Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#61 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 06 - 21:29

Sveikį, gal kas gali man patarti, kas nutiko mano 307 hdi, aš jį neseniai nusipirkau Kaune, kol pirkau ir apžiūrinėjau Kaune viskas buvo lygtai tvarkoje, kol važiavau iš Kauno į Klaipėdą namo, pravažiavus kokia 150 km. man užsidegė tas nelemtas užrašas antipollution fault ir spidometro tablo geltonas siurbliukas, tuo tarpu dingo trauka ir variklis apsukas priėmė iki 2500, sustojau, išjungiau variklį ir tuoj pat vėl užvedžiau ir vėl lyg niekur nieko, o po to pačioje Klaipėdoje vėl tai pasikartojo ir vėl iš kelių kartų išjungi į jungi variklį ir vėl viskas dingsta. Nuvariau ji į peugeot centrą, prijungė prie kompo ir aiškina, kad kompas rodo kuro sistemos gedimą, bet kokį konkretų jie negali pasakyti, lygtai mažas kuro slėgis. Buvo ištraukę iš bako kuro siurbliuką, sako kad jis veikiantis, jį išvalė, kaip ir apsinešęs nebuvo, kuro filtras švarus, tai jie man dabar aiškina, gal koks purkštukas užsikirtęs ar kuro siurblys parėjęs! Bet aš taip manau, jei būtų parėjęs kuro siurblys ar purkštukas užsikirtęs tai jis pastoviai netrauktų, dūmintų , blogai vestųsi, ar trūkčiotų. Beje vakar pats bandžiau pasižiūrėti, tai pastebėjau, kad pas mane matosi (kadangi tik toje vietoje permatoma kuro šlangutė) nuo kuro filtro link kuro siurblio kuras pareina su oru, tai gal tai ir duoda pats kuro siurblys kompui signalą, kad per mažai kuro? Šaip pats važinėju su 607 hdi 7 mėnesius ir esu labai patenkintas, todėl nusprendžiau ir žmonai hdi nupirkti, o čia kaip tyčia! Gal kas žino Klaipėdoje kokius kitus elektrikus, kurie dar galėtų man pažiūrėti šią problemą? Už informacija būčiau labai dėkingas. Dėkui.
  • 0

#62 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 14 - 21:26

Sveiki, neseniai įsigyjau 307 2,0 hdi, ir karts nuo karto meta šį nelemtą užrašą antipullation fault, tada dingsta trauka ir apsukas priima tik iki 2,6 jau nebežinau ką ir bedaryti. Variklį išjungi ir vėl užvedi, vėl viskas dingsta, pravažiuoji keletą km ir vėl užsidega. Skaičiau senesnes temas apie tai, tai visus siūlytus metodus išbandžiau, pradedant nuo kuro filto, oro filtro, pečiuko filtro, pakeičiau pagrindinį diržą ir peugeot centre buvau, tie sako kad klaidą fiksuoja kuro sistemoje, o ką tiksliai, tai patys jie nežino, sako, kad gali būti kuro siurblys ar purkštukai, ar šiaip kaž kas su kuro sistema ir nelabai nori tuom apsiimti. Gal kas žinote kur dar galėčiau Klaipėdoje pas kokius meistrus nuvaryti, kad nustatytų jai tikslesnę priežastį??? Šaip vedasi puikiai, variklis dirba taip pat puikiai, važiuoja taip pat, kol neužsidega tas užrašas. Būčiau labai dėkingas už Jūsų pasūlymus ir patarimus. Dėkui
  • 0

#63 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 14 - 23:19

O čia nebus bajeris su FAP?
  • 0

#64 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 15 - 12:08

o kas tas fap???
  • 0

#65 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 15 - 19:34

Kiek suprantu, esi Klaipėdoje ? Jeigu taip, tai man rekomendavo (nors pats ten nebuvau) Kalotėje esantį diagnostikos servisą tel. 865644212. Kitas variantas - tikrai gerai išmanantis dyzelius, atrodo Saulius vardu, dirba garaže tel. 868752159. Jis nesipurto jokių darbų, turi diagnostinę aparatūrą. Konkrečiai tavo atveju, jeigu tai tikrai susiję su kuro sistema, jis turėtų sutvarkyti.
  • 0

#66 Svečias_dariuks_*

Svečias_dariuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 15 - 20:30

Kalotes servise pries pora menesiu man sake, kad peugeot diagnostikos neatlieka, o dar vienas geras dyzelistas Klaipedoje-Zydrunas, Mokyklos rajone, tikslaus adreso nezinau, jei prireiks, kazkur turiu jo telefono Nr.
  • 0

#67 Svečias_Augustinas_*

Svečias_Augustinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 15 - 20:59

Sveiki, neseniai įsigyjau 307 2,0 hdi, ir karts nuo karto meta šį nelemtą užrašą antipullation fault, tada dingsta trauka ir apsukas priima tik iki 2,6 jau nebežinau ką ir bedaryti. Variklį išjungi ir vėl užvedi, vėl viskas dingsta, pravažiuoji keletą km ir vėl užsidega. Skaičiau senesnes temas apie tai, tai visus siūlytus metodus išbandžiau, pradedant nuo kuro filto, oro filtro, pečiuko filtro, pakeičiau pagrindinį diržą ir peugeot centre buvau, tie sako kad klaidą fiksuoja kuro sistemoje, o ką tiksliai, tai patys jie nežino, sako, kad gali būti kuro siurblys ar purkštukai, ar šiaip kaž kas su kuro sistema ir nelabai nori tuom apsiimti. Gal kas žinote kur dar galėčiau Klaipėdoje pas kokius meistrus nuvaryti, kad nustatytų jai tikslesnę priežastį??? Šaip vedasi puikiai, variklis dirba taip pat puikiai, važiuoja taip pat, kol neužsidega tas užrašas. Būčiau labai dėkingas už Jūsų pasūlymus ir patarimus. Dėkui

Ziurek pas tave interkuliaris yra?
  • 0

#68 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 16 - 17:56

Saveiki, Tai štai buvau Kalotėje, tai jie sakė, kad pežams diagnostikos iš vis nedaro, Sauliaus dar nejieškojau, bet susiradau Mokyklos rajone, o tiksliau Jotvingių gatvėje Židrūną ir jis jau paždėjo rytoj jai padaryti dignostika ir nustatyti, bent jau tikslesnę liga, o toliau bus matyti. Dekui, kad patarėte.
  • 0

#69 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 balandžio 16 - 18:07

Nesupyk,bet pasieškok gerb.Vyto komentarų šia tema ;] :beer:
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#70 Svečias_Augustinas_*

Svečias_Augustinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 16 - 18:32

Saveiki,

Tai štai buvau Kalotėje, tai jie sakė, kad pežams diagnostikos iš vis nedaro, Sauliaus dar nejieškojau, bet susiradau Mokyklos rajone, o tiksliau Jotvingių gatvėje Židrūną ir jis jau paždėjo rytoj jai padaryti dignostika ir nustatyti, bent jau tikslesnę liga, o toliau bus matyti. Dekui, kad patarėte.

Jeigu pas tave yra interkuliaris patikrink davikli! pas mane kai taise interkuliari ji sudrekino ir trumpino man beto ir daugiau 2500 apsuku negalejau virsyti kompas neleido! :beer:
ir problema bus ispresta

Šį pranešimą redagavo Augustinas: 2007 balandžio 16 - 18:34

  • 0

#71 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 16 - 18:40

Saveiki,

Tai štai buvau Kalotėje, tai jie sakė, kad pežams diagnostikos iš vis nedaro, Sauliaus dar nejieškojau, bet susiradau Mokyklos rajone, o tiksliau Jotvingių gatvėje Židrūną ir jis jau paždėjo rytoj jai padaryti dignostika ir nustatyti, bent jau tikslesnę liga, o toliau bus matyti. Dekui, kad patarėte.

Jeigu pas tave yra interkuliaris patikrink davikli! pas mane kai taise interkuliari ji sudrekino ir trumpino man beto ir daugiau 2500 apsuku negalejau virsyti kompas neleido! :beer:
ir problema bus ispresta

Sveikas, o kaip atpažinti, ar jis pas mene yra ar ne? turėtu iš priekio būti dar vienas papildomas radiatorius ir kas dar?
  • 0

#72 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 16 - 18:42

Nesupyk,bet pasieškok gerb.Vyto komentarų šia tema ;] :beer:

Sveikas, o kuriame skyrelyje ieškoti gerb. Vyro komentarų apie tai?
  • 0

#73 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 balandžio 16 - 22:07

Sveikas, o kuriame skyrelyje ieškoti gerb. Vyro komentarų apie tai?

antipollution fault
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#74 Svečias_Augustinas_*

Svečias_Augustinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 17 - 07:26

Saveiki,

Tai štai buvau Kalotėje, tai jie sakė, kad pežams diagnostikos iš vis nedaro, Sauliaus dar nejieškojau, bet susiradau Mokyklos rajone, o tiksliau Jotvingių gatvėje Židrūną ir jis jau paždėjo rytoj jai padaryti dignostika ir nustatyti, bent jau tikslesnę liga, o toliau bus matyti. Dekui, kad patarėte.

Jeigu pas tave yra interkuliaris patikrink davikli! pas mane kai taise interkuliari ji sudrekino ir trumpino man beto ir daugiau 2500 apsuku negalejau virsyti kompas neleido! :beer:
ir problema bus ispresta

Sveikas, o kaip atpažinti, ar jis pas mene yra ar ne? turėtu iš priekio būti dar vienas papildomas radiatorius ir kas dar?

Taip turi buti pailgas! beje o kiek pas tave kw?
  • 0

#75 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 17 - 20:34

Saveiki,

Tai štai buvau Kalotėje, tai jie sakė, kad pežams diagnostikos iš vis nedaro, Sauliaus dar nejieškojau, bet susiradau Mokyklos rajone, o tiksliau Jotvingių gatvėje Židrūną ir jis jau paždėjo rytoj jai padaryti dignostika ir nustatyti, bent jau tikslesnę liga, o toliau bus matyti. Dekui, kad patarėte.

Jeigu pas tave yra interkuliaris patikrink davikli! pas mane kai taise interkuliari ji sudrekino ir trumpino man beto ir daugiau 2500 apsuku negalejau virsyti kompas neleido! :beer:
ir problema bus ispresta

Sveikas, o kaip atpažinti, ar jis pas mene yra ar ne? turėtu iš priekio būti dar vienas papildomas radiatorius ir kas dar?

Taip turi buti pailgas! beje o kiek pas tave kw?

Sveikas, manajame 66 kw o kiek tavajame?
  • 0

#76 Svečias_Augustinas_*

Svečias_Augustinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 17 - 21:14

Saveiki,

Tai štai buvau Kalotėje, tai jie sakė, kad pežams diagnostikos iš vis nedaro, Sauliaus dar nejieškojau, bet susiradau Mokyklos rajone, o tiksliau Jotvingių gatvėje Židrūną ir jis jau paždėjo rytoj jai padaryti dignostika ir nustatyti, bent jau tikslesnę liga, o toliau bus matyti. Dekui, kad patarėte.

Jeigu pas tave yra interkuliaris patikrink davikli! pas mane kai taise interkuliari ji sudrekino ir trumpino man beto ir daugiau 2500 apsuku negalejau virsyti kompas neleido! :beer:
ir problema bus ispresta

Sveikas, o kaip atpažinti, ar jis pas mene yra ar ne? turėtu iš priekio būti dar vienas papildomas radiatorius ir kas dar?

Taip turi buti pailgas! beje o kiek pas tave kw?

Sveikas, manajame 66 kw o kiek tavajame?

79kw
  • 0

#77 Svečias_seniss_*

Svečias_seniss_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 20 - 09:02

labas pas mane panasi beda buvo,tai pakeiciau reliu bloka kur prie kompo dezei stovi ir nuejo masina kaip bite pabandyk gal ir tau pades ,srote paprasyk kkad duotu pabandyt jis tas blokas apie 100 lt kainuoja.
  • 0

#78 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 20 - 20:48

labas pas mane panasi beda buvo,tai pakeiciau reliu bloka kur prie kompo dezei stovi ir nuejo masina kaip bite pabandyk gal ir tau pades ,srote paprasyk kkad duotu pabandyt jis tas blokas apie 100 lt kainuoja.

buvau pas meistriuką, tai jis bandė padaryti variklio dignostika, bet nelabai išejo, nes pas jį kompas yra skirtas bosh elekrtonikai, o manajame yra kaip jis aiškino siemens ir nelabai kompas įkabino, bet kiek įkabino, tai jis bando rodyti, kad yra gedimas kuro sistemoje, lygtai kad permažas kuro slėgis, o ties kuria vieta tiksliau problema yra taip jis ir neparodė, tai manyčiau, kad čia nelabai galėtu būti rėlių blokas kaltas, na po kol kas dar važiuoja, o kaip užlinks, tada ir bandysių ieškoti toliau sliekų.
  • 0

#79 Svečias_seniss_*

Svečias_seniss_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 23 - 08:54

tai pas mane igi mete klaidas kad cirkuliacija negera kad kaltas uzsikises anglies filtras ,bet ant galo liko kaltas tas reliu blokas,sekmes ;]
  • 0

#80 Svečias_seniss_*

Svečias_seniss_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 23 - 08:58

ir beje hebra nepilkit i bakus pilnu kaiip akis baku dyzelino uzsikisa anglies filtras kompas supranta kaip klaida nedirba tipo alsuoklis ir prasideda kuro siurblio trukciojimai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0