Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pencijos...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#61 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 15:31

Aš noriu užduoti tris klausimus ir siūlau rimtai pagalvot:
1. Kodėl norite arba nenorite draustis?
2. Ar planuojate dagyventi iki pensijos?
3. Dabar dar kartą pabandykit atsakyt į 1 klausimą

Kodel noriu:
1. Ogi jei uzversiu kojas iki pensijos, tai bent noormaliai bus uz ka palaidoti. (cia tuo atveju jei dar bent 10 metu nuo dabar gyvensiu), o jei ir nedaug sukaupsiu iki savo galo, tai bent vaikam ant banbonkiu ir citro ismokes visus tuos pinigus kuriuos ynesiau :). (Primenu: Sodra sumoka vienkartine laidojimui skirta (kuri nesiekia 1000 lt.) ismoka o visa tavo kaupta gyvenimo pensija lieka valstybei).
2. Jei neuzversiu tai bent cigarams ir alui kelis litus daugiau dames.

Na o visi kiti klausimai kaip ir neturi prasmes, po pirmojo atsakymu ;)
Cia mano nuomone!
  • 0
chūinja

#62 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 15:39

Kodel noriu:
1. Ogi jei uzversiu kojas iki pensijos, tai bent noormaliai bus uz ka palaidoti. (cia tuo atveju jei dar bent 10 metu nuo dabar gyvensiu), o jei ir nedaug sukaupsiu iki savo galo, tai bent vaikam ant banbonkiu ir citro ismokes visus tuos pinigus kuriuos ynesiau :). (Primenu: Sodra sumoka vienkartine laidojimui skirta (kuri nesiekia 1000 lt.) ismoka o visa tavo kaupta gyvenimo pensija lieka valstybei).
2. Jei neuzversiu tai bent cigarams ir alui kelis litus daugiau dames.

Na o visi kiti klausimai kaip ir neturi prasmes, po pirmojo atsakymu ;)
Cia mano nuomone!

Kadangi teisingai atsakei į pirmą klausimą, tai trečias nebereikalingas. Aš asmeniškai tik tam ir draudžiuosi, kad būtų už ką padoriai palaidot ir vaikams ant bambonkių liktų, nes jeigu pensijos kartelę pakels iki 100 metų, tai aš kol kas tiek negalvoju, kad išgyvensiu. O link to einama...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#63 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 15:42

Apie Finasta. Visi zhinot kokie jie geri makleriai ir futbolininkai. Tai va zhaide jie tchia neseniai draugishkas rungtines (na panashiai kaip ir mes) su kazhkokia reklamos firmele ir gavo i skudurus tik 5:0! :o :lol: Speju makleriavime irgi tokie pat kieti kaip ir futbole. :)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#64 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:05

Apie Finasta. Visi zhinot kokie jie geri makleriai ir futbolininkai.
Tai va zhaide jie tchia neseniai draugishkas rungtines (na panashiai kaip ir mes) su kazhkokia reklamos firmele ir gavo i skudurus tik 5:0! :o  :lol:
Speju makleriavime irgi tokie pat kieti kaip ir futbole. :)

Siaip jie zaide ne su "kazkokia reklamine firmele" jei ka,o su gan stambia UAB (pavadinimo neminesim) kur dirba apie 80 zmoniu. Ir toli grazu ne reklamine!!!!!!!!!O del rezultatu tai teisybe-gavo i skudurus ;) Bet fotbolas dar ne viskas...... ;)
  • 0

#65 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:12

OT > 2 Lijana - kaip tavo pežiui sekas?
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#66 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:15

OT > 2 Lijana - kaip tavo pežiui sekas?

Nu ka .... vazineju ir tiek, krioke jis man labai bet muzika uzsileidziu ir vaidinu kad negirdziu ;) Biski netraukia, bet jau pripratau ^_^ Vazinesiu kol galesiu :D
  • 0

#67 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:22

Vazinesiu kol galesiu


A tai dar pas kokį meistriuką buvai ar jau nebe? :mellow:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#68 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:26

Ooooo! Teisinga tema fleimui apraminti! Respect! ;) :D :beer:
  • 0

#69 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:30

Siaip jie zaide ne su "kazkokia reklamine firmele" jei ka,o su gan stambia UAB (pavadinimo neminesim) kur dirba apie 80 zmoniu. Ir toli grazu ne reklamine!!!!!!!!!O del rezultatu tai teisybe-gavo i skudurus ;) Bet fotbolas dar ne viskas...... ;)

Na gal ir su stambia. Ish lupu i lupas perduodami gandai ishkraipo info.
Futbolas dar ne viskas, bet sprendzhiant ish reklamos, tai turetu but geda. Jei koks VB "neishsigastu" :lol: ir priimtu ju kvietima, tai galetu parodyti paskui per TV antireklama, kaip tie nuostabus makleriai ir dar geresni futbolistai gauna i skudurus kokiu kukliu 20:0 rezultatu. :) :lol: :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#70 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 16:31

Vazinesiu kol galesiu


A tai dar pas kokį meistriuką buvai ar jau nebe? :mellow:

...jau nebe ^_^
  • 0

#71 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 17:47

Futbolas dar ne viskas, bet sprendzhiant ish reklamos, tai turetu but geda. Jei koks VB "neishsigastu" :lol:  ir priimtu ju kvietima, tai galetu parodyti paskui per TV antireklama, kaip tie nuostabus makleriai ir dar geresni futbolistai gauna i skudurus kokiu kukliu 20:0 rezultatu. :)  :lol:  :lol:

Jei ir realus VB darbuotojų / futbolistų santykis toks pats kaip forume, tai 20:0 visai tikėtina :lol:
  • 0

#72 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 18:13

tai kad cia bankyru mustynes. i sita reikala technikos zmoniu nevelkit :ph34r: mes tai ka, mes tai oooo.
  • 0

#73 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2003 lapkričio 20 - 21:05

Tai kaip... nu sorry :blush: , bet planai spaudzia ne tik darbo vienom, bet ir per sventes... :ph34r: Ar atsirastu norinciu tyliai :ph34r: pasirasyt? Ar geriau pasirinkt kokia kita diena, susitikt kabake :beer: ...
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#74 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 08:53

Tai kaip...
nu sorry :blush: , bet planai spaudzia ne tik darbo vienom, bet ir per sventes... :ph34r:
Ar atsirastu norinciu tyliai :ph34r: pasirasyt?
Ar geriau pasirinkt kokia kita diena, susitikt kabake :beer: ...

Kadangi aš jau pasirašęs, tai man neaktulu, bet turiu pasiūlymą. Suorganizuok susitikimą ne kabake... ir kviesk ne visus iš karto... ;) :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#75 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 09:12

Visa info su palyginimais apie pensiju fondu draudimo bendroves.

Saito viduje yra gerokai daugiau info kaip ir apie pacias draudimo bendroves, taip ir apie pacia pensiju reforma Lietuvoje.
  • 0
chūinja

#76 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 09:46

Tai kaip...
nu sorry :blush: , bet planai spaudzia ne tik darbo vienom, bet ir per sventes...  :ph34r:
Ar atsirastu norinciu tyliai  :ph34r:  pasirasyt?
Ar geriau pasirinkt kokia kita diena, susitikt kabake  :beer: ...

Kadangi aš jau pasirašęs, tai man neaktulu, bet turiu pasiūlymą. Suorganizuok susitikimą ne kabake... ir kviesk ne visus iš karto... ;) :D

:D Geras pasiulymas :lol:
  • 0
406 2.1 TD

#77 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 10:26

Kadangi aš jau pasirašęs, tai man neaktulu, bet turiu pasiūlymą. Suorganizuok susitikimą ne kabake... ir kviesk ne visus iš karto... ;) :D

Mazdaug taip:
"Eisiu i pasimatyma, jei apmokesi vakariene bei vyno taure ir pasirasysi pensiju kaupimo sutarti" :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#78 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 13:06

Kadangi aš jau pasirašęs, tai man neaktulu, bet turiu pasiūlymą. Suorganizuok susitikimą ne kabake... ir kviesk ne visus iš karto...  ;)  :D

Mazdaug taip:
"Eisiu i pasimatyma, jei apmokesi vakariene bei vyno taure ir pasirasysi pensiju kaupimo sutarti" :lol:

Taip tikrai NEBUS!!!
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#79 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 13:43

Kadangi aš jau pasirašęs, tai man neaktulu, bet turiu pasiūlymą. Suorganizuok susitikimą ne kabake... ir kviesk ne visus iš karto...  ;)  :D

Mazdaug taip:
"Eisiu i pasimatyma, jei apmokesi vakariene bei vyno taure ir pasirasysi pensiju kaupimo sutarti" :lol:

arba

"Eisiu į pasimatymą ir pasirašysiu pensijų kaupimo sutartį, jei apmokėsi vakarienę bei vyno taurę"... ^_^

arba trumpai ir aiškiai:

"Eisiu, jei pasirašysi..." :ph34r:
  • 0

#80 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 13:45

Ė, tai gal pabaikit! Kaikam atrodo labai juokinga, bet kaikam žinokit tai ir verkt norisi... :angry:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0