Jump to content


Photo

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Please log in to reply
2394 replies to this topic

#1121 tomelis515

tomelis515
  • Forumo naujokai
  • posts 33
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:pezo 607 2.2 hdi 2003m

Posted 2011 March 06 - 08:13

nuo silutes plento puses suk i degaline ir uzkarto desiniau,pravaziuosi kelezinkely ir kai prasides garazai uzkarto i kaire ir teisei.o po desine ten autoelektrikai randasi
  • 0

#1122 fastkb

fastkb
  • Forumo naujokai
  • posts 22
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW e39 525d

Posted 2011 March 06 - 15:03

Supratau.. dėkui, bandysiu kreiptis :beer:
  • 0
SVT focus 2.0 127kW EX BMW 730i EX BMW 320d EX Peugeot 406c 2.2 HDi EX BMW 525D nowadays..

#1123 Svečias_klaipedas_*

Svečias_klaipedas_*
  • Svečiai

Posted 2011 March 11 - 10:01

Tai va! Nuvariau diagnostikai mete daug klaidu,visos issitryne isskyrus kazkoks turbinos sensorius vis atsinaujindavo koalas,tai buvo pakeistas nauju. Viskas buvo ok , bet po poros dienu vel tas pats.vel jungem prie kompo,mete tik viena klaida - oro srautas per egr neatitinkamas rekomenduojamo. Egr pravale,po poros dienu vel tas pats. Tai turbut egr bus parejes? Ar dar kas galetu buti? Gal kas turi minciu nes jau uzpi...... Pas meistrus varineti! Dekui is anksto
  • 0

#1124 KDiagnostika

KDiagnostika
  • Senbuviai
  • posts 120
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Diagnostika

Posted 2011 March 11 - 10:57

Tai va! Nuvariau diagnostikai mete daug klaidu,visos issitryne isskyrus kazkoks turbinos sensorius vis atsinaujindavo koalas,tai buvo pakeistas nauju. Viskas buvo ok , bet po poros dienu vel tas pats.vel jungem prie kompo,mete tik viena klaida - oro srautas per egr neatitinkamas rekomenduojamo. Egr pravale,po poros dienu vel tas pats. Tai turbut egr bus parejes? Ar dar kas galetu buti? Gal kas turi minciu nes jau uzpi...... Pas meistrus varineti! Dekui is anksto

tai turi matyti ar gerai veikia EGR ar ne. Tau viska stovinciam automobiliui nustate, kodel tau kartais automobilis netraukia?
  • 0

#1125 fastkb

fastkb
  • Forumo naujokai
  • posts 22
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW e39 525d

Posted 2011 March 15 - 19:43

Taigi.. Šiandien ir aš buvau pas Saulių.. Kaip ir kažkas jau minėjo iš jo išvažiavau išsišiepęs iki ausų :D Pati operacija mano galva nei valandos neužtrūko :clap: nors nežinia, gal tesiog laikas taip greitai prabėgo kai bendrauji su ganėtinai įdomiu žmogumi ir klausaisi naudingų patarimų :good: Trauka ženkliai pagerėjo.. Važiuojant namo lenkt "kliūtis" kelyje buvo vienas malonumas :P Sąnaudos taipogi sumažėjo litru, puslitriu.. Iniciatyvos žmogui netrūksta, apart filtro šalinimo pasakė kokias kitas problemas reikia susitvarkyti. Žodžiu tikrai likau labai patenkintas ir kitiem rekomenduoju! :beer:

Edited by fastkb, 2011 March 15 - 19:45.

  • 0
SVT focus 2.0 127kW EX BMW 730i EX BMW 320d EX Peugeot 406c 2.2 HDi EX BMW 525D nowadays..

#1126 Svečias_1nsane_*

Svečias_1nsane_*
  • Svečiai

Posted 2011 March 17 - 22:31

man vilniuj startline nebrangiai isprogramavo ta duslintuvo filtra, dar ir uzcipavo ir lekia masinuke wiskas ciki, turiu numeri jei kam reiks i pm:)
  • 0

#1127 Svečias_povylas_*

Svečias_povylas_*
  • Svečiai

Posted 2011 March 19 - 14:03

Veikejas, turbut suda nusipirkai, suda ir turi, ne vienas tu toks laimingas.
Zmona turi 307 HDI pirkau 3m senumo dauzta is salono Belgijoje atvazinetas 7m ir dar rieda. Jokiu bedu apart auksto slegio siurblio kuri pats ir sugadinau, o droziamas jis tai per zvirkelius ir kitus sudinus kelius. Turejau 407 pirkau 2m senumo pravazinejau su jo beveik 5m jokiu nusiskundimu tik po ilgesnio stovejimo buvo uzkerpejes starteris.
Niekas nekaltas jei nesugebi nusipirkti normalaus auto. Nusipirk nauja is salono ir tada lazdavok

va cia nesudas http://www.youtube.com/watch?v=bGv_cj6A3Lw...lated'' cia po penkiu metu stovejimo'' .jai ne tokie meistrai kaip ramus spakenas puse peugeot forumo auto atgaivine gerai kad tokiu yra nereikia y peugeot atstovus kreiptis

Reikia kokybiska kura pilti - tada uzsiveda ir prie minus 29C be problemu :)
Beje, turiu M.Pajerov 2.5Td, tai jis geroookai sunkiau vedasi esant tam paciam salciui nei P406 2.2hdi, nors pas abnu sintetiniai tepalai (0W-40). O be to, M.Pajero idetas galingesnis akumuliatorius (100Ah)
  • 0

#1128 pauliusiskauno

pauliusiskauno
  • Senbuviai
  • posts 9
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2011 March 21 - 16:52

labas. sian su kompu nulauze ta filtra, bet dabar reikia mechaniskai jam ta vidu isvalyti, kur kaune tai butu galima padaryti?
  • 0

#1129 Svečias_winipuhs_*

Svečias_winipuhs_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 01 - 08:42

Sveiki, 307 2001m užsidegė antipolution fault ir įėjo į avarinį rėžimą. kai atšala vėl trauka yra. Nuvežiau pas meistriukus, kurie mato paskirstymo veleno klaidą (circuit ar pan.) Ar yra didelė tikimybė kad tas daviklis, gal kas yra susidūrę? Gal žinot gero nebrangaus elektriko nr. arba iš žibinto kur savanoriuose yra (kur ukmerges g. zibinte elektrikas nepatiko, nesuteikia pakankamai info ir brangus).
  • 0

#1130 Svečias_tuziukas_*

Svečias_tuziukas_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 19 - 14:09

Del fap problemu rekomenduoju kreiptis i Neriju. Jei kam reiks mestelsiu numeriuka. Viska sutvarko, kainos normalios. Veiksmas Siauliai.
  • 0

#1131 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • posts 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Posted 2011 April 19 - 14:21

Gal žinai ar katalyzo šalinimo procedūras atlieka (pjovimas+emuliatorius+programavimas ar pan?) Šiauliai vis arčiau Klaipėdos nei Vilnius, o ir reikalų ten kartais tenka turėti.
  • 0

#1132 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 19 - 14:23

O kam tau salinant kataliza kazka dar daryti? Ispjoviai, idejai rezonatoriu, pardaviai katalyza ir litu alui liko. O gal tu cia apie FAP filtra rasiai?
  • 0

#1133 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Posted 2011 April 19 - 19:13

Man buvo nesenai antipollution fault'as. Pasikeičiau kuro filtrą ir problema dingo. ^_^

Edited by VidasM, 2011 April 19 - 19:13.

  • 0

#1134 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • posts 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Posted 2011 April 19 - 21:24

O kam tau salinant kataliza kazka dar daryti? Ispjoviai, idejai rezonatoriu, pardaviai katalyza ir litu alui liko.
O gal tu cia apie FAP filtra rasiai?

Lamda zondas pas mane ir prieš ir už katalyzo stovi, nelabai tikiu, kad atipollution faultas nepradės šokinėt katalyzą pašalinus.. :wacko:
  • 0

#1135 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 19 - 21:28

Man buvo nesenai antipollution fault'as. Pasikeičiau kuro filtrą ir problema dingo. ^_^

Prolema dazniausiai dingsta po ~10 uzvedimu, pas mane tas pats antipolution uzsidega del kiauro egr, jei saltam varikliui ziema duodavau apsuku daugiau. Negalima sakyti kad pasalinus viena ar kita "problema" jis uzgesta. Kiek pats issiaiskinau (ir manau seni specai cia esantys man neleis pameluoti), antipolution uzsidega kai kuri sistemos delis tampa nesandari/nepralaidi. Rase cia kad ir salono filtra pakeitus uzgeso (nors jis neturi absoliuciai jokiu davikliu), tau kuro filtras, man egr, kazkam FAP filtras.
Is principo, turint siek tiek naujesnes masinas, nereikia burti is kavos tirsciu, del ko tai uzsidege, o nuvarai, padaro diagnostika, ir viskas aisku. Mano atveju, antipolution lydejo nesandaraus egr klaidos kodas.
  • 0

#1136 Svečias_Romuald_*

Svečias_Romuald_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 20 - 02:06

Pas mane 307 2,0 HDi uzsidega iskart 2 klaidos, kurios visada eina kartu: garsusis "Antipollution fault" ir "Unblock diesel filter"... Kas tai galetu buti??? Visus filtrus keiciau, ta suodziu filtra greziau, nepadejo..
  • 0

#1137 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2011 April 20 - 06:07

Pas mane 307 2,0 HDi uzsidega iskart 2 klaidos, kurios visada eina kartu: garsusis "Antipollution fault" ir "Unblock diesel filter"... Kas tai galetu buti??? Visus filtrus keiciau, ta suodziu filtra greziau, nepadejo..

programiškai atjungiai?
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1138 robo74

robo74
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Posted 2011 April 21 - 10:24

sveiki forumieciai, gal zinot kur galima klaipedoj pasidaryti pilna komp. diagnostika, be autolagunos centro...dekui
  • 0

#1139 Vladas406

Vladas406
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2011 April 25 - 18:43

apie automobilius is tikro sunku sprest is forumu, ieikit i bet kuri technini foruma t.y. bet kurios markes auto..visur ten pilna pagalbos prasanciu vairuotoju. Na kita vertus kad :pug: megsta visokius spec gedimus irgi teisybe, to tikrai neigt nereikia...as kol kas laikas nuomones , kad geriau pirkt benzina ir det dujas. pats jau dujom vazineju 13 metu ir turejau daug automobiliu. Galiu pasakyt tik tiek.. jei nesiruosiat vazinet 100-150 K km per metus tai kam tas dyzelinas ?? per didele rizika, kad kazkas suges, kad kazkas uzlinks, plius pats auto brangesnis, plius jo islaikymas zymiai brangesnis..ir vel..ta baime isgirdus kazkoki garsa ne toki po kapotu kai is kart pamastai sau tyliai ,,neduok die kas..nu sukainuos " taip yra, ir cia to nenuslepsit... aisku. gerai jaustis kai su pilnu baku nuvaziuoji 1200 ar kiek ten km..bet man asmeniskai baisu turet siuolaikini dyzeli...kaip sakiau..nu neduok die kas nutiktu siurbliui ar dar kam.. kas del benzinu..nu ka..uzlinko motoras...max 1000 lt ir stovi visas motoras naujas... tiek mano pamastymu...siaip pries dyzelius as nieko pries, tik tada kai su jais daroma daug km.. peace :beer:
  • 0

#1140 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2011 April 26 - 07:26

apie automobilius is tikro sunku sprest is forumu, ieikit i bet kuri technini foruma t.y. bet kurios markes auto..visur ten pilna pagalbos prasanciu vairuotoju. Na kita vertus kad  :pug:  megsta visokius spec gedimus irgi teisybe, to tikrai neigt nereikia...as kol kas laikas nuomones , kad geriau pirkt benzina ir det dujas. pats jau dujom vazineju  13 metu ir turejau daug automobiliu. Galiu pasakyt tik tiek.. jei nesiruosiat vazinet 100-150 K km per metus tai kam tas dyzelinas ?? per didele rizika, kad kazkas suges, kad kazkas uzlinks, plius pats auto brangesnis, plius jo islaikymas zymiai brangesnis..ir vel..ta baime isgirdus kazkoki garsa ne toki po kapotu kai is kart pamastai sau tyliai ,,neduok die kas..nu sukainuos " taip yra, ir cia to nenuslepsit... aisku. gerai jaustis kai su pilnu baku nuvaziuoji 1200 ar kiek ten km..bet man asmeniskai baisu turet siuolaikini dyzeli...kaip sakiau..nu neduok die kas nutiktu siurbliui ar dar kam..
kas del benzinu..nu ka..uzlinko motoras...max 1000 lt ir stovi visas motoras naujas...
tiek mano pamastymu...siaip pries dyzelius as nieko pries, tik tada kai su jais daroma daug km..

peace  :beer:

biski nugrybavai ne i ta tema.

Edited by xzibit, 2011 April 26 - 07:27.

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users