Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pencijos...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#41 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 12:35

ir jiems vėliau gali tekti prie kažko glaustis norint išsilaikyt rinkoje

Va būtent... dėl to aš geriau iškart pasirenku Hansa ar VB ar ... negu po to eit ten, kur Finasta sugalvos... :mellow:
  • 0

#42 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 12:35

Siūlyčiau užraukti šitą fleimą... :ph34r: B) :D Ir taip jau visi aplinkui apie tas pensijas pliurpia, tai dar ir čia spaminti pradėjo... "Svečių knygoje" jau kažkas ir viagrą pradėjo reklamuoti... :lol:
  • 0

#43 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 12:39

Galima analizuoti ne pagal pensiju fondu finansine veikla, o pagal vieno ar kito banko, ar gyvybes draudimo fondo veikla per praejusius kelerius metus (paprastai imama 10 metu...

Ups, na gerai, pats prashaisi... :P
Jokios finansines institucijos duomenu vieshai nepaskelbtu buti negali. Jei pas draudimo brokeri nera banku duomenu, tai ju beda, nes visos ataskaitos vieshai prieinamos, bet brokeriai nieko nekalba apie tuos, kurie jiems nemoka komisiniu (bankai).
Jei kalbet faktais - vienintelis ish visu zhaideju Hansa turi savo pinigu rinkos viesha fonda, kuris veikia tokiais pachiais principais, kaip veiks PF. Skirtumas tik tame, kad jo apmokestinimo salygos skiriasi, nes jis yra juridinis asmuo, bet valdymo kokybe ivertinti galima. Fondas vieshas, jo duomenis tikrai paprasta rasti.
Tiek draudikus, tiek VI prizhiures po 1 institucija. Chia shieek tiek meluoji 0 draudikus VDPT, valdymo imones - VPK. Apskritai chia spekulaicinis dalykas, nes VI varo, kad VDPT per shvelni, draudikai - kad VPK. VPK, tarp kitko, tokio pobudzhio instituciju priezhiurai turi didesne patirti, nes ish emses tai yra investicine, o ne draudimo paslauga. Draudimo paslauga bus, kai bus perkamas anuitetas.
Mokeschiu sumos - taisyklese yra numatytos maksimalios, virsh maksimaliu tikrai negales pakelti. Deja, chia draudiku nenaudai, nes agentai jiem brangiau kainuoja, del to draudikai nesiryzhta maksimaliu lubu taip nuleisti, kaip padare bankai - informacija viesha, galima pasitikrinti pagal visas taisykles.

Vienintelis mano pagristumas shiame reikale, nuo ko ir pradejau (nenoriu leistis i investavimo ypatumus, jei kam idomu, galima kreiptis asmenishkai i konsultantus, rasti info), butent tai, kad klientu pirkimas - neteisetas. O tai buvo numatyta ish karto. Ir ish esmes visi zhaidejai agentu rinkoje konkuruoja del to, kas daugiau pasiulys agentui, nes jis gaudamas didesni komisini, gali geriau nupirkti klienta. Bet tai - NETEISETA. Todel Hansa tokiu dalyku atsisake - faktas.
Apie tai apskritai visi zhino, bet garsiai nekalba, ir tos pachios priezhiuros institucijos, gerai tai zhinodmaos (netikiu, kad nezhino) jokiu veiksmu nesiima. Beje - pagrindinis akmuo chia draudikam, nes butent draudimo agentai turi geriausias salygas "ishgryninti" komisinius ir juos moketi klientui. Kodel VDPT nieko nedaro, jei tai kokybishkesne priezhiura? Ish esmes tai kliento apgavimas, nes jis pritraukiamas ne faktais, kaip tu sakai, o konkrechia suma. Tai yra gerai? - nemanau.
Visa tai faktai, ir jokios fantazijos.
  • 0

#44 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 12:39

as tai jau pasirases su Hansa, bet jei visiem pasirasiusiems alus - tai dar karta pasirasyciau :lol: :beer:
  • 0

#45 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 12:46

Na vieni reklamuoja cia baisiai viena bendrove, o as viena baeri papasakosiu apie ta pacia. Skambina cia viena piliete i VSDFV ir sako. As sutarties jokios neprisizadejau pasirasyti o mane kviecia i firma ir sako kad reik pasirasyti sutarti, nes jau viskas uzpildyta. Tuo pat metu pas mus duomenu bazeje ta pensiju bendrove sia sutarti jau registravusi (pastebesiu parasas ant sutarties dar nestovi). O buvo va kaip. Paskambino bendroves agentas pas moteriske ir kazkokiu budu is jos istrauke SD koda ir numeri (is moters pasakojimo). Na o sekantis skambutis jau atvykti pasirasyti. Deja tokiu sutarciu (visos perduotos valstybes kontrolei ir vyksta tyrimas), buvo ne viena ir ne dvi. Todel baikim skleisti paxiska populizma ir nelaikykim vieni kitu durniais bandydami ytikineti ;) Del prieziuros tarnybu deja nemeluoju. Bet tai esmes nesudaro.
  • 0
chūinja

#46 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 12:56

......tai siūlyčiau rinktis Finastą.

tai matau uz fotbola ^_^ ^_^ ^_^ :D

Man tai kaip tik ta jų reklaminė kompanija bais lieva... :ph34r:

Jie ir fotbola zaidzia "bais..... ":D :D :D
  • 0

#47 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:02

Na vieni reklamuoja cia baisiai viena bendrove, o as viena baeri papasakosiu apie ta pacia.

Pirmiausia, tai ish tikruju, kaip VSDF darbuotojas, dabar skleidi nepatikrinta informacija, jei kaip pats sakai, vyksta tyrimas. Shiaip galechiau pasakyti, kad tai yra vidine virtuve, kurioje kartais pasitaiko techniniu problemu. Jas stengiames spresti, ir jei jau prieini prie tokios informacijos, turetum zhinoti, kad visos shios problemos yra paprastai ishsprendzhiamos ir keli tokie sprendimai buvo. Matai, tokie atvejai, techiniai, greitai ishaishkeja ir viskas sutvarkoma. Yra ir kita puse - ateina klientas, kuriam agentas pasiulo uzh sutarti pinigus, ir reikalauja nutraukti sutarti, arba aishkina, kad sutartis nera sudaryta, nors mes ja turim. Skundzhiasi, vyksta tyrimas... Chia, beje, vel apie klientu pirkimus. Taip kad, pasikartosiu - skleidi nepatikrinta informacija...pavojinga :P
Beda yra kita - labai paprasta uzh tam tikra mokesti gauti rekiamus duomenis ir apskritai tam zhmogui nieko nezhinant "sudaryti" su juo sutarti. Ir kada tokie atvejai ishaishkes, ir ar apskritai ishaishkes - neaishku. O chia jau kas turi geresnes salygas pirkti klientus, tas daugiau gali ir duomenu prisipirkt. Remiantis Lenkijos patirtimi, tokiu atveju buvo ne vienas ir ne du, taip kad gali buti ir Lietuvoje.
  • 0

#48 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:05

nu druge ir užvedei temą :lol: Aš suprantu planai yra planai :) , tačiau tuoj viskas baigsis, liko nepilnos dvi savaitės o tada tai :beer: :beer: nu ir dar kartą :beer:
  • 0

#49 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:20

Evai, tu pats kalbi nepatikrintais faktais, ypač apie tai, kad agentams mokamas mokestis tam, kad jie pirktų klientus. Kaip kitos kontoros daro aš nežinau, bet VB savo agentams pastoviai kala galvon, kad nebandytų papirkinėt klientus, nes baudos ir tai yra neteisėta. Jeigu iškiltų toks faktas, tai tam agentui tektų irgi pasiruošt žopą klizmai. Taip, kad kiek aš žinau, nei vienas neperka klientų, bet yra patys suinteresuoti kuo daugiau pritraukt klientų, nes už tą darbą, kaip ir visam civilizuotam pasauly MOKAMA ALGA. O jeigu Hansa sugeba, kad jos darbuotojai dirba už ačių, tai yra pagirtinas dalykas, bet kvepia vergove. O jeigu pasakysi, kad jiems yra nustatyta alga, tai gausis same shit, tik vienu atveju laikinis tarifas, o kitu už atliktą darbą.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#50 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:25

Evai, tu pats kalbi nepatikrintais faktais, ypač apie tai, kad agentams mokamas mokestis tam, kad jie pirktų klientus. Kaip kitos kontoros daro aš nežinau, bet VB savo agentams pastoviai kala galvon, kad nebandytų papirkinėt klientus, nes baudos ir tai yra neteisėta.

O tu parodyk, kur ash rashiau apie VB?
Faktai yra tokie, ir tai atsispindi ir shioje diskusijoje - klientai yra perkami. Kas tai daro, ash nezhinau ir nieko neteigiu. Tiesiog jei zhmones gaudo informacija, kas daugiau moka - o taip yra, jie to teiraujasi (ir konkrechiai kartais pasako - tas siulo tiek, kiek jus sumokesit?) vadinasi uzh sutartis yra mokama. Sakau tik tiek. Ir sakau, kad zhmones, rinkdamiesi fonda, pagalvotu, ar verta parsiduoti, ar vadovautis kitais kriterijais. Viskas :P

Ir nesakyk, kad kuriant strategija, jei jau yra tokie atvejai, niekas to nenumate, nesvarbu, ka kal;betu oficialiai. Dar karta pasikartoju - neteigiu, kad taip daro kazhkuri konkreti bendrove - tiesiog tokiu faktu yra.
  • 0

#51 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:34

moooooonaiiii!!! fleiiimaaaas ant eteriaus!!! :lol: laris informatorius (liaudiskai skundikas) :ph34r:

Šį pranešimą redagavo laris: 2003 lapkričio 20 - 13:35

  • 0

#52 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:38

blyn, sushikta diskusija, ish tikruju, trinkit nafig shita fleima, ba dirbt negaliu, ishjungiu foruma ir lomkes prasideda :lol:
  • 0

#53 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:38

Na vieni reklamuoja cia baisiai viena bendrove, o as viena baeri papasakosiu apie ta pacia.

Pirmiausia, tai ish tikruju, kaip VSDF darbuotojas, dabar skleidi nepatikrinta informacija, jei kaip pats sakai, vyksta tyrimas. Shiaip galechiau pasakyti, kad tai yra vidine virtuve, kurioje kartais pasitaiko techniniu problemu. Jas stengiames spresti, ir jei jau prieini prie tokios informacijos, turetum zhinoti, kad visos shios problemos yra paprastai ishsprendzhiamos ir keli tokie sprendimai buvo. Matai, tokie atvejai, techiniai, greitai ishaishkeja ir viskas sutvarkoma. Yra ir kita puse - ateina klientas, kuriam agentas pasiulo uzh sutarti pinigus, ir reikalauja nutraukti sutarti, arba aishkina, kad sutartis nera sudaryta, nors mes ja turim. Skundzhiasi, vyksta tyrimas... Chia, beje, vel apie klientu pirkimus. Taip kad, pasikartosiu - skleidi nepatikrinta informacija...pavojinga :P
Beda yra kita - labai paprasta uzh tam tikra mokesti gauti rekiamus duomenis ir apskritai tam zhmogui nieko nezhinant "sudaryti" su juo sutarti. Ir kada tokie atvejai ishaishkes, ir ar apskritai ishaishkes - neaishku. O chia jau kas turi geresnes salygas pirkti klientus, tas daugiau gali ir duomenu prisipirkt. Remiantis Lenkijos patirtimi, tokiu atveju buvo ne vienas ir ne du, taip kad gali buti ir Lietuvoje.

Na tyrimas tyrimu, ale apie tai spauda rase :P (as gal biski daugiau detaliu , bet maziau bendros info pameciau).
Kuo puikiausiai ir as suprantu kad galima pridaryti klaidu . Ne tame gi esme :).
Mane atvirai sakant nervas sueme :P nuo tos reklamos. Ir nieko as neturiu blogo nei pries Hansa, nei pries kitas bendroves. Turejau teise kaip laisvas pilietis pasirinkti is daugelio bendroviu ir pasirinkau. Matyt pataikiau ant labiausiai mane papirkusios reklamos formos :D .
Manau esme yra moketi prisiimti atsakomybe uz savo atliktus sprendimus. Todel drauskites kur norite, taciau jei isdurs mikekite prisiimti kalte uz savo pasirinkima.

Gerai paskiau :lol:
  • 0
chūinja

#54 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:44

moooooonaiiii!!! fleiiimaaaas ant eteriaus!!! :lol:

laris informatorius (liaudiskai skundikas) :ph34r:

Ramei, aš dar nepasirinkau, tai man ašmeniškai šitas fleimas labai naudingas :lol:
  • 0

#55 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:46

Ech gražiai čia pliekiasi, net dulka. O kur man draustis? :)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#56 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:47

moooooonaiiii!!! fleiiimaaaas ant eteriaus!!!  :lol:

laris informatorius (liaudiskai skundikas)  :ph34r:

Ramei, aš dar nepasirinkau, tai man ašmeniškai šitas fleimas labai naudingas :lol:

Rinkis Snora :lol: :lol: , sprendziant is to kad man draudima pervede po 3.5 men. po yvykio tai ir pensija laiku ir saziningai mokes :lol: .
Arba nesirink, maitink mane VSDFV tarnautoja. Nes kas gi bus jei visi SoDra paliksit :D
  • 0
chūinja

#57 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 13:50

Nes kas gi bus jei visi SoDra paliksit


Nu ir nieko ten jai nebus - vistiek iš mūsų kišenių gyvens, na gal diržus biski pasiveržt jums teks, na pecnykams gal irgi. Rūmus tai gal jau daugmaž pasistate visur - ar dar reik kur statyt? :blush:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#58 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 14:01

Nes kas gi bus jei visi SoDra paliksit


Nu ir nieko ten jai nebus - vistiek iš mūsų kišenių gyvens, na gal diržus biski pasiveržt jums teks, na pecnykams gal irgi. Rūmus tai gal jau daugmaž pasistate visur - ar dar reik kur statyt? :blush:

Rumai tai jau stovi visur, ale truksta poilsio kambariu su Dzakuzi kava ir brendziu :).
Na o siaip tai pagal isankstinius soc. min. ir finansu min. planus dabartinis zmoniu skaicius pasirinkusiu privacius pensiju fondus jau virsijamas 2 kart.. Todel valstybei teks gerokai daugiau pakrapstyti kisenes, nei buvo planuojama anksciau.
  • 0
chūinja

#59 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 15:16

Aš noriu užduoti tris klausimus ir siūlau rimtai pagalvot: 1. Kodėl norite arba nenorite draustis? 2. Ar planuojate dagyventi iki pensijos? 3. Dabar dar kartą pabandykit atsakyt į 1 klausimą
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#60 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 15:19

Darka - 2-as klausimas visiškai nesusijęs su motivacija dėl pncinio drdimo
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0