Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Šaltas variklis gęsta


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 166

#161 Svečias_darius29_*

Svečias_darius29_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 kovo 28 - 18:59

Ar 7 numeriu pažymėtas?
  • 0

#162 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2011 kovo 29 - 07:42

Ar 7 numeriu pažymėtas?

7 numeriu pažymėtas yra gazo sklendės padėties daviklis. Laivos eigos varikliukas/vožtuvas schemoje nepažymėtas, bet jis yra praktiškai ten, kur rodo septinta rodyklė. Atrodo jis taip (metalinis galas atidaro/uždaro skylę, einančią šalia gazo sklendės.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#163 Arvydas5666

Arvydas5666
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 balandžio 04 - 18:39

taigi pas mane ir kazkas panasaus i tokius simtomus :angry: prasidejo tai net nezinau ar tai sutapimas ar kaip.vienu zodziu uzsikirto gazas beveik dugne.ir atsoko tik troseli pajudinus tai lyg kazkur butu uzstrige toks pokstelejimas pasigirdo ir pedalas atsoko..po to sekmingai nuvaziuota apie 20 km. uzgesinta masina.buvo uzkuriama kita ryta tai kuresi sunkiai.uzsikurus sunkiai dirbo apsukos sokinejo intervalo nepasakysiu nes ner i ka ziuret :dntknw: is ismetimo benzino kvapas pasklido po kiema(tai manyciau kad cia per riebus misinys) su keletu uzgesimu variklis isidirbo bet toks priduses lyg noretu tuoj uzgest.pradejus vaziuot kartais uzsidega po kiek laiko uzgesta oranzinis "ikonas" su varikliu ir K raide(ar pas kitus ir uzsidega?)

Auto: 406 1996.10 1.8l 16v 81kw

P.S.gal kas jau sliekus visus atradot?

Mano bedas isprende Ipurskimo kolektoriaus slegio daviklis.kuris pazymetas "kelmo" pateiktoje schemoje nr 5.
  • 0
Krepsinis ne sexas abiem negali buti malonu

#164 Halu

Halu
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 balandžio 04 - 19:31

taigi pas mane ir kazkas panasaus i tokius simtomus  :angry: prasidejo tai net nezinau ar tai sutapimas ar kaip.vienu zodziu uzsikirto gazas beveik dugne.ir atsoko tik troseli pajudinus tai lyg kazkur butu uzstrige toks pokstelejimas pasigirdo ir pedalas atsoko..po to sekmingai nuvaziuota apie 20 km. uzgesinta masina.buvo uzkuriama kita ryta tai kuresi sunkiai.uzsikurus sunkiai dirbo apsukos sokinejo intervalo nepasakysiu nes ner i ka ziuret  :dntknw: is ismetimo benzino kvapas pasklido po kiema(tai manyciau kad cia per riebus misinys) su keletu uzgesimu variklis isidirbo bet toks priduses lyg noretu tuoj uzgest.pradejus vaziuot kartais uzsidega po kiek laiko uzgesta oranzinis "ikonas" su varikliu ir K raide(ar pas kitus ir uzsidega?)

Auto: 406 1996.10  1.8l 16v 81kw

P.S.gal kas jau sliekus visus atradot?

Mano bedas isprende Ipurskimo kolektoriaus slegio daviklis.kuris pazymetas "kelmo" pateiktoje schemoje nr 5.

gal kas bandet MAP sensoriu pravalyt ar net neverta? pas mane jis buvo uzsikises kazkokiais purvais ar tepalu.

Šį pranešimą redagavo Halu: 2011 balandžio 04 - 19:31

  • 0

#165 Arvydas5666

Arvydas5666
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 balandžio 05 - 19:08

taigi pas mane ir kazkas panasaus i tokius simtomus  :angry: prasidejo tai net nezinau ar tai sutapimas ar kaip.vienu zodziu uzsikirto gazas beveik dugne.ir atsoko tik troseli pajudinus tai lyg kazkur butu uzstrige toks pokstelejimas pasigirdo ir pedalas atsoko..po to sekmingai nuvaziuota apie 20 km. uzgesinta masina.buvo uzkuriama kita ryta tai kuresi sunkiai.uzsikurus sunkiai dirbo apsukos sokinejo intervalo nepasakysiu nes ner i ka ziuret  :dntknw: is ismetimo benzino kvapas pasklido po kiema(tai manyciau kad cia per riebus misinys) su keletu uzgesimu variklis isidirbo bet toks priduses lyg noretu tuoj uzgest.pradejus vaziuot kartais uzsidega po kiek laiko uzgesta oranzinis "ikonas" su varikliu ir K raide(ar pas kitus ir uzsidega?)

Auto: 406 1996.10  1.8l 16v 81kw

P.S.gal kas jau sliekus visus atradot?

Mano bedas isprende Ipurskimo kolektoriaus slegio daviklis.kuris pazymetas "kelmo" pateiktoje schemoje nr 5.

gal kas bandet MAP sensoriu pravalyt ar net neverta? pas mane jis buvo uzsikises kazkokiais purvais ar tepalu.

man servise sake kad prapute bet nepadejo.gal kitiem ir padeda.
  • 0
Krepsinis ne sexas abiem negali buti malonu

#166 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2011 balandžio 06 - 19:48

Mano bedas isprende Ipurskimo kolektoriaus slegio daviklis.kuris pazymetas "kelmo" pateiktoje schemoje nr 5.

Aš MAP'ą keičiau į naują, kai buvo sugedęs praeitą žiemą, bet tada mašina nuolat užgesdavo, nebuvo įmanoma važiuoti. Pakeitus šildymo poreikis vis tiek išliko.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#167 Svečias_Rickav82_*

Svečias_Rickav82_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugpjūčio 21 - 17:16

Kelmas, kuom baigesi sio pavasario tavo tyrimai?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0