Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#101 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 liepos 02 - 23:42

Na kagi, prisijungsiu ir as prie sitos temos.
Apturejau 406 2.0 HDi 2002m.
Kompas taipogi meta "Antipollution fault" klaida - bet trumpai - vos speji pastebet laviruodamas mieste, o ir trauka nedingsta - viskas normaliai, turbina svilpia (kol kas:) ). Tai kame bedos? Perskaiciau Pagalbos! Kas automobiliui? kad gali mesti del to kad mazai zyzlo bake - na vazineju mieste uzsipyles po 10 ltr iki kompas parodo kad liko nuvaziuot 40 km. Su pilnu baku dar nevaziavau, servise nebuvau... Beje - zyzla pilu EMSI bo su mano nuolaidele pigiausiai gaunas - ar vertetu pakeist tiekeja :huh: ?.
Ar cia gali but kaip DaviD minejo kad "jei uzrasas isnyksta paros-dvieju begyje-arba periodiskai-tai nera ko jaudintis."?

Taigis taigis - nuo ko pradet?

jei nori daugiau inrmacijos,turek kantrybes-uzsikures nevaziuok bent 3 min.gali vietoje spustelti gaza(geriausia po1,5-2 min po uzkurimo).gali pamatyti papildomu pranesimu(ne tik antipolusin ).
PSA padare algoritma ,kuris neikyretu vairuotojui( 1 pranesimas+( klaidos patikslinimas)).
kadangi kompai letai "mastantys",jie nespeja pateikti informacijos.o vaziuojanti vairuotoja "kalbinti" negalima;)
tas antipolut-tai klaida isoriniu davikliu,aktuatoriu:purstukai.EGR sistema,FAP filtras,jo aprupinimas,oro srauto matuoklis,tur.binos valdymo sistema ir t.t.
patarimas-po laidos "mirktelejimo" sustok ir paluk tolimesnio pranesimo.(priklausomai nuo BSI ,var.ECU ,displejaus,gali pamatyti net tokia klaida ,kaip turbo pressure low(hight).

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2007 liepos 02 - 23:45

  • 0
spakenas@gmail .com

#102 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 liepos 03 - 07:38

atspek(cia aroone),kuriai masinai ryte atejus i garaza ir atidarius dureles(raktas kiseneje) ,suveikia benzino(nuoroda kad maziau ieskoti) siurbliukas(1-1,5sek.)?

Na, su klaidomis tai nieko bendro neturi <_<

P.S. respect uz informacija :beer:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#103 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 08:56

Na pas mane tai bedos tokios: Nuvaziavau i peugeot centra padare diagnostika rodo kad forsuke 2 blogai veikia. Sukeite vietom su 3 kad isitikinti kad bloga forsunke. Pasitvirtino kad 2 purkstukas pasibaiges, t.y. isdilus adata kaip man pasake. Sumokejau 120 ir viskas. Nauja forsunke pas juos sake 1300 laukti 10 dienu. Padevetos sake nerasi nes reikia kad atitiktu skaiciukai. Nuvaziavau i kita parduotuve man patare kad visos forsunkes keisti nereikia uztenka pukstuko kuris naujas pas juos kainuoja ~100 lt. Tai vat planuoju siandien uzsakyti ryt pasikeisti ir ziuresim ar tuom viskas ir baigsis. Beje kaip supratau is servizistu tai HDI bedos su forsunkem nenaujiena :) Beje man gera zinia kad pas mane nera PAF, na filtro kuris visiem nepatinka :) Praans
  • 0

#104 Svečias_Pavlix_*

Svečias_Pavlix_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 17:47

ta lempute uzsidege tikrai del lambda zondo. pirmas zondas pries katalizatoriu duoda pagrindinius misinio korekcijos duomenis mkompiuteriui. o antras duoda papildomus duomenis korekcijai. jei sugenda antras tai tiesiog uzsidega lempute nurodanti kad yra gedimas be ipatingu pasekmiu variklio galiai ir panasiai. bet jei sugestu pirmas tai variklio galia tikrai kristu... lambda zondai ipac nauji kazkodel labai nepatvarus pasidare. pazystamas pasikeite 3 pagal garantija kol nusprende pasistatyti deveta nuo senesnio auto tai dar dabar problemu neturi...
  • 0

#105 Svečias_audriusbx_*

Svečias_audriusbx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 22:36

ta lempute uzsidege tikrai del lambda zondo.
pirmas zondas pries katalizatoriu duoda pagrindinius misinio korekcijos duomenis mkompiuteriui.
o antras duoda papildomus duomenis korekcijai.
jei sugenda antras tai tiesiog uzsidega lempute nurodanti kad yra gedimas be ipatingu pasekmiu variklio galiai ir panasiai. bet jei sugestu pirmas tai variklio galia tikrai kristu...
lambda zondai ipac nauji kazkodel labai nepatvarus pasidare.
pazystamas pasikeite 3 pagal garantija kol nusprende pasistatyti deveta nuo senesnio auto tai dar dabar problemu neturi...

o kiek kainuoja tie lambda zondai
  • 0

#106 Svečias_audriusbx_*

Svečias_audriusbx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 23:12

pas mane pezo 406 HDI 2001 ta beda su ANTIPOLLUTION FAULT irgi nesenai buvo ir dar yra buvau nulekes i servisa pajunge prie kompo pazejo nieko nerado (tik kazkokia is seniau klaida su kuro padavimo spaudimo mechanizmu) sake atvaziuok kai degs (pas mane tai pat tai dega tai ne), vaziavau i tolima kelione tai joje buvo keleta kartu uzsidegusi bet ir pradingo, tai dabar laukiu kada uzsidegs tai ir nuleksiu patikrint. tik pastebejau kai dega ta lempute tai dingsta trauka ypac kai apsukos pasiekia 2000
  • 0

#107 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 23:23

Grynai taip kaip pas mane. Irgi tesesi 2-3 menesius tokie burtai. Vaziuodavau uzsidega. Uzgesini apieni aplink uzsikuri toliau vaziuoji toliau. Taip pat startuojant is vietos ir ypac jei uzspaudi truputi tai jausdavos tokie mikro trukciojimai. Tai vat vaziuojant autostrada uzsidege visam :) Isemiau forsunke siandien, ryt nuvesiu nusirasys skaiciukus uzsakysiu purkstuka, tik kol kas neturiu minciu ar lengvai tas purkstukas nusisuks :) Beje 2700 rpm neturetum pasiekti kai dega lempukas, nes kaip meistras sake isijungia apsaugos rezimas ir vsio vaziuoji kaip su arkliu ;) Ok sekmes

Šį pranešimą redagavo prancius: 2007 liepos 03 - 23:24

  • 0

#108 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 21:46

Na pas mane baiges viskas pagaliau. Zodziu buvo ivairiu nuomoniu Detaliu pardavejai: galima pakeisti purkstuka ir viskas bus ciki kaina apie 100-150lt Dyzeliniu varikliu meistras: purkstuka pakeites nieko nelaimesi, reikia deti visa forsunke, latvijoje nauja imanoma nupirkti daug pigiau kai kuriais atvejais net puse kainos Pardavejas devetomis detalemis: pukstuko neimanoma nupirkti atskirai kataloguose eina visa forsunke vienoje vietoje Sprendimas: atsiverti autoplius.lt susirandi pagal masina kas pardavineja detalemis. Viename prase 300 kitame 250 bet tokios forsunkes kuri man tiktu siauliuose radau tik vienoje vietoje, ir paprase tik 150lt :) Zodziu pigiai isisukau 120 diagnostika ir forsunkiu sumainymas kad isitikinti kad bloga butent forsunke bei 150 uz deveta forsunke dar vazinejimas Viso apie 300lt manau geriau nei 1300 pirkti nauja is parduotuves be to siauliu peugeot cente laukti 10 dienu, kaune peugeot centre laukti 3.5 savaites, vilniuje zibinte buvo vietoje. Zodziu smagu kai viskas baigiasi gerai :) Tikiuos kam nors pravers mano patyrimai
  • 0

#109 Svečias_Greidas_*

Svečias_Greidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 23 - 19:14

pas mane irgi ta beda atsirado 2001m peugeot 406c 2.2hdi nuvaziavau prie ezero ishsimaudyti gryzes uzkuriau ir uzsidege antipollution fault ir neuzgesta bandziau keliolika kartu kur vis tas pats bet kaip jus rashot kad variklis pereina i safe mode ir nebetraukia pas mane to nesijaucia nzn kame beda tikiuosi kad nebus tas suodziu filtras :(
  • 0

#110 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 23 - 19:40

pas mane irgi ta beda atsirado 2001m peugeot 406c 2.2hdi nuvaziavau prie ezero ishsimaudyti gryzes uzkuriau ir uzsidege antipollution fault ir neuzgesta bandziau keliolika kartu kur vis tas pats bet kaip jus rashot kad variklis pereina i safe mode ir nebetraukia pas mane to nesijaucia nzn kame beda tikiuosi kad nebus tas suodziu filtras :(

Kad 2001 neturi suodziu filtro
  • 0

#111 Svečias_Greidas_*

Svečias_Greidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 23 - 19:47

detali.ru rasho kad turi FAP ten net nera kito varianto

Šį pranešimą redagavo Greidas: 2007 rugpjūčio 23 - 19:56

  • 0

#112 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2007 rugpjūčio 23 - 20:38

Na pas mane baiges viskas pagaliau.



Detaliu pardavejai: galima pakeisti purkstuka ir viskas bus ciki kaina apie 100-150lt
pardavineja detalemis.

KOkioj vietoj juos radai? man reiktu gesinimo voztuvo? Gal cia pramones 15 salia Siauliu banko bankiuko?
  • 0

#113 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 rugpjūčio 23 - 22:08

visiems pezo turetojams-antipol.fault-kompjuterio(ipursk) "nesugebejimas" pagal gaunamus duomenis is davikliu,"aktuatoriu", kitu kompjuteriu sureguliuoti kuro padavima,jo "kampa",jei valdoma turbina-ir oro srauta.prkstukas(irgi aktuatorius).tai tiek trumpai.
  • 0
spakenas@gmail .com

#114 Svečias_Greidas_*

Svečias_Greidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 29 - 16:59

sigi6 zek kiek tau kainavo panevezy ideti imitatoriu suodziu filtro ?? nes man kaip ir tokia problema jau atsitiko kad reikia keisti ji o sake kad panevezy daro vietoj filtro idedade imitariu.
  • 0

#115 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 rugsėjo 13 - 00:00

jeigu darysite diagnostika- pasiteiraukite ka rodo (gramais)filtro (FAP)uzkrovima. del palyginimo: Quantity of additive injected Distance travelled by the particle filter 0 gram 0 km (0 miles) 8,42 grammes 10000 km (6250 miles) 16,8 grammes 20000 km (12500 miles) 25,2 grammes 30000 km (18750 miles) 33,6 grammes 40000 km (25000 miles) 42 grammes 50000 km (31250 miles) 50,4 grammes 60000 km (37500 miles) 58,8 grammes 70000 km (43750 miles) 67,2 grammes 80000 km (50000 miles) 75,6 grammes 90000 km (56250 miles) 84 grammes 100000 km (62500 miles) 92,4 grammes 1100000 km (68750 miles) 100,8 grammes 1200000 km (75000 miles)
  • 0
spakenas@gmail .com

#116 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugsėjo 13 - 11:03

Antipollution fault gali tureti daug reiksmiu, mano atveju ji ismete kai numiro auksto slegio siurblys prie variklio
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#117 x|RAY

x|RAY
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 200
  • Automobilis:406 2.2 HDI

Parašyta 2007 rugsėjo 13 - 22:00

84 grammes                            100000 km (62500 miles)   
92,4 grammes                          1100000 km (68750 miles)   
100,8 grammes                        1200000 km (75000 miles)


kaip manai ar FAP kompo algoritme yra numatyta bendro skaitliuko riba (gramais filtre), kuria pasiekus pradeda mesti kokia nors klaida, a la unblok dysel filtr... ir jei yra koks skaicius...
  • 0
Simas

#118 Svečias_Tomosius_*

Svečias_Tomosius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 19 - 06:49

Na kai pas mane filtras buvo uzsikimses rase CLEAN DIESEL FILTER.paskui as ji padariau, ta prasme padariau skyles jame ir nuvaziavau i panevezi,ten pastate cipuka, tada uzsidege vel cekas, bet jau rase ENGINE ANTIPOLIUSION SIESTEM DEFEKTIVE, tai buvo prakiures vakumas kur atidarineja papildomas sklendes isiurbimo kolektoriuje.dabar viska padariau ir jokiu bedu kolkas jau buvau danijoj nuvaziaves, o ten ir atgal 3500km. Na jei kam pades, tai ciki
  • 0

#119 Svečias_sunnydyz_*

Svečias_sunnydyz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 22 - 16:37

sveiki, va tokia klaida kompas meto peugeot'ui 406 2.2 HDI. kartais po tos klaidos sumazeja trauka. t.y. nevaziuoja daugiau 90 ir apsukos taip prie 20-30 laikosi. itariu kad gali buti katalizatorius. buvau pravales, bet nepadejo. naujo prikti nesinori, ziauri kaina. ka daryt? girdejau kad ji issima, privirina vamzdi ir uztrumpina kompa, kad neziuretu visai tos tarsos. ar taip daroma? gal kas zino kur, uz kiek? atsiliepkit kas buvot susidure su sia beda! aciu atsakiusiems rokas
  • 0

#120 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 rugsėjo 22 - 18:52

sveiki,

va tokia klaida kompas meto peugeot'ui 406 2.2 HDI. kartais po tos klaidos sumazeja trauka. t.y. nevaziuoja daugiau 90 ir apsukos taip prie 20-30 laikosi. itariu kad gali buti katalizatorius. buvau pravales, bet nepadejo. naujo prikti nesinori, ziauri kaina. ka daryt? girdejau kad ji issima, privirina vamzdi ir uztrumpina kompa, kad neziuretu visai tos tarsos. ar taip daroma? gal kas zino kur, uz kiek? atsiliepkit kas buvot susidure su sia beda! aciu atsakiusiems

rokas

neskubek nieko virinti ar pjauti...pradzioj bent klaidas nuskaityk, o po to bus jau aisku kur ten ka reikia daryti...Va pvz kolegai po tokio pranesimo diagnozavo trukusia interkulerio zarna. kitam buvo uzsikirtes EGR voztuvas....zodziu gedimu gali buti daug, taciau ne visu ju gydymas yra brangus.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0