Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1901 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 06 - 01:39

Nu cia ir dejot akmenu i mano darza :lol: Juk raisciai vasara buvo iplyse :wacko: O dar irgi sveikata slubuoja :( Kai kuriem sekasi si sezona, kai kuriem kaip man ir barkliui nesiseka. :wacko: Nenusimuliavau is tikruju nieko B) Kiek leido sveikata tiek treniravaus ;] O del Barklio tai tikrai be reikalo ji isbraukem is sarasu :( Pagal nuostatus galima registruoti 18 zaideju VI. ŽAIDĖJAI 1. Komanda paraiškoje gali registruoti 18 žaidėjų; 2. Vienoms rungtynėms galima registruoti 12 žaidėjų; 3. Registruoti ar keisti žaidėjus galima iki II-ojo rato pradžios, o vėliau tik dėl rimtos priežasties (trauma ar kt.) atskiru valdybos sprendimu; O pas mus beje zaideju tik 16. Barklis gale sezono tikrai pravertes butu :unsure: Turime dar viena problemele. I kuria reikia atkreipti demesi. 3. Komandos žaidėjas privalo sulošti daugiau kaip 30 procentų reguliaraus etapo rungtynių, kad įgytų teisę žaisti atkrintamosiose varžybose; Taigi reikia suzaist minimum 5 rungtynes, kad butu galima dalyvaut playoffs. O musu Staniulis tik 2 rungtynes suloses. Taigi is 6 likusiu rungtyniu reikia jam sudalyvaut bent 3. Linkejimai sveikuoliams B)
  • 0

#1902 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 06 - 07:52

Del Barklio, tai situacija buvo visiskai neprognozuojama, bet dabar paziurejus, tai geriau butume 12 numeri pakeitei i 34... Na, bet nesam aiskiaregiai visur. Kas del tu 30 proc., tai liecia cia visus esancius komandoj - pasiskaiciuokit kiek vienas kiek varzybu truksta. Pvz. isvykose gali gauti daugelis nemazai minuciu, nes susirenka maza dalis komandos. Namuose kiekvienas po pora minuciu irgi gaus manau ;] O Skirmai uztenka ateiti i visas likusias namu varzybas ir viskas bus ok :beer:
  • 0
Roots to roots

#1903 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 kovo 06 - 09:08

Del Barklio, tai situacija buvo visiskai neprognozuojama, bet dabar paziurejus, tai geriau butume 12 numeri pakeitei i 34... Na, bet nesam aiskiaregiai visur.
Kas del tu 30 proc., tai liecia cia visus esancius komandoj - pasiskaiciuokit kiek vienas kiek varzybu truksta. Pvz. isvykose gali gauti daugelis nemazai minuciu, nes susirenka maza dalis komandos. Namuose kiekvienas po pora minuciu irgi gaus manau ;] O Skirmai uztenka ateiti i visas likusias namu varzybas ir viskas bus ok :beer:

Nematau problemos , 12 nr pazimeta apranga niekur nedingo :) uz svyturio lagamineli ji gali atsidurti pas taip jums reikalinga zmogu ir jis drasiai dar spes sulosti tas 30 % rungtyniu :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1904 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 kovo 06 - 10:09

Taigi reikia suzaist minimum 5 rungtynes, kad butu galima dalyvaut playoffs. O musu Staniulis tik 2 rungtynes suloses. Taigi is 6 likusiu rungtyniu reikia jam sudalyvaut bent 3.


Realiai jis ir sudalyvaus tose 2 (nes jis lose ir pries BMW Kaunas) varzybose, o jei net ir negaletu, svarbu yra uzregistruoti... :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1905 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 06 - 10:49

Realiai jis ir sudalyvaus tose 2 (nes jis lose ir pries BMW Kaunas) varzybose, o jei net ir negaletu, svarbu yra uzregistruoti... :rolleyes:

kad ir uzregistruotas, bet jei i aiksta neisbego tai traktuoja kaip nebuvusi... :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1906 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 06 - 12:25

Nematau problemos , 12 nr pazimeta apranga niekur nedingo :) uz svyturio lagamineli ji gali atsidurti pas taip jums reikalinga zmogu ir jis drasiai dar spes sulosti tas 30 % rungtyniu :)

problema yra ta, kad tai turejo buti atlikta iki antro rato pradzios, t.y. paskutiniu varzybu su civikais... Ok - yra kaip yra - svarbu dabar esantys zaidejai savo laika pasiimtu :beer:
P.S. Pats irgi gali i traukini suspeti sy sezona ;]

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 kovo 06 - 12:26

  • 0
Roots to roots

#1907 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 07 - 14:37

Lietuvos BMW klubas Vilnius vs Mazda 323F klubas (58:60)
http://www.kkl.lt/in...5f&d=statistika
  • 0
Roots to roots

#1908 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 07 - 19:10

Mitsai - Autobanginiai. Po pirmu dvieju keliniu banginiai prieky pora tasku. Varzybos velavo geras 50 min., nes teisejai pamirso, kad sendie varzybos (ir tai tik vienas atvaziavo). Zodziu pora keliniu paziurejau ir parlekiau namo. Daugiau info ka teko pamatyti pirmadieni treniruotej ;]
  • 0
Roots to roots

#1909 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 07 - 21:45

"Autobanginiai" atsirevanšavo "Mitsubishi klubui"
Mitsubishi klubas vs Autobanginiai (55:59)
http://www.kkl.lt/in...bf16&d=naujiena

Beje, labai idomiai issideste lentele dabar: :unsure:
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 kovo 07 - 21:48

  • 0
Roots to roots

#1910 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 07 - 22:16

as irgi pastebejau :o
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1911 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 08 - 23:48

Va cia tai staigmena :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1912 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 09 - 07:55

Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (85:50)
http://www.kkl.lt/in...ce60&d=naujiena

Lentele po siu varzybu:
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
  • 0
Roots to roots

#1913 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 09 - 09:20

Nu jo.... Dabar kortos visai sumaisytos :D
  • 0

#1914 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2009 kovo 09 - 09:55

Kiek i kita etpa patenka? Keturios?
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#1915 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 kovo 09 - 10:14

Kiek i kita etpa patenka? Keturios?

Va cia ir prasideda sio sezono grozis...


Patenka 8... :lol:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1916 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 09 - 11:36

Patenka 8... :lol:

tik yra skirtumas su kuo i pora atkrintamosiose iseiti ;]
  • 0
Roots to roots

#1917 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 kovo 09 - 11:54

tik yra skirtumas su kuo i pora atkrintamosiose iseiti  ;]

Nu jo, faktas tas, kad norint neužsišokti ant stipresnių komandų, reikia užimt antrą vietą. Trečia vieta iš bėdos taip pat tinka :) Skirtumo nebėra užėmus 4 ar 5 vietas, vis tiek tektų tas pats varžovas.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1918 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 kovo 09 - 13:12

O as manau, kad siai dienai, kai visos komandos igavo savo formas, jau skirtumo nera kokia vieta uzimsim.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1919 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 09 - 13:47

Pritariu
  • 0

#1920 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 kovo 09 - 15:03

Pritariu

nevarai siandien i kns palost? ;) ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0