi reikia suzaist minimum 5 rungtynes, kad butu galima dalyvaut playoffs. O musu Staniulis tik 2 rungtynes suloses. Taigi is 6 likusiu rungtyniu reikia jam sudalyvaut bent 3.
Realiai jis ir sudalyvaus tose 2 (nes jis lose ir pries BMW Kaunas) varzybose, o jei net ir negaletu, svarbu yra uzregistruoti...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1905
Parašyta 2009 kovo 06 - 10:49
kad ir uzregistruotas, bet jei i aiksta neisbego tai traktuoja kaip nebuvusi...Realiai jis ir sudalyvaus tose 2 (nes jis lose ir pries BMW Kaunas) varzybose, o jei net ir negaletu, svarbu yra uzregistruoti...
#1906
Parašyta 2009 kovo 06 - 12:25
problema yra ta, kad tai turejo buti atlikta iki antro rato pradzios, t.y. paskutiniu varzybu su civikais... Ok - yra kaip yra - svarbu dabar esantys zaidejai savo laika pasiimtuNematau problemos , 12 nr pazimeta apranga niekur nedingo
uz svyturio lagamineli ji gali atsidurti pas taip jums reikalinga zmogu ir jis drasiai dar spes sulosti tas 30 % rungtyniu
P.S. Pats irgi gali i traukini suspeti sy sezona
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 kovo 06 - 12:26
#1907
Parašyta 2009 kovo 07 - 14:37
#1908
Parašyta 2009 kovo 07 - 19:10
#1909
Parašyta 2009 kovo 07 - 21:45
Mitsubishi klubas vs Autobanginiai (55:59)
http://www.kkl.lt/in...bf16&d=naujiena
Beje, labai idomiai issideste lentele dabar:
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 kovo 07 - 21:48
#1910
Parašyta 2009 kovo 07 - 22:16
#1911
Parašyta 2009 kovo 08 - 23:48
#1912
Parašyta 2009 kovo 09 - 07:55
http://www.kkl.lt/in...ce60&d=naujiena
Lentele po siu varzybu:
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
#1913
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 kovo 09 - 09:20
#1914
Parašyta 2009 kovo 09 - 09:55
#1915
Parašyta 2009 kovo 09 - 10:14
Va cia ir prasideda sio sezono grozis...Kiek i kita etpa patenka? Keturios?
Patenka 8...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1916
Parašyta 2009 kovo 09 - 11:36
tik yra skirtumas su kuo i pora atkrintamosiose iseitiPatenka 8...
#1917
Parašyta 2009 kovo 09 - 11:54
Nu jo, faktas tas, kad norint neužsišokti ant stipresnių komandų, reikia užimt antrą vietą. Trečia vieta iš bėdos taip pat tinkatik yra skirtumas su kuo i pora atkrintamosiose iseiti
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1918
Parašyta 2009 kovo 09 - 13:12
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1919
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 kovo 09 - 13:47
#1920
Parašyta 2009 kovo 09 - 15:03
nevarai siandien i kns palost? ;) ;)Pritariu
Vartotojų skaito šią temą: 4
narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0





